Thadeus  Dołączył: 21 Mar 2008
Ja uzywam A4 Techa X-750F - działa ok jedynie co mi sie chyba miktostyk lewego wytarl bo czasem łapie 2 kliki zamiast jednego. Czasem chyba zauważyłem ze ma problem z akceleracja wsteczną, szczególnie w przypadku połączenia z chropowatą podkładką Fellowesa. Zaleta - Leciutki i cieniutki naprawdę długi kabelek. Wada - szybko sie brudzi. :)

Obecnie czekam na pojawienie się w polsce Razera Naga :mrgreen:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
dsk napisał/a:
A4Tech Opto 518 (SWOP-80)

Takoż posiadam i sobie chwalę. Po paru latach trochę się wytarła (srebrny kolor) i białe ślizgacze się odkleiły (przyklejone zostały ponownie kropelką) ale działa nadal bardzo dobrze i precyzyjnie.
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
Moim zdaniem tylko logitech mx510. Używam dziennie po conajmniej po kilka godzin i tylko lakier zszedł ze znaczka. No i mam ją już chyba z 5 albo 6 lat? I cały czas działa tak samo.
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
dzerry napisał/a:
A4Tech kiedys bylo fajne
Ja swojej używam od początku mojej przygody z komputerem, czyli zaledwie 9 lat i 2 tygodnie :mrgreen:
Jak minie 10 lat to pewnie ją wymienię :mrgreen: [jak nie zapomnę] :-P

[ Dodano: 2009-08-30, 12:17 ]
Eldred napisał/a:
wygodna i niezniszczalna
A czym próbowałeś niszczyć? :-P
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
Jeśli kryterium nie jest niska cena (myszka kosztuje niestety ok. 200 - 250 zł) i "bezprzewodowość", to polecam myszkę Roccat Kone. Mało znany producent, ale moim zdaniem jest to mysz poza konkurencją zarówno jeśli wziąć pod uwagę precyzję działania, jak i jakość wykonania.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
A4Tech Opto 518 ja też ją mam :P
wypas jest
Widzę na allegro, że już zdecydowałeś dzerry - miłego użytkowania :)
 
erpe  Dołączył: 06 Maj 2007
O myszce A4Tech X7 było trochę tutaj:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=22842
 
Kuzyn Mygosi  Dołączył: 08 Wrz 2008
gajos007 napisał/a:
polecam....u mnie niezniszczalna
Obrazek

Ja w podobnym modelu ( 718 BF) złamałem klawisz (nie chwaląc się). Po tym "wypadku" doszedłem do wniosku że klawisze będące jednym płatem tworzywa sztucznego z obudową to zły pomysł (szczególnie że na forum Razera ktoś się żalił że złamał klawisz w Razer Lachesis) i kupiłem A4Tech 738 (która dodatkowo jest programowalna do wewn. pamięci) polecam.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
Przyszedł do mnie dzisiaj zestaw logitech ex100. Powiem, że taka myszka jak tu jest dla mnie bardzo wygodna i podoba mi się :) ciekawe ile pożyje.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Podbijam trochę temat :mrgreen:
Ostatnio denerwuje mnie moja mycha. Nigdy nie była dobra, ale ostatnio bez walnięcia o biurko dwa razy dziennie nie chce prawidłowo pracować. Chyba czas na zmianę.
Na komputerze głównie CAD (2D) później office, Lightroom i internet. Znalazłem wyrób, który z opisu nadawałby się idealnie (Cadmause), ale cena trochę zniechęca. Może macie swoje współczesne typy - niekoniecznie najtańsze, ale w mniejszym budżecie niż wymieniona wyżej.
 
Bartosz_T  Dołączył: 11 Gru 2017
Ja używam myszy optycznej A4Tech X7 od ponad 5 lat i zero problemów więc mogę polecić. Osobiście nie wydałbym na myszkę (przewodową) więcej niż 100zł - nie ma się co oszukiwać, droższe myszki nie zaoferują nic więcej. Gdybym nie używał myszy również do grania to na pewno był by to model bezprzewodowy i laserowy.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
ja mam to: https://www.microsoft.com...sktop/l5v-00001
polecam. Pracuję przy komputerze, potem siedzę hobbystycznie i przynajmniej nadgarstki nie bolą. Minusem jest nadajnik USB - jak zgubisz lub zniszczysz, to cały komplet za 400zł do wyrzucenia. Nie da się sparować innego.
 
barmiska  Dołączył: 27 Sie 2014
[grupa osób na krzesełkach, w kole]
Cześć, mam na imię Bartłomiej (bez be), używam MS Sculpt Ergonomic Desktop. Od 4 lat nie tyję.
:-)
To jest bardzo dobry zestaw, ale nie wiem czy pod CAD nie za mało konfigurowalna mysz i klawiatura bardziej do pisania tekstów niż używania skrótów.
Ale programować jakoś się na tym da ;-)
(a, i wyszedł "nowy model" - https://www.microsoft.com...onomic-keyboard - ten na bluetooth, ale bez myszki)

A inne myszki? do dziś używam też Logitech MX510 i Logitech Laser MX1000 - w obu wymieniłem mikrostyki po 10 latach (i baterię w jednej po 8 latach) ale są wygodne i nie do zdarcia. I ilość przycisków chyba wystarczająca.

Pzdr
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Przejrzałem wpisy i wynika, ze jest/był gdzieś sąsiedni wątek o myszkach. Na jego podstawie kilka lat temu kupiłem logitecha z serii MX - wówczas topowy model, ale jeszcze na kabel. Drogo, ale myszkę kupuję na długo, bo się przywiązuję, więc cena da się przełknąć. Zresztą od czego są promocje i czarne piątki.
Bardzo wygodna, dużo wymiennych obciążników, możliwości konfiguracji, sporo klawiszy.
Teraz są wersje bezprzewodowe.

Serię MX mogę polecić.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Ja od kilku lat używam w pracy i w domu Logitecha, model Performance MX. Egzemplarz "pracowy" jest już zużyty, ale tylko na powierzchni: pseudo-metalowe zdobienia wytarły się w miejscu kontaktu z moją dłonią. Na szczęście żadne z gumowych okładzin nie zaczęły odchodzić (co jakieś 15 lat temu było przypadłością Logitechów (i Nikonów;-))). Do wad zaliczam wrażliwość na powierzchnię, na której myszka pracuje - nie na wszystkim chce się jej robić.

W domu mam też myszkę Microsoft Sculpt Comfort - ta jest mniej wybredna, jeśli chodzi o powierzchnię, a działa tak samo dobrze jak Logitech.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W domu i pracy, od wielu lat, używam trzy jakieś podstawowe myszy Logitecha. Potwierdzam wrażliwość na rodzaj powierzchni, poza tym niezawodne. Ela od kilku lat używa jakiś podstawowy model myszy Microsoftu i z nią nie ma żadnych problemów.
Wszystkie oczywiście bezprzewodowe.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Bartosz_T napisał/a:
A4Tech X7

U mnie też od paru lat kręci ogonkiem. Nie widać śladów zużycia, ślizgacze, które w poprzednim modelu (518) lubiły się wyślizgnąć spod myszki, tutaj są nadal na swoim miejscu.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Ja używam myszki pionowej. Najtańszej.

Nadgarstek dziękuję.

Choć cały czas myślę o dobrym trackballu, ale moja poznańskość mi nie pozwala dopóki ta pionowa mysz jeszcze działa...
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
opiszon napisał/a:
używam myszki pionowej

Co to jest? :shock:
Na razie do Logitecha jestem zrażony. Kupiłem kiedyś zestaw z klawiatura+bajerancka mysz bezprzewodowa i byłem rozczarowany. Mycha była ciężka, mało precyzyjna i bardzo wrażliwa na rodzaj podłoża.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach