Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jakie błędy robisz? Napisałem: nie czytasz, nie oglądasz, nie starasz się, nie robisz selekcji, nie uczysz się. A oczekujesz od innych w sumie to nie wiem czego...
Gdybyś poczytał cokolwiek o fotografii, obejrzał jakieś galerie, czy nawet część wątków tutaj, to byś wiedział, że błyskanie lampą wbudowaną na tle meblościanki czy kredensu to nie portret. A nawet nie zdjęcie.
 

Neo  Dołączył: 05 Paź 2009
Arti Masz całkowitoą rację tylko ja nie potrafię uczyć się na cudzych błędach.
Z Twojej oceny faktycznie widzę że to zdjęcie nie powinno się tu znaleźć, ale właśnie na taką opinię czekałem żeby to do mnie dotarło.
Czy mogę prosić o parę słów do pozostałych portretów, czy powinienem się wylogować i sprubować za jakieś pół roku :-( :-( :-(
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Neo, zwiedzaj i jak pstrykniesz coś na poziomie prac które są oceniane już jako przyzwoite chwal się.To co pokazałeś teraz to tylko fotografia albumowa dla rodziny.Zdjęcie ma być ciekawe,z przekazem i zatrzymywać spojrzenie.
 

Andre53  Dołączył: 31 Lip 2009
Na zdjęciu "6" przydałoby się wybielić zęby modelce. (oczywiście mam na myśli program graficzny.). :lol:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Arti napisał/a:
dlugas1982 napisał/a:
7 nieostre i tu koniecznie BW

Uwielbiam takie "porady"... :evil:


proszę bardzo,polecam się :-P

Cytat
możesz mi powiedzieć co zmieni w tym zdjęciu konwersja do BW? Od czego to zdjęcie w BW (stylowym?) będzie lepsze?


miałem na mysli: akuratnie nie to dokładnie zdjęcie tylko podobno ujęcie wykonanie lepiej i machnięte do BW, ale jeśli się mylę ze czasem do starszych pasują czarne fotki to sorki

omnibusem nie jestem

Cytat
Litości....


jestem bezlitosny :evilsmile:

pozdrawiam :-B


BTW. więcej luzu panowie

Neo wybierz jakieś inne i dawaj

przecież jak Cie znowu zrugają to się chyba zbytnio nie załamiesz, będziesz wiedział czego nie wstawiać ;-)



w takie chłodne dni trzeba więcej ciepła 8-)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Neo, oglądać, czytać, uczyć się możesz będąc zalogowanym. ;-)

dlugas1982 napisał/a:
miałem na mysli: akuratnie nie to dokładnie zdjęcie tylko podobno ujęcie wykonanie lepiej i machnięte do BW, ale jeśli się mylę ze czasem do starszych pasują czarne fotki to sorki

??
dlugas1982 napisał/a:
7 nieostre i tu koniecznie BW


Plączesz się w zeznaniach to raz, a dwa, to ja zupełnie nie rozumiem, czemu stasi ludzie nie mogą być kolorowi, weseli, pogodni?? czarne fotki!?

dlugas1982 napisał/a:
Neo wybierz jakieś inne i dawaj

Nie! nie dawaj byle dawać. To nie to miejsce! Takich miejsc, gdzie się wrzuca zdjęcia, żeby pokazać ciocię Jadzię jest w sieci od cholery. Nie róbmy tu n-k czy fotki.pl Jeszcze do tego doajmy kometarze "słłłiiittttaśne" i " na zachęte dam 6"... Błagam...
Neo, wrzucaj tu zdjęcia, któe uznasz za tego warte, ale odrób wcześniej prace domowe... I nie wiem czy to będzie za 6 miesięcy, rok, czy z miesiąc, to od Ciebie zależy.
Andre53 napisał/a:
Na zdjęciu "6" przydałoby się wybielić zęby modelce. (oczywiście mam na myśli program graficzny.).

no comments... :roll:
 

Neo  Dołączył: 05 Paź 2009
Generalnie to mi się już odechciało wystawiać tu fotek i to nie dlatego że uważam że są super i krytyka mnie dołuje, tylko dlatego że ktoś kto uważa się za profesjonaliste potrafi powiedzieć tylko że są do bani - poczytaj książki ( tyle to każty dureń może napisać nie mający nic wspólnego z daną dziedziną - oczywiście nikogo nie obrażając )
Może założyć nowy temat np: "porady - co zrobić z tym zdjęciem żeby było dobre" i wtedy nikt się nie będzie czepiał że tu nie miejsce na takie gnioty.

 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Neo napisał/a:
( tyle to każty dureń może napisać nie mający nic wspulnego z daną dziedziną - oczywiście nikogo nie obrażając )

Musiałbyś się jeszcze trochę postarać, żeby mnie obrazić...

Neo napisał/a:
"porady - co zrobić z tym zdjęciem żeby było dobre" i

A po co? Takich miejsc, książek, poradników jest mnóstwo a i tak nie przeczytałeś, nie obejrzałeś... Po co kolejne?
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
no i z wątku o ocenie zdjęć wychodzi delikatna jazda po sobie nawzajem

więc ja jak na razie robię ewakuację

Neo radzę skończyć tą niepotrzebną dyskusję i wsadź jakieś dobre zdjęcie i będzie tak jak być powinno

a Arti niech sobie pisze co chce

ma do tego prawo
nawiasem pisząc takie samo jak Ty do wstawiania fotek jakie uznasz za dobre i nadające się do oceny

ja luzuję,
 

boober  Dołączył: 28 Wrz 2009
Neo, nie przejmuj się, zobacz co Arti, ma nad avatarem :lol: ,
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Neo, ja Cie nie bede pocieszal. Arti nieraz powiedzial, co trzeba bylo powiedziec. i tak samo bylo w tym przypadku. jak zaczynalem swoja przygode z tym forum, tez wyrwalem sie z wstawianiem zdjec. dostalem po dupie i bardzo dobrze. odkurzylem stare ksiazki, wzialem drugi, trzeci, czwarty spokojny oddech, przypomnialem sobie, czego juz sie kiedys nauczylem, ale co nieco zaniedbalem w cwiczeniu... teraz juz jestem zupelnie innym fotografem, gruntownie i wnikliwie, ponownie zglebiam podstawy i tajniki fotografii, znalazlem ludzi, od ktorych osobiscie moge sie uczyc, ktorzy mnie motywuja i wskazuja kierunki.
zamiast biadolic, ze ktos Ci dal OPR*, slusznie skad inad, wez sie czlowieku w garsc, poczytaj troche literatury, przede wszystkim o fotografii analogowej, bo to, co teraz wychodzi o cyfrze, to badziewie, przynajmniej w tym w miare normalnym przedziale cenowym, bo za grubsza kase, juz cos sie znajdzie... poogladaj troche zdjec czy tu na forum, czy gdzies w internecie - polecam temat polecanych fotoblogow (dziadosko ulozone zdanie :-/ ), w kazdym razie wiecej od siebie, to moze i inni wiecej od siebie dadza...
fotografem w weekend nie zostaniesz...

*Odpowiednio Powazna Rozmowa
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
tatsuo_ki napisał/a:
dostalem po dupie i bardzo dobrze.

Aż sprawdziłem w Twoim wątku czy to nie ja... Ale tam miałem tylko maleńki epizod i uznaje, że nie ja... :evilsmile:

A generalnie, to dobrze napisane. Jak jeszcze shifta na klawiaturze odkryjesz to będzie nawet bardzo dobrze napisane. ;-) :mrgreen:
Jak to mawia młodzież dziś: SZACUN!
 

renko  Dołączył: 25 Maj 2008
A ja tam Ci zazdroszczę. Bo bardzo lubię opinie Artiego. Może i brutalne, ale po zastanowieniu bardzo sensowne, obiektywne i użyteczne. Jak zakładałem swój wątek, to Jego opinii byłem chyba najbardziej ciekaw. Ale do dziś się nie doczekałem :-P
Arti, to niedopuszczalne :-P
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
renko napisał/a:
Arti, to niedopuszczalne

Przepraszam... :oops: ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach