SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
A używa ktoś myszy po Bluetooth? Jakiś model do polecenia?
 
lazar  Dołączył: 23 Cze 2010
Ja w pracy używam pionowej Tracer, zgodnie z przesłanym przez Opiszona artykułem. W domu mam Logitech MX Master. Z obydwu jestem bardzo zadowolony.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Ja mam w pracy taką https://www.microsoft.com...mouse/h3s-00003 na bluetooth. Całkiem wygodna, ale to nie to samo co pionowa Sculpt Ergonomic (tez do kupienia oddzielnie). Fajny "smyrak" pod kciukiem, ktory dzial jako wstecz/do przodu w aplikacjach.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
opiszon napisał/a:
Ja używam myszki pionowej. Najtańszej.

Nabyłem w Lidlu. Rewelacja!
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
bakulik, Kiedy to było?
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Akt nabycia? Dzisiaj. ;-)
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
OK! Nie byłem dzisiaj na zakupach. Jutro obejrzę. Dzięki :-B
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Nie wiem, czy to nie były jakieś ostatki, bo te myszki widziałem już jakiś czas temu. Ale w sklepie, gdzie kupiłem, było ich kilka sztuk dostępnych. Bez problemu można też nabyć coś podobnego na Allegro.
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Ja ich wcześniej jakoś nie zauważyłem, może u mnie jeszcze będą. A co sobie pomacam, to moje! :mrgreen: :-B
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Myszki były w regularnej ofercie przed świętami (17 grudnia wrzucałem notkę na fb) ale potem pojawiły się w sprzedaży dodatkowej ;-)
W piątek jeszcze u mnie się walały jakieś.

bakulik, jak z wyważeniem? Przez to opakowanie fabryczne ciężko było mi sprawdzic.

 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Sama myszka jest dość ciężka, ale o dziwo porusza się nią lekko i płynnie. Po Pentaxowej podkładce ślizga się gładko. ;-) Chwyta się ją bardzo naturalnie, nie czuję niczego nieprzyjemnego w nadgarstku. Za krótko jeszcze używam, żeby coś więcej powiedzieć, ale jak na razie jestem zadowolony.

Jeśli chodzi o jakość wykonania, to jest dobrze. Część pod dłoń wykończona jest matowo, zobaczymy, czy się nie wyślizga albo nie zabrudzi. Pod kciukiem łatka gumowa, reszta to błyszczący plastik.

Wygląda na klon jakiejś innej myszki, na przedzie ma zaślepkę w miejscu, gdzie oryginał posiadał zapewne gniazdo USB do ładowania akumulatora. Lidlowa jest na dwa paluszki AAA.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
Sama myszka jest dość ciężka,
tak czułem
Wychodzi na to że lepsza niż najtańszy na rynku Tracer.
Jeżeli tylko podzespoły pozwolą na długą i bezawaryjną pracę to może być dobry zakup.
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
Też używam myszki pionowej z Lidia. Początkowo ciężko się było przestawić, ale po kilku dniach jest ok. Gdy używałem zwykłej myszki, to bolał nadgarstek. Teraz jest bez bólu. Pionowe myszki są zalecane przy zespole cieśni nadgarstka.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
a widział ktoś myszę z dwoma kółkami? (no takie dwie rolki do przewijania zamiast jednej)
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
Kiedyś przysiadłem się do kompa z myszką Logitech, która miała 2 kółka. To pod kciukiem mi osobiście przeszkadzało. Nawet nie wiem, do czego to miało służyć. Może z oryginalnymi sterownikami to drugie kółko czyni cuda?
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Rivelv napisał/a:
a widział ktoś myszę z dwoma kółkami? (no takie dwie rolki do przewijania zamiast jednej)

Jakieś 15 lat temu. 8-) A4Tech takie robił, o ile mnie pamięć nie myli.
 
barmiska  Dołączył: 27 Sie 2014
Tak, z 15 lat temu były rolki pod kciukiem!
A poza tym - nie wystarczy przechylana rolka? to załatwia u mnie większość przewijania na boki.
Albo całkiem bez rolki - myszka z "touchpadem" u góry (Apple / Microsoft) powinna załatwić to programowo.
Pzdr.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Rivelv, proszę: https://www.google.pl/sea...=UTF-8&oe=UTF-8
Jest do upolowania za około 200 zł. Ostatnio była za 215 zł na Amazon.de.
U Chińczyków taniej podróba. https://www.banggood.com/...ur_warehouse=CN
Właśnie jestem na etapie poszukiwania jakiejś supermyszy. :mrgreen:
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
bakulik, :-B :mrgreen:
Pójdę do Lidla poszukam, może jeszcze są pionowe. ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach