milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Warte zauwazenia!
Widzieliscie juz tego olyego? http://www.fotopolis.pl/index.php?n=5371
Ekwiwalent ogniskowych robi wrazenie, ogolnie to chyba bedzie hit, szkoda ze stopki nie dali...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Fiuuu, fiuuuu... Ciekawe jak z jakością przy tej lufie. I czasem startu. To mogą być słabe punkty. No, ale nie muszą.
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
Montujesz to to do wiatrówki i idziez na kaczki ;-) ;-) ;-)
 
Andreas  Dołączył: 19 Lis 2006
[CIACH-CIACH-CIACH]
tu bylo cos co juz na szczescie nie ma znaczenia.... ;-)

 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
TomiTom napisał/a:
DLA NASZEGO WSPÓLNEGO DOBRA (żeby się nikt nie przyczepił) PODOBNE WYPOWIEDZI BĘDĄ KASOWANE.


Tref, mam nadzieje ze zartowales.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
ej słuchajcie, ja tylko nie chciałem, żebyśmy mięli nieprzyjemności. Napisałem co słyszałem w naszej cudownej TV. Miała to być przestroga, ale teraz jak na to patrzę, to sam nie wiem, czy nie uległem jakiejś ... sam nie wiem czemu.
:cry: :cry: to nie miała być cenzura modów, ale odgórna :cry: :cry:

chyba faktycznie głupio mamy w tym kraju i głupio zabrzmiało to co napisałem.
potraktujmy jako chwilową nadgorliwość [PRZEPRASZAM] :!: ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
to jeszcze zamiast komentarzy do cudzych postów pisz po prostu od siebie, i będzie git
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Dobra, robię delete, macie rację w 100% + te % z :-B
:mrgreen:
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
Dobra powiedzcie mi o co loto? Czemu mój post był zmieniany?

(kurczę a mogłem czytać forum na bierząco)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Enigmatyczny ten wątek.

18x zum, ISO5000, 15kl/sek, wybór 143 obszarów pomiaru AF i niezastąpiony tryb "zdjęć podwodnych szerokim kątem". Te kadyszki to badziew, powiedzmy sobie szczerze.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
vesper napisał/a:
Te kadyszki to badziew, powiedzmy sobie szczerze

No w końcu ktoś to powiedział :mrgreen: a zauważ vesper, ile na obiektywy do takiego K10D trza by wydać co by zuuum x18 mieć i jeszcze te bajkowe iso 5000 w olku :shock: to będzie hicior :mrgreen:
BTW szkoda że wyświetlacze LCD jakoś przystopowały na 2,5" ja bym widział jakąś siedemnastkę żeby sobie można było i odrazu TV pooglądać ;-)
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
LCD w aparacie?
<phi>!!!!!po stokroć!!!!!!
lcd'eki to tylko w rumuńskich konstrukcjach, PLAZME ! PLAZME POPROSZĘ!!!!!!!!!!!
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
TomiTom napisał/a:
lcd'eki to tylko w rumuńskich konstrukcjach, PLAZME ! PLAZME POPROSZĘ!!!!!!!!!!!


ale lcd ma lepszy kontrast i mniejszy pobor energii
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
tref napisał/a:
chyba faktycznie głupio mamy w tym kraju i głupio zabrzmiało to co napisałem.
potraktujmy jako chwilową nadgorliwość [PRZEPRASZAM]


"Mlodys" to sie przymyka oko :mrgreen:

Ale ladnie reagujesz... :-D

BTW - jesli takie rzeczy by byly zabronione to ja nie wiem co to bylby za kraj... :-?

Pzdr
Spinner
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
tomecki napisał/a:
BTW szkoda że wyświetlacze LCD jakoś przystopowały na 2,5" ja bym widział jakąś siedemnastkę żeby sobie można było i odrazu TV pooglądać ;-)

A leżaczek i drink z palemką w pakiecie gratis.
 

salvadhor  Dołączył: 10 Sty 2007
vesper napisał/a:
Enigmatyczny ten wątek.

18x zum, ISO5000, 15kl/sek, wybór 143 obszarów pomiaru AF i niezastąpiony tryb "zdjęć podwodnych szerokim kątem". Te kadyszki to badziew, powiedzmy sobie szczerze.

Niepotrzebnie ironizujesz, ten olek i kadyszka to przecież dwa totalnie różne sprzęty, a i target dla tych konstrukcji jest też inny.

Mnie tam takie kompakciory nie chwytają za serce. Bardziej od stabilizacji ceniłbym sobie szczelne body :)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Niepotrzebnie ironizujesz, ten olek i kadyszka to przecież dwa totalnie różne sprzęty, a i target dla tych konstrukcji jest też inny.

Dokładnie, po co te śmichy-chihy, ten olek jest fajny, choć dla innego odbiorcy, ale co z tego? Wiadomo, że dla małej matrycy łatwiej zrobić takiego zooma i nie musi on wcale być tragiczny. Ja wymieniłem podobnego olka (stary model) na kasetkę z powodów w miarę, sądzę, dla każdego z nas oczywistych ;-) (szybkość, kadrowanie, no lustro po prostu), ale to nie znaczy, że to badziew jest. Oczywiście te 143 pola AF i ISO 5000 to chwyt markeringowy - ale przecież wartości sprzętu to nie umniejsza. Programy tematyczne w kasetce też są dla mnie bezużyteczne.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
salvadhor napisał/a:
Niepotrzebnie ironizujesz

A ja bym wielkich teorii i aksjologii potrzeby tu nie angażowała. Ja mam po prostu wredną naturę.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach