Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Wybaczcie, że nie przeczytam teraz poprzednich 11 stron tego wątku, do jutra bym siedział. Mam kilka pytań natury technicznej.
1) kto jest autorem giełdy [co by się na prv można było zwrócić]
2) czy przewiduje szybkie uruchomienie pod inne skórki
3) czy przewiduje wsparcie od chętnych osób w kwestiach programistycznych by poprawić wszelkie bolączki?
Z góry dzięki :)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Marooned napisał/a:
1) kto jest autorem giełdy [co by się na prv można było zwrócić]

zgodnie z opisem w stopce giełdy
Classified Ads powered by phpCA © 2005, 2006 phpCA.net
modified by l_uka copyleft 2009

phpCA okazało się dość kiepskie - dużo rzeczy jakby niedokończonych albo słabo przemyślanych. Zmiany zrobiłem niechętnie, bo po zmianach trzeba łatać też swoje.

Cytat

2) czy przewiduje szybkie uruchomienie pod inne skórki

DONE.
Giełda wymusza skórkę defaultową - macie szczęście, że Agata śpi od ponad godziny ;-)

Cytat

3) czy przewiduje wsparcie od chętnych osób w kwestiach programistycznych by poprawić wszelkie bolączki?

najchętniej, to ja bym tego w ogóle nie ruszał, ale widzę, że coraz więcej trzeba :roll:
Jako że ja nie jestem programistą (a już na pewno nie php), myślę, że jestem w stanie zrealizować w miarę bezpieczny dostęp do kopii kodu i bazy danych (tabelek giełdowych). Ale to chciałbym skonsultować z zielonymi, bo ostatnio mało na forum siedzę i nie znam wszystkich, jak kiedyś 8-)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Cytat

DONE.
Giełda wymusza skórkę defaultową

ale jednak coś się kaszani i zjada przez to niektóre obrazki - co wolicie, automatyczną zmianę skórki czy wyświetlanie obrazków? :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
l_uka napisał/a:
Ale to chciałbym skonsultować z zielonymi, bo ostatnio mało na forum siedzę i nie znam wszystkich, jak kiedyś 8-)

spoko, myślę że nie ma obawy ;-)
jakby Marooned, coś przeskrobał, to mu facjatę przefasonujemy na jakimś poznańskim piwku :-P
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Cytat

jednak coś się kaszani i zjada przez to niektóre obrazki

spox, już jest ok. Agata nadal śpi :mrgreen:
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
l_uka, wspolczuje :)))) jak dales sie na to namowic? ;) i... dzieki za wlozona prace.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
l_uka napisał/a:
Agata nadal śpi :mrgreen:
No dobra, a obiad ugotowany? :evilsmile: ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
webjay napisał/a:
l_uka, wspolczuje :)))) jak dales sie na to namowic? ;)

ach te kobiety...

muszę się mentalnie przygotować najpierw
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
opiszon, buahahahaha :D
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
opiszon napisał/a:
coś przeskrobał, to mu facjatę przefasonujemy

ale to nawet nie chodzi o to, czy przeskrobał czy nie - robię backupy 4 razy dziennie ;-]
Trzeba zdecydować, czy chcemy, żeby to się jakoś rozrastało czy ograniczamy się świadomie do podstawowych funkcjonalności.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
l_uka napisał/a:
czy ograniczamy się świadomie do podstawowych funkcjonalności.

raczej ta opcja, tyle że z poprawionymi najbardziej uciążliwymi błędami, i spokój ;-)

i Agatka będzie mogła spokojnie dalej spać ;-)
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
i jeszcze sam sie prosi o prace... niezly spolecznik...

IMHO wystarczylby skrocony profil (czyli to co mamy przy kazdym poscie po lewej stronie) + podlinkowane urle - wiecej IMHO nie trzeba.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
webjay napisał/a:
jak dales sie na to namowic?

przypadkiem :evilsmile:
Mówię Wam panowie, nie ma na co czekać - a już karmienie to jest w ogóle odjazd. Pamiętacie kota ze Shrecka? No to ona cały czas tak się patrzy w trakcie karmienia - po prostu czad :evilsmile:

webjay napisał/a:
skrocony profil (czyli to co mamy przy kazdym poscie po lewej stronie) + podlinkowane urle

zapisałem sobie :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
l_uka napisał/a:
Pamiętacie kota ze Shrecka? No to ona cały czas tak się patrzy w trakcie karmienia - po prostu czad :evilsmile:

czad to będziecie mieli podczas karmienia jak jej zęby urosną ;-)

(nie żebym z własnego doświadczenia, ale mam chrześniaka co jakiś czas temu zęby dostał ;-) )
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
l_uka, ja nie pytalem o Mala (bo to raczej naturalne w wiekszosci wypadkow i przychodzi z wiekiem), pytalem o to jak dales sie namowic na kodowanie!!! :D

[q]zapisalem sobie[/q] :))))
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
webjay napisał/a:
jak dales sie namowic na kodowanie!!! :D

LOL :-P Życie pokazuje, że bez kodowania ani rusz ;-)
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
l_uka, taa... skad ja to znam..? ;))) nie mniej - podziwiam Ciebie, nie tylko za to, ze odpaliles gielde, ale za wytwalosc i checi... prawdziwy pentaxiarz ;)
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
l_uka napisał/a:
Marooned napisał/a:
2) czy przewiduje szybkie uruchomienie pod inne skórki
DONE.
:-B

opiszon, I know kung-fu! :mrgreen:
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
Może dało by się zmienić sortowanie, aby oferty nieauktualne były po aktualnych?

Czyli zamiast: "ORDER BY data, status" dać "ORDER BY status, data" (oczywiście data malejąco)?

Bo męczące jest obecnie przeglądanie ofert - trzeba klikać przez wszystkie 8 stron, aby przejrzeć te aktualne, mimo że połowa ofert już dawno jest nieważna.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
andrusz napisał/a:
dało by się zmienić sortowanie, aby oferty nieauktualne były po aktualnych?

zdaje się, że się dało ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach