deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Przydałby się link do giełdy na samej górze we wszystkich skórkach. Czytam forum przeważnie przez "lastvisit" i muszę wejść najpierw na główną, potem zjechać na sam dół i dopiero mam link.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
deckard, polecanym sposobem używania giełdy jest czytnik RSS ;-)
 

andrusz  Dołączył: 27 Lip 2007
l_uka napisał/a:
andrusz napisał/a:
dało by się zmienić sortowanie, aby oferty nieauktualne były po aktualnych?

zdaje się, że się dało ;-)

l_uka :-B
 

temol  Dołączył: 01 Cze 2007
Nie widzę już swoich ogłoszeń na giełdzie (zapewne wygasły), ale nie mogę dodać nowej oferty. Pojawia się komunikat "Przepraszamy, przekroczyłeś limit aktualnych ogłoszeń"...
Jaka może być przyczyna?

T.
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
3. Użytkownik ma prawo do wystawienia 5 jednocześnie trwających ogłoszeń.
Ale to tylko mit :-P
Niektórzy dobijają do 10
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
JackDeJack, wiesz, to jest regulamin :) jak się ktoś nie stosuje to moderator ma środki prewencyjne.
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
BTW - może info od wystawiającego że oferta nieaktualna powinno wygasić ogłoszenie np.: w 24h ?
Jak nieaktualne to może zdjąć ze słupa ?
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
nieaktualne i te ktore wygasly, moglby by trafiac do niwidocznego archiwum (ktore jednak daloby sie przegladac via [ Znajdź wszystkie ogłoszenia NICK ]. 24h to za krotko, 2 tygodnie moze nieco za dlugo - ale lepiej tak, niz powielac ogloszenia co chwile.

najbardziej brakuje mi jednak skroconego profilu w ofercie - wtedy wiem, kto sprzedaje (avatar / dolaczyl, posty, skad...) - to jest cenna informacja (i nie musze robic 2 klikow, aby sie tego dowiedziec)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
webjay napisał/a:
nieaktualne i te ktore wygasly, moglby by trafiac do niwidocznego archiwum

trafiają na koniec listy i to musi wystarczyć.
 
p_ttl
[Usunięty]
czy jest możliwość utworzenia działu w którym toczyłyby się spory odnośnie giełdy?
Właśnie trafiłem na nieudaną transakcję i jest problem z odzyskaniem kasy :/
Uchroniłoby to użytkowników od handlowania z osobami z "nieciekawą" przeszłością ...
 

szczypiorrr  Dołączył: 10 Sie 2007
Jest to raczej uwaga techniczna, apel, do użytkowników giełdy, a nie do administratorów.
Przeglądając giełdę, zastanawiam się, czemu tak dużo ogłoszeń jest bez zdjęć. Gdzie jak gdzie, ale na forum fotgraficznym, wydawałoby się, że każdy umie, lepiej lub gorzej, sfotografować przedmiot sprzedaży. Rozumiem, że jak się sprzedaje jedyny aparat to nie ma jak zrobić jego zdjęcia, ale w innym przypadku apeluję o odrobinę wysiłku. Dużo lepiej się z takiej giełdy korzysta.
 

kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
Mam mały problem, chcę zamieścić ogłoszenie, wybieram kategorie, wypełniam po kolei wszystkie pola formularza, klikam utwórz ogłoszenie i wyskakuje komunikat

Cytat
Proszę uzupełnić tytuł, kategorię, podkategorię, krótki opis i cenę!!!


Jakieś pomysły?
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
A ja mam pytanie czy będzie dodana kategoria "inne->aukcje"? Bo zgodnie z regulaminem nie można dodawać aukcji innych niż ze sprzętem foto.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
bix napisał/a:
zgodnie z regulaminem nie można dodawać aukcji innych niż ze sprzętem foto.

Takie bylo zalozenie.
 

H.M.  Dołączył: 25 Kwi 2006
Słuchajcie - rzecz mocno irytująca, nie wiem, czy nie dało by się tego jakoś rozwiązać...
Chodzi mi konkretnie o userów co chwile dających to samo ogłoszenie.
Przeglądam rss na bieżąco jak przychodzą i codziennie widze te same ogłoszenia. Nie można by tego jakoś usankcjonować, np. grożąc użytkownikom, którzy w ten sposób postępują banem na giełde?
 
ClicoFantastico  Dołączył: 14 Paź 2006
H.M. napisał/a:

Chodzi mi konkretnie o userów co chwile dających to samo ogłoszenie.
Przeglądam rss na bieżąco jak przychodzą i codziennie widze te same ogłoszenia. Nie można by tego jakoś usankcjonować, np. grożąc użytkownikom, którzy w ten sposób postępują banem na giełde?


Co to znaczy co chwilę ?
Ja co parę dni odświeżam ogłoszenia, jak zmieniam cenę albo coś w opisie i nie widze w tym nic złego. Stare zawsze kasuję żeby nie śmiecić.
 

H.M.  Dołączył: 25 Kwi 2006
Jeżeli nie robisz tego, tylko po to, żeby Twoje ogłoszenie było na górze - to czemu nie używasz do edycji ogłoszenia opcji "edytuj"?
 
ClicoFantastico  Dołączył: 14 Paź 2006
H.M. napisał/a:
Jeżeli nie robisz tego, tylko po to, żeby Twoje ogłoszenie było na górze - to czemu nie używasz do edycji ogłoszenia opcji "edytuj"?


Robię to po to żeby ogłoszenie było na górze, bo z moich obserwacji wynika że ogłoszeń na 4-5 stronie prawie nikt nie czyta. Gdybym czekał 2 tygodnie aż ogłoszenie wygaśnie żeby je ponownie wystawić to wiele osób by go po prostu nie zauważyło. Jednak staram się zachować rozsądek i podbijam nie częściej niż raz na 3 dni.

Na starej giełdzie było bardzo fajnie, bo jak ktoś odpowiedział na ogłoszenie to wątek sam wskakiwał na górę, tu niestety nic takiego nie ma :-( .
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Jak to sie mowi - "uderz w stol, a nozyce sie odezwa".
 

H.M.  Dołączył: 25 Kwi 2006
No widzisz... Ty co trzy dni, a rekordzista codziennie.
Gdyby skrócić termin ważności ubezpieczenia i wprowadzić zakaz takich praktyk, to ogłoszenia zmieściły by się pewnie na jednaj karcie. (uważam, że wystarczyło by 3-5 dni)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach