super_me
[Usunięty]
opiszon napisał/a:
super_me, póki co chodzi tylko na "xandred"


trochę przypomina mi to "unowocześnienia" w mojej firmie - nigdy nie są przygotowane dobrze :/
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
super_me, ok, czyli wolałbyś żeby giełdy jeszcze nie było przez parę dni

to przecież nie musisz korzystać, skoro ci nie zależy, WTF :?:
 
super_me
[Usunięty]
opiszon napisał/a:
super_me, ok, czyli wolałbyś żeby giełdy jeszcze nie było przez parę dni

to przecież nie musisz korzystać, skoro ci nie zależy, WTF :?:


chodzi o to że nie jest to dobrze przygotowane

poza tym proszę o wzięcie pod uwagę następującego rozwiązania - gdy wchodzi się na giełdę wyskakują ogłoszenia - niestety wszystkie (kupię i sprzedam)
wiem że z boku można sobie wybrać filtr i wybrać jakie się chce - ale proponuję dodawać też tagi typu [aukcja], [sprzedam] gdyż straszny chaos panuje na stronie gł. giełdy
 

rjan  Dołączył: 18 Mar 2008
Nie ma giełdy - marudzenie. Jest giełda - też marudzenie. Ludzie dajcież spokój! Chyba lepsza giełda z pewnymi mankamentami otwarta wcześniej, niż czekanie kolejne kilka miesięcy aż wszystko będzie tip-top?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Osobiscie jestem za zlikwidowaniem gieldy.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
super_me, jaki jest problem w doinstalowaniu czytnika RSS - tam giełda jest dużo czytelniejsza.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
super_me napisał/a:
poza tym proszę o wzięcie pod uwagę następującego rozwiązania - gdy wchodzi się na giełdę wyskakują ogłoszenia - niestety wszystkie (kupię i sprzedam)
wiem że z boku można sobie wybrać filtr i wybrać jakie się chce - ale proponuję dodawać też tagi typu [aukcja], [sprzedam] gdyż straszny chaos panuje na stronie gł. giełdy


na poprzedniej stronie napisałem
Cytat
hint -> nie wiem czy doczytałeś, ale oficjalnym i polecanym sposobem przeglądania giełdy, jest RSS
w rss'ach wszystko ładnie jest podane


mygosia napisał/a:
Osobiscie jestem za zlikwidowaniem gieldy.

jak tak dalej pójdzie, to chyba też będę miał takie zdanie
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
Osobiscie jestem za zlikwidowaniem gieldy.

Popieram.
 
super_me
[Usunięty]
mygosia, plwk, w takim razie dlaczego giełda została ponownie otworzona ?
 

rjan  Dołączył: 18 Mar 2008
mygosia napisał/a:
Osobiscie jestem za zlikwidowaniem gieldy.

Osobiście jestem za utrzymaniem giełdy ;-) Być może właśnie dzięki niej uda mi się nabyć jakieś fajne szkiełko :-)

[ Dodano: 2009-09-18, 12:23 ]
super_me, nie rób zadymy. Trzeba się było wcześniej w odpowiednim wątku wyszaleć. Chcesz wygodnie z giełdy korzystać, to sobie uruchom RSSa. Nie podoba Ci się, to nie korzystaj. Dosyć już tych kłótni na temat giełdy!
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
super_me, bo my tutaj tylko sprzatamy :)

12h gieldy i juz mnie wkurzyla 8-)
 
super_me
[Usunięty]
rjan, nie robię zadymy - pytam tylko - skoro zieloni są za zamknięciem dlaczego więc giełda została otworzona?
poza tym nie wypowiadałem się w tamtych tematach bo był tam jeden wielki za przeproszeniem burdel - i nie było tam konstruktywnej dyskusji
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
super_me napisał/a:
mygosia, plwk, w takim razie dlaczego giełda została ponownie otworzona ?

Bo może inni/większość chce inaczej ?
Ja też wolę P@PL bez giełdy , obecna forma mi nie pasuje - ale nie dostałem odgórnego nakazu wchodzenia czy używania ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
super_me napisał/a:
skoro zieloni są za zamknięciem dlaczego więc giełda została otworzona?

bo użytkownicy tego chcieli :?:
bo pomimo tego, co sądzi o administracji i moderatorach część osób na forum, kolorowi robią wszystko, aby spełniać marzenia użytkowników, oraz aby forum lepiej działało i rosło w siłę

giełda została otworzona dla użytkowników - zieloni poradzili by sobie bez giełdy, a i pracy by nie mieli przy jej stworzeniu

 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
super_me, w profilu wynika, ze masz miesieczny staz i nie mozesz pamietac ani tamtego watku, ani starej gieldy.
Strasznie sie tutaj szarogesisz.
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Jak się wam nie podoba to nie wchodźcie na giełdę i już! Można jeszcze zrobić małą kosmetykę na podstawie naszych spostrzeżeń i wsio.

To tak jak z FF. Nie ma go to wszyscy biadolą a jak się pojawi to będzie dokładnie to samo. A to guzik za gruby bo kłuje w paluszek, a to jest nie w takim odcieniu jak trzeba. Opanujcie się i skończcie smęcić bo aż się od tego niedobrze robi. Ja się wogóle dziwię, że giełda ruszyła w nowym wydaniu i jednocześnie cieszę. Ale gdybym to był ja prawdopodobnie pieprznąłbym wszystkim i kazał się wynieść na allegro oszczędzając sobie tym samym czas i nerwy. Kolorowi robią wam dobrze a wy jeszcze mlaskacie...

P.S. Przepraszam, ale aż mi się ciśnienie podniosło czytając te stękania co niektórych.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mygosia, a może super_me to czaras6 :?: wtedy mógłby pamiętać i giełdę, i tamten wątek

albo to jakiś inny usunięty użytkownik, albo czyjeś 2gie konto

who knows, bo w sumie z taką datą rejestracji nie może pisać:
super_me napisał/a:
nie wypowiadałem się w tamtych tematach bo był tam jeden wielki za przeproszeniem burdel

przecież wątek został zamknięty jakoś w okolicach 11.08 a giełda jeszcze wcześniej

tak sobie gdybam :roll:

 
super_me
[Usunięty]
moje poprzednie konto zostało usunięte gdyż mam taki sam adres IP jak jakiś debil który tu narozrabiał (sieć ma dwa osiedla) - napisałem w tej sprawie do administratora
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Ja pamiętam starą giełdę i... jej forma była przyjemniejsza od obecnej. Pomijając nieciekawe incydenty - sporo fajnych dyskusji, czasem nawet ciekawszych niż w innych wątkach, miało na niej miejsce. Obecna jest sterylna i nieprzyjemna. Wcześniej była prawdziwym bazarem tętniącym życiem, teraz jest jak przeglądanie ofert w izolatce.
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Lepsza taka niż żadna.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach