danny-the-great  Dołączył: 04 Cze 2009
A u mnie nastapila zmiana. Dostalem kase:) Zobaczcie swoje konta:)
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
hmm, znaczy jest nadzieja, moj bank jest powolny (mBank), poczekam spokojnie do wieczora ;)
 

edredon  Dołączył: 21 Kwi 2010
Jestem w szoku :shock: Dostałem kaskę :mrgreen:
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
Wychodzi na to że Pentax potrzebuje czasu, żeby się wywiązać z zobowiązań (tak jak z AF'em :P).
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
bix napisał/a:
Wychodzi na to że Pentax potrzebuje czasu, żeby się wywiązać z zobowiązań (tak jak z AF'em :P).

Te ostatnie osoby to takie "doostrzanie"... :-P
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Ja jeszcze nie mam...
 
rjaskolski  Dołączył: 05 Gru 2009
Crow dostaniesz, ja własnie sprawdziłem konto i nie przecieram oczy ze zdumienia dostałem zwrot:) mam nadzieję że spotka to wszystkich forumowiczów. Pozdrawiam:)
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
heh, to czekamy - tez chce przetrzec oczy ze zdumienia narazie czekam ;)

[ Dodano: 2010-09-21, 16:04 ]
czekamy czekamy ;) co za pech
 
jotbe  Dołączył: 20 Sty 2010
 
Niestety, ale raczej się nie doczekamy. Strona z promocją też już nieaktywna. Swoją drogą to miałbym jeden z większych zwrotów, gdyż zakup był za przeszło 10 tys.
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
moze sie doczekamy, jak laskawcy - ktorzy otrzymali nie nalezny im zwrot - go zwroca
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
berd, widzę już, że odpowiedzialność za swoje obowiązki nie ponosi firma, a ofiary ich pomyłek. Jakie to typowe.
 
danny-the-great  Dołączył: 04 Cze 2009
zaraz znowu się zacznie...
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
White, ktos dostal nienaleznie, niech odda ;)

nie mnie oceniac Twe "jakie to typowe" bo ofiara tej pomylki jestem JA, gdyz kasy jeszcze niema ;)

ja tlumacze to tak, mieli pule kasy, przelali wsio, jak w wojsku "sztuka jest sztuka" "kasa zaplanowana, kasa wydana" i juz, a to, ze nie temu co trzeba to inna sprawa, ja bym oddal bo to przeciez nie moja kasa, na oszukanstwie i kreceniu da sie jechac, ale w przyrodzie nic nie ginie tu zarobisz, gdzie indziej oddasz z nawiazka

oczywiscie jestem zdania, iz firma powinna bujac sie z tymi co im blednie przelala rownolegle, a z funduszu reprezentacyjnego ufundowac "przelewy" na obiecana kwote i po sprawie

wilk syty i owca cala

cala ta sprawa zaczyna mnie irytowac, choc jestem bardzo spokojny czlek, powinienem miec pretensje do samego siebie, iz zakupilem Pentaxa, a przedtem do Sylwiusza :-B ktory to namowil mnie na swoisty powrot na lono tejze marki po latach :mrgreen:

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
berd, nie dziwię ci się, mnie też szlag by trafiał. Odpowiedzialność całkowita leży jednak po stronie firmy obsługującej i nikogo nie obchodzi, że są niekompetentni. Za błędy się płaci.
 
Luna_tyk  Dołączył: 27 Mar 2009
ING przysłał grzeczne pismo...
...że proszą o przelanie na wskazany rachunek (Custom Solutions) błędnie (czyt. podwójnie) przelanej kwoty.
Pismo zawierało przeprosiny, że nie jest to ich wina etc.
Zwróciłem pieniądze, dla pewności potwierdziłem to pismem do Banku - bo bałagan u przeprowadzającego "promocję" może rosnąć.
Teraz zdaje się Samsung kusi cash-back'iem przy niektórych aparatach. Ciekawe, kto im prowadzi tę akcję?
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
WAZNE!

BARDZO PROSZE o dopisanie sie do listy, lub do mnie na PW kto jeszcze nie otrzymal zwrotu:


berd
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Ponownie? Bo ja już pisałem do Ciebie (kiedyś)?
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
nie, pisales do blesso

chce jeszcze raz zebrac liste, gdyz czesc osob dostala, czesc sie pochwlaila, czesc oddala kase ;) dzieki Luna_tyk, dlatego jeszcze raz...


LISTA:

berd
Crow
 
jotbe  Dołączył: 20 Sty 2010
berd napisał/a:
nie, pisales do blesso

chce jeszcze raz zebrac liste, gdyz czesc osob dostala, czesc sie pochwlaila, czesc oddala kase ;) dzieki Luna_tyk, dlatego jeszcze raz...


LISTA:

berd
Crow


jotbe
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Ale co to da ? Jeśli Piotr K. nie popchnął sprawy to marne szanse na jakikolwiek nacisk. No bo do kogo należało by się zgłosić ? Bezpośrednio do Francuzów?
Napiszę do Piotra jeszcze raz.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach