DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Szczęśliwego Nowego Roku 2012!!!
Z okazji zbliżającego się roku 2012 chciałbym złożyc fotografującym pentaksiarzom oraz "innowiercom" samych szczęśliwości, dużo zdrowia, oraz duuuużo dużo czasu na robienie zdjęc.
A wszystkim, którzy marzą o pełnej klatce życzę spełnienia ich marzeń :-D

I jeszcze drobny upominek:
http://www.youtube.com/watch?v=gquQyKQV5wU

Przepraszam koleżanki - nie znalazłem nic odpowiedniego dla pań ;-)
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
Wszystkiego najlepszego z okazji ostatniego :mrgreen: roku 2012 (wg Majów)!!! Ostrych i nieporuszonych zdjęć fajerwerków z Sylwestra (jeśli ktoś dotrwa :mrgreen: )!!!
 

kacperAs  Dołączył: 01 Mar 2010
 

Myron  Dołączył: 21 Cze 2007
Dziękuję i również przyłączam się do życzeń.
Samych szczęśliwych chwil w Nowym Roku i udanego Sylwestra.

I pamiętajcie, że w taką noc lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż Alzheimera i zapomnieć wypić ;-)

:-B :-B :-B
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku... Dobrego światła wokół siebie i w sobie :)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Również przyłączam się do życzeń wszystkiego dobrego w Nowym 2012 Roku. Ja szykuję się do pracy ( od 19-tej do 7-mej ), ale za to już jutro wybieram się na 5 dni na Czarną Górę do Stronia Śl. Sobie życzę więc śnieżnego puchu na stokach a wszystkim fotoszkodnikom samych suuuper kadrów. :-B :-B :-B
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
DeTe, z tymi silikonami to pojechałeś :evilsmile: tylko czekac aż dziewczyny tu zapodadzą filmik z "gliglusiami" :mrgreen:

Dziękuję za życzenia i ja również wszystkim Pentaksjankom i Pentaksjanom życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Miękkiego światła,ostrych szkieł i jak największej ilości udanych kadrów.
Do siego Roku
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Oby nadchodzący Rok nie był gorszy od obecnego jeszcze 2011!
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
Zdrowia, udanych kadrów i oby brać pentaxowa rosła w siłę ;) :-B :-B :-B
 

badtom  Dołączył: 27 Wrz 2011
Hej wszystkim!
ja również dołączam się do życzeń dla wszystkich wiernych jedynego słusznego sytemu
na świecie.
Oby nowy rok był lepszy niż obecny i spełnienia wszystkich (nie tylko fotograficznych) marzeń, no i przede wszystkim zdrowia! :-B
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Również z mojej strony życzenia noworoczne. Wszystkiego co osiągalne :)
Pozdrowienia Krzysztof

 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
Wszystkim obecnym i nieobecnym na forum -wszystkiego co dobre! :-B :-B :-B
 

Robert K.  Dołączył: 24 Lip 2008
Wszystkiego NAJ w Nowym Roku!
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Wy juz w nowym, a ja jeszcze w starym :roll: Ale i tak wszystkiego najlepszego dla wszystkich !!!!
 

Mariusz_CH  Dołączył: 30 Gru 2008
wuzet napisał/a:
Wy juz w nowym, a ja jeszcze w starym :roll: Ale i tak wszystkiego najlepszego dla wszystkich !!!!
He, he, jak zwykle cofnięci jesteście w tej hameryce :-D pozdrówka i dla Wszystkich Naj, Naj, Naj, Najlepszego co możecie sobie wymarzyć w NOWYM ROKU !!!
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Też wam pożyczę !
 

emem  Dołączył: 19 Kwi 2010
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, a dla wuzet'a dodatkowo... w Nowym Yorku :-)
 
Yoora  Dołączył: 24 Paź 2010
Wszystkim wszystkiego migawkowego w Nowym Roku :mrgreen:
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
I ja Wam życzę co by się fociło.
 
wujek  Dołączył: 12 Sty 2008
Wszystkim życzę mniej stresu, chwili wytchnienia, więcej czasu dla rodziny i przyjaciół, a przede wszystkim dużo zdrowia. Najlepszego na ten zaczynający się rok.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach