luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
WROCŁAW- kluby foto.
Szukam jakiś klubów foto znajdujących się na terenie Wrocławia. Najlepiej z jakimś zapleczem sprzętowym (studio), oraz najlepiej z jakimś Profesjonalistą. Koniecznie ludzi zrzeszonych ze sobą pasją. Oczywiście wszelkie składki wchodzą w grę.
Poszukuję miejsca, gdzie można spotkać się z ludźmi którzy chorzy są na fotografię- pogadać, nauczyć się i oczywiście postrzelać ;-)
Nie mam na myśli kursów czy szkoleń.

Jeżeli znacie, proszę o podanie jakiś namiarów czy linków. Będę bardzo wdzięczny.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Klub Fotograficzny Formaty we Wrocławiu.
ul. Stalowa 6A
53-425 Wrocław
tel.: 071 361 97 96
e-mail: wroclaw@formaty.pl
http://www.formaty.pl
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
matb, Masz jakąś styczność z tym klubem?

/Z tego co widzę, to głównie szkolenia/kursy.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
luhso, kursy kursami, ale można się "normalnie" zapisać, znaczy zostać członkiem klubu. Bez kursów. Nie wiem, ile teraz ta przyjemność kosztuje, ale co za problem skrobnąć maila i zapytać? W zamian ma się dostęp do studia, ciemni i jakieś tam jeszcze profity (ZTCP). A! I legitymację prasową - taką "prawdziwą" ;-)
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
matb, O proszę. Dzięki ogromne. A ty jesteś z tym jakoś związany?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
luhso napisał/a:
ty jesteś z tym jakoś związany?
Nie. Ale Koleżanka Małżonka cośtam kiedyś miała z nimi do czynienia.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
matb, to Twoja Luba też fotografuje? Jak tak, to Ty masz raj... :-)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
SQ6GIT napisał/a:
to Twoja Luba też fotografuje?
Nawet wystawę miała, tylko nie miałem okazji zobaczyć, bo zamknięte było. A przy okazji matb, Kasia ma jeszcze te zdjęcia? Bo bym kiedyś do Was wpadł zobaczyć.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Cytat
matb, to Twoja Luba też fotografuje?
No, czasami, jak jej się zbierze, nudzi czy jakieś przeszkody powodują, że się swoim własnym hobby zająć nie może.

djack napisał/a:
Kasia ma jeszcze te zdjęcia? Bo bym kiedyś do Was wpadł zobaczyć.
Nie ma. Zostały w Formatach. Ale wpaść możesz, książkę Ci oddam ;-)
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
KLIKadło - czy ktoś wie z czym to jeść?
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
matb, gratuluje żony i żonie też oczywiście :-D . A należeć do klubu gdzie można za darmo lub niewielką opłatą wchłaniać opary utrwalacza to chętnie bym się zapisał :mrgreen:
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
kefa napisał/a:
wchłaniać opary utrwalacza
właśnie :roll:
 
cinekk1  Dołączył: 17 Lut 2008
Właśnie ukończyłem kurs w Formatach. Fajne miejsce, ciekawi ludzie. Warto się tam pojawić. Niestety wyprowadzam się za jakiś czas z Wrocławia i kontakt mi się urwie, ale to ciekawe miejsce. Sporo się nauczyłem. Stawiają na analog, ale i cyfrowo można porobić. Ale to nie jest ognisko w Domu Kultury. To profesjonalna firma, która ma ambicje edukacyjne. To normalnie działające studio. Trzeba pogadać z szefem. Wszystko opowie i wyjaśni. Ale to nie klub-ognisko.
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
cinekk1 napisał/a:
Ale to nie klub-ognisko.
i w tym problem. Na kursy narazie nie mam kasy ;)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
cinekk1 napisał/a:
Ale to nie klub-ognisko.

właśnie tego się obawiałem czytając ich strony.. :-)
 
rudaa  Dołączyła: 06 Kwi 2013
Pozwolę sobie odgrzebać staaary temat :D i zapytać czy może pojawiło się we Wrocławiu jakieś miejsce tego typu?
A może ktoś mógłby napisać coś więcej na temat Formatów?:) To co prawda kurs, więc nie do końca to czego szukam, ale jeśli nie znajdzie się nic innego, to może to będzie jakieś wyjście :)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
rudaa napisał/a:
(...) coś więcej na temat Formatów?:) To co prawda kurs, więc nie do końca to czego szukam, ale jeśli nie znajdzie się nic innego, to może to będzie jakieś wyjście :)

Powiedz coś więcej nt. czego szukasz, to będzie łatwiej się wypowiedzieć... :-)
 
rudaa  Dołączyła: 06 Kwi 2013
Kolega z pierwszego posta dobrze to opisał :) Generalnie chodzi o miejsce, gdzie można spotkać ludzi pasjonujących się fotografią, pooglądać ich zdjęcia, pokazać swoje, pogadać, pofotografować wspólnie.. "Klub-ognisko", jak to ktoś wyżej ładnie określił :-D Ale rozważam też zwyczajny kurs, stąd pytanie o Formaty, czy nic się nie zmieniło i nadal są godne polecenia? :)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Kiedyś była taka wyrosła z tego forum inicjatywa spotkań dyskusyjnych, ale jakoś niestety umarła. Albo może zawisła na czas nieokreślony w niebycie? Może warto byłoby ją reanimować?
Co do kursu w Formatach, to mam ambiwalentne odczucia. Natomiast ciekawie kolega mian opowiadał o warsztatach organizowanych przez... eee... nie pamiętam przez kogo... :oops: :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach