opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Marcin1978, u mnie cały dzień pobiera normalnie

może masz problem z czytnikiem :?:
 
p_ttl
[Usunięty]
opiszon, u mnie też nie pobiera
firefox + Simple RSS reader
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mam Operę i wbudowanego w nią klienta

śmiga aż miło :-)

natomiast FF + InfoRSS nie bangla :-|
 
p_ttl
[Usunięty]
bodajże wczoraj wszystko chodziło ok - nie mam pojęcia co dzisiaj - jednym chodzi drugim nie :-/
 

gezaj  Dołączył: 11 Mar 2008
nie czytałem całego wątku i być może ktoś zapytał już o to.
czy wyszukiwarka forumowa nie wyszukuje na dziale GIEŁDA?
ogłoszeń coraz więcej i łatwiej byłoby cos znaleźć
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
i może filtr "aktywne" / "nieaktywne"... ??

Pzdr
paw
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Niebanglające feedy powinny ruszyć, proszę dać znać.
 
p_ttl
[Usunięty]
Jarek Dabrowski, mi już śmiga
:)
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
p_ttl napisał/a:
u mnie też nie pobiera firefox + Simple RSS reader

opiszon napisał/a:
natomiast FF + InfoRSS nie bangla :-|

Innych nie próbowałem , bo FF plus RSS Ticker działa , ale to może " wina " interwencji ;-)
 
Marcin1978  Dołączył: 20 Lip 2008
opiszon napisał/a:
Marcin1978, u mnie cały dzień pobiera normalnie

może masz problem z czytnikiem :?:


Już działa :). Widzę, że w tytule tamtego ogłoszenia zniknął znaczek "&", więc pewnie to było powodem.
 

tomasi  Dołączył: 16 Wrz 2009
Myślę, że fajnym pomysłem byłoby napisanie lokalizacji przedmiotu, ewentualnie w jakich miejscowościach można by go odebrać osobiście. Część ludzi boi się wysyłek, a część może by się zmotywowała do ruszenia 4 literek i obejrzenia sprzętu.
Wiem, że każdy powinien mieć w profilu napisane skąd jest, ale czasami użytkownicy przemieszczają się w obrębie kilku miast, a to może ułatwiać sprawę i uczynić niektórych bardziej zdecydowanymi.

No i może warto by było wprowadzenie jakiegoś ograniczenia, żeby nie było sytuacji, kiedy ktoś się rejestruje tylko i wyłącznie po to, aby na giełdzie coś sprzedać. Bo sprzeda, a potem martwe konto niepotrzebne do niczego.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
tomasi napisał/a:
fajnym pomysłem byłoby napisanie lokalizacji przedmiotu, ewentualnie w jakich miejscowościach można by go odebrać osobiście. Część ludzi boi się wysyłek, a część może by się zmotywowała do ruszenia 4 literek i obejrzenia sprzętu.

To lezy w gestii wystawiajacego ogloszenie. Jesli chce, to pisze.
Jesli nie pisze - to tylko slup, szczegolow dowiadujesz sie na Pw lub mailem.

tomasi napisał/a:
No i może warto by było wprowadzenie jakiegoś ograniczenia, żeby nie było sytuacji, kiedy ktoś się rejestruje tylko i wyłącznie po to, aby na giełdzie coś sprzedać. Bo sprzeda, a potem martwe konto niepotrzebne do niczego.

Bylo o tym wielokrotnie.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Jasiek Matacz napisał/a:
tym bardziej za jakies pól roku kiedy giełda rozrośnie się do jakiś parudziesięciu stron...
Ogloszenia zamkniete same sie wygaszaja. Po osiagnieciu dojrzalosc, gielda nie powinna znacznie sie rozrastac.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Nawet jeśli giełda będzie miała kilka-kilkanaście stron, to nie opłaca się przedłużać ogłoszenia linkiem z maila. Już lepiej skasować i założyć nowe takie samo, żeby - tak jak napisał Jasiek - nie ginęło gdzieś na szarym końcu listy.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jasiek Matacz, dsk, macie rację - trzeba zmienić sortowanie po dacie wygaśnięcia, a nie w kolejności ogłoszenia.

[ Dodano: 2009-10-04, 00:16 ]
Cytat
zmienić sortowanie po dacie wygaśnięcia, a nie w kolejności ogłoszenia.

załatane. Poprawiłem też RSSy, więc odnowione ogłoszenie pojawi się ponownie na samej górze feeda. Nie wiem niestety jak zareagują na takie coś czytniki, bo GUID ogłoszenia pozostaje stary (jest to w zasadzie linka do ogłoszenia - może zmienie to na jakiś numerek id+data wygaśnięcia, hmm).

Mi1980 zwrócił uwagę, że nie można wystawić nowego ogłoszenia, dopóki nie wygaśnie stara piątka - nawet jeśli oznaczyliśmy ogłoszenie jako nieaktualne. Zmieniłem to - oznaczenie ogłoszenia jako nieaktualne powoduje, że nie jest liczone do trwających ogłoszeń. Zrobiłem też zabezpieczenie przed zmianami statusów - nie da się ustawić ogłoszenia ponownie na aktualne, jeśli użytkownik ma 5 innych aktualnych ogłoszeń.

Enjoy :-B
 

rjan  Dołączył: 18 Mar 2008
Co jakiś czas znikają zdjęcia, które dołączyłem do ogłoszeń na giełdzie. Przykładowo: http://pentax.org.pl/ads_item.php?id=266 - zostały tylko nie działające linki. O co może chodzić?
 
Desmond  Dołączył: 07 Paź 2008
Mam ten sam problem co rjan - zdjęcia były i znikły. Co prawda dałem odnośniki do serwera zewnętrznego, ale kochana giełda nie parsuje bbcode więc jak sadzę mało komu chce się przeklejać linki do przeglądarki.

[ Dodano: 2009-10-05, 19:07 ]
Tu:
http://pentax.org.pl/ads_item.php?id=92
i tu:
http://pentax.org.pl/ads_item.php?id=93
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Jeszcze jedna rzecz - powiadomienia na maila są fajne, ale nie mówią o tym, które ogłoszenie miałoby się przedłużyć. W efekcie trzeba najpierw przedłużyć, a potem wejść w nie z linka i zobaczyć które to. :lol:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Tak myślę, że zamiast informacji o ilości wejsć na giełdę, ciekawsza będzie informacja o ilości aktywnych ogłoszeń. Mówie o stronie głównej forum.
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
W grupie AUKCJA w formularzu brakuje IMO pola dedykowanego do wpisania linku do aukcji, który potem pojawić się winień w ogłoszeniu oraz w rss, tak by można było w niego kliknąć (teraz trzeba robić copy/paste).

btw. RSS jest genialny, super sprawa.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach