Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
Hmmm... może i poleciłbym dziewczynie E 80. Tylko nie widzę w specyfikacji preselekcji przesłony ani choćby manuala. No i nie wiem jak wypadają te 15 kl/sek. W przeciwieństwie do niektórych nie złości mnie jak ktoś chce mieć w aparacie możliwość dobrego filmowania. Zwłaszcza w kompakcie.

[ Dodano: 2009-09-16, 07:40 ]
no i szeroki kąt ma już wmiarę akceptowalny.
 

kosiarz  Dołączył: 14 Sie 2008
moja dziewczyna chce sobie kupic l60 - warto wydac 550?
 

szczypiorrr  Dołączył: 10 Sie 2007
Poleciłem koleżance z pracy Optio P80. "Poleciłem" to trochę dużo powiedziane, bo nie znam tego aparatu, ale ze specyfikacji mi się podobał więc luźno rzuciłem, że może właśnie P80. Mam nadzieję, że mi nie każe go odkupować od siebie :-D
Dziś przyszła paczka.
Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Malutki, solidna jak na kompakt obudowa. Nic nie skrzypi. Dodawane bardzo stylowe, rozpinane, skóropodobne etui. Można robić zdjęcia bez całkowitego wyjmowania aparatu z etui. Całość w sam raz do kobiecej torebki, wielkości małego portfela. Menu typowo pentaksowe, niezbyt ładne, ale logiczne. Przełączanie z aparatu na kamerę nieco kłopotliwe, bo trzeba wejść w MODE wybierakiem i przeskoczyć kilka pozycji. Wyświetlacz duży (jak na kompakt), chyba ten sam co w Kasetce. Z pierwszych zdjęć widzę, że auto balans bieli w żarowym raczej słaby. Nawet zmiana ustawienia na żarowe daje lekko zażółcony obraz, ale może to też kwestia koloru ścian w biurze (łososiowe). Ekwiwalent 28 mm to coś rzadko spotykanego w kompaktach, więc cieszy.
O jakości zdjęć nie napiszę teraz nic, bo jeszcze nie zrzucaliśmy na kompa, ale po nowym roku przejdzie test na Zanzibarze.
I póki co największy fun dla koleżanki to cyfrowe ramki których jest chyba ze 100 ;-)
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
I jak ten p80? Myślę nad nim dla dziewczyny...
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
A widzieliście ten test W90 (film)?

http://www.infosyncworld....-w90/10924.html

:mrgreen:
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
andrusz, test bardzo sympatyczny... Szkoda, że z LCD nie bawił się na końcu...
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Nie ma to, jak klocki: ;-)

Zawsze można dobudować uchwyt w kształcie pieska: :mrgreen:

Albo innego renifera: :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach