wintermute  Dołączył: 18 Cze 2007
11) juz chyba bez fioletowego zafarbu


12) tez po drobnych korektach ;-)
 

nopik  Dołączył: 02 Lis 2007
12 teraz znacznie lepiej.
11 nadal coś nie tak z kolorami, u mnie na monitorze zamek wygląda trochę zielono.
 
MMM  Dołączył: 19 Cze 2009
11
teraz jest zielono :-P
 

wintermute  Dołączył: 18 Cze 2007
zielono Mi :mrgreen: :-B

6) po sterydach


[ Dodano: 2009-09-19, 22:52 ]
obiecuje nie wrzucać więcej niż 1 ewentualnej poprawki zdjęcia ;-)
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Ostatnie nawet nawet, brakuje trochę kontrastu i ostrości moim zdaniem - łatwo skorygować. Denerwuje gałąź przecinająca tęcze.
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
upsss...
Kolorki na wszytkich jakieś takie nie bardzo wydają mi się chyba :(

Jeśli już 11. też nie wyszła, to może kiczem warto ją "ratować" ? (post wygaśnie za 24 h i mam nadzieję, że nie masz mi za złe "wykorzystanie" foty).



[edit - napisałem, że post wygaśnie, bo tak wybrałem, ale jakoś info o tym się nie pojawia (innym razem widziałem). Mam nadzieję, że jednak wygaśnie ...]
 

wintermute  Dołączył: 18 Cze 2007
Rafi, nie mam Ci za złe, że pokazałeś alternatywną wersję. Gwoli ścisłości to w tej chwili nie mam dostępu do oryginału tego zdjęcia
martinnezzz, ostrości może brakuje z powodu skalowania przez picase, spróbuje umieścić przeskalowany i wyostrzony

11) ostatnie podejście


[ Dodano: 2009-09-20, 10:41 ]
6)
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Rafi napisał/a:
Kolorki na wszytkich jakieś takie nie bardzo wydają mi się chyba :(
Wg.mnie kolorki to najmniejszy problem na 11.o wiele większy problem to po zbóju przepał na suficie.Rafi, twoja wersja 11.jest całkiem,całkiem przyzwoita zważywszy na wyjściowy materiał.
 

wintermute  Dołączył: 18 Cze 2007
andrzejb, jak juz wczesniej wspominalem to nie mam chwilowo dostepu do oryginalu 11, podejrzewam, ze wspominany przepal wyszedl mi w trakcie prób rasowania tej fotki

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach