osanna  Dołączyła: 07 Wrz 2009
martinnezzz napisał/a:
Impresja powiadasz, na prawdę nie wiem co tam biała plama może wnosić do tego zdjęcia poza tym, że odciąga wzrok. Ale skor oCi się podoba, to w końcu Twoje zdjęcie :-)



Jak dla mnie ta biała plama jest jak najbardziej na swoim miejscu. Mnie ona nie razi, niemniej dzieki za opinię :D
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Czepiacie się plamy. Bez niej było by nudno.

[ Dodano: 2009-09-20, 12:29 ]
Dwójka słaba.
 

osanna  Dołączyła: 07 Wrz 2009
ubeuszek po pierwsze mówiłeś mi, że Ci się podoba, czuję się okłamana. Po drugie, jak mówisz, że słabe, to uzasadnij.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Drugie zdjęcie nie jest złe, ale w porównaniu do pierwszego, i tych 2 czy 3 które jeszcze masz w zanadrzu to dwójka to pikuś, pan pikuś.
 

osanna  Dołączyła: 07 Wrz 2009
ubeuszek nie oceniaj moich zdjęć na tle tych, które znasz, one są zupełnie z innego okresu i nie tworzą serii, by je w ten sposób oceniać. Poza tym, najpierw użyłeś słowa "słabe", a potem powiedziałeś, że "nie jest złe", niekonsekwentnie, zdecyduj się i oceń rzetelnie ;p

[ Dodano: 2009-09-20, 15:12 ]
3. W pociągu. Bardzo przypadkowe.

 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
osanna napisał/a:
użyłeś słowa "słabe", a potem powiedziałeś, że "nie jest złe"


Słabe w porównaniu do 1.
 

osanna  Dołączyła: 07 Wrz 2009
ubeuszek to mówię, żebyś nie porównywał! Ono istnieje samodzielnie.
 

zbyllu  Dołączył: 01 Mar 2008
osanna, postawiłaś sobie poprzeczkę dosyć wysoko: nastrój, światło, impresja, ekspresja, prostota i zdecydowanie kompozycji. To zdjęcie, chcąc nie chcąc, staje się punktem odniesienia.
Zastanawiałem się jaka będzie druga fotka.
Pojawił się Maurycy.
Może patrzysz na kota (pewnie bardzo go lubisz), nie na zdjęcie. Dominuje w nim jogurtowo-fusowy bałagan na stole. Nie pozwala skupić się na głównym obiekcie, którem trochę brakuje dynamiki. Zawisł na krawędzi...
Przepały nie znajdują uzasadnienia.
Fajne są delikatne muśnięcia światła na sierści. Fajna tonacja. Kompozycja - gdyby nie ten agresywny bałagan...
Ciekaw jestem kolejnych. :-)
A za jedynkę wielki +
 

anatol1  Dołączył: 18 Cze 2009
zaraz zaraz kolego, przecież ten niby bałagan w połączeniu z białą plamą i "uduchowionym"
kotem, są podstawą imprezyjności tej fotki !!!

[ Dodano: 2009-09-20, 18:15 ]
tfuuuu....miało byś impreSYFNOŚCI :mrgreen:

[ Dodano: 2009-09-20, 18:20 ]
ZBYLLU ... dobrze, że napisałeś o jogurcie, bo w pierwszej chwili myślałem,
że to kot grasujący pośród zniczy na płycie nagrobnej, a tymczasem jest to
parafraza reklamy "zabij głoda"..... czyli zjadł jogurt i zmyka ;-)
 

osanna  Dołączyła: 07 Wrz 2009
zbyllu miło, że się tak rozpisałeś...kota lubiłam, ale uciekł :( co do zdjęcia nr 1... widzę, że opinie są baaardzo podzielone... to chyba dobrze :evilsmile:

[ Dodano: 2009-09-20, 18:29 ]
Cytat
zaraz zaraz kolego, przecież ten niby bałagan w połączeniu z białą plamą i "uduchowionym"
kotem, są podstawą imprezyjności tej fotki !!!


Ja tego nie powiedziałam, proszę nie dorabiać ideologii. Lubię to zdjęcie za poranne światło i sierściucha. Tyle.
 

er_es  Dołączył: 27 Maj 2009
Za pozwolenie kotu na ucieczkę to należy Ci się solidne pogrożenie palcem. Nieładnie.
A co do fotek to chyba się nie odważę na wypowiedź. No może tylko, że autoportret wolałbym nieporuszony a ową impresję stworzoną jakimś innym sposobem. A fotki kotów wszystkie są fajne ale nie wszystkie jednakowo interesujące dla wszystkich. Każdy swojego kota chwali :)
W każdym razie niecierpliwie czekam na inne foty.
 

osanna  Dołączyła: 07 Wrz 2009
er_es napisał/a:
Za pozwolenie kotu na ucieczkę to należy Ci się solidne pogrożenie palcem
\

Kot miau bardzo silną wolę ucieczki. Poradzi sobie.
 

ulro  Dołączył: 14 Lip 2009
ubeuszek napisał/a:
porównaniu do pierwszego, i tych 2 czy 3 które jeszcze masz w zanadrzu


...no to co tam z tym zanadrzem, hę :?:
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
ulro, czas pokażę :mrgreen:
 

mic_kas  Dołączył: 11 Kwi 2008
więc czekamy.. ;-)
 

osanna  Dołączyła: 07 Wrz 2009
ulro napisał/a:
...no to co tam z tym zanadrzem, hę


otóż wstawiłam zdjęcie 3 i nikt się nie fatyguje skomentować... takie mierne? takie zachwycające? nie wiem.
 
MMM  Dołączył: 19 Cze 2009
pomysł fajny na to pierwsze ale fajniejby wyglądało gdyby lustro było ostre, a odbicie w nim rozmazane
 

osanna  Dołączyła: 07 Wrz 2009
:D Powiem Wam coś. Rozwala mnie, jak czytam albo słyszę, że pomysł był fajny, tylko realizacja nie teges, albo np, że opowiadanie takie napisałam głębokie... Ani nie mam pomysłu na zdjęcia, ani w pisaniu wielkiego przekazu, przypadkiem pstrykam ot tak i już. W moim przypadku nie ma mowy o jakichś celach i zamysłach, jest tylko... przypadek :D
Walę na oślep, przyznaję.
 
MMM  Dołączył: 19 Cze 2009
ale my oceniamy efekt końcowy, a nie intencje
 

zbyllu  Dołączył: 01 Mar 2008
osanna napisał/a:
otóż wstawiłam zdjęcie 3

:?:
Gdzie ono jest?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach