dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Konkurs na zdjęcie miesiąca - Edycja 2
Zapraszam do skladania prac do edycji listopadowej konkursu na zdjecie miesiaca. Zasady w skrocie:

1. Każdy uczestnik może zgłosić jedno zdjęcie w edycji. Temat, technika tonalność oraz orientacja zdjęć - dowolne.

Sposób zgłoszenia
2. Zdjęcia w formacie JPG, o rozmiarze 700 pikseli na dłuższym boku, wysyłamy na adres konkurs@pentax.org.pl

Pliki nazywamy wg szablonu:
konkurs_nrEdycji_nick.jpg
np:
konkurs_2_dzerry.jpg

W temacie emaila, proszę napisać:
konkurs nrEdycji nick
np
konkurs 2 dzery

Szczegolowe zasady znajdziecie tutaj: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=27085

Gorąco namawiam do nadsyłania swoich zdjęć. Mamy 4 razy wiecej czasu, wiec mam nadzieje, ze w drugiej edycji bedziemy glosowac nad jeszcze wieksza iloscia dobrych zdjec.

 

tapirek  Dołączył: 14 Wrz 2006
Mała uwaga techniczna - może lepiej by było zamiast numerować edycje nazywać je rok-miesiąc, np. konkurs_2009_11_nick ? Za jakiś czas będzie ciężko policzyć jaki to miesiąc gdy jest edycja 37 a tak - będzie widać od razu.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Tapirek, edycji bedzie 12. Potem sie zobaczy. Jesli bedziemy kontynuowac, to i zaczniemy od 1.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Warto dopisać w poście otwierającym o terminie zgłoszeń (do końca miesiąca). Jest to podane w wątku z regulaminem, ale komu by się tam chciało regulaminy czytać.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
No i chyba można też dopisać, z których miesięcy zdjęcie się kwalifikuje do danego odcinka. Chyba że nie przykładamy do tego takiej wagi.
 

nopik  Dołączył: 02 Lis 2007
dzerry, a czy na okres głosowania, mógłby pojawic sie link do ankiety na górze strony głównej. Może więcej osób zagłosuje dzieki temu.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
nopik napisał/a:
dzerry, a czy na okres głosowania, mógłby pojawic sie link do ankiety na górze strony głównej.
Przecież jest.
 

nopik  Dołączył: 02 Lis 2007
:oops: Jarek Dabrowski, przepraszam, w Operze mi się nie wyświetla, w FF link jest.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
nopik napisał/a:
w Operze mi się nie wyświetla
Kliknij w belkę z napisem "Ogłoszenie". Najprawdopodobniej jest zwinięta.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Kliknij w belkę z napisem "Ogłoszenie". Najprawdopodobniej jest zwinięta.

Nie.
W Operze nie dziala po prostu.
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Powinno przyjść automatyczne potwierdzenie? Wysłałem i nie dostałem ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Bruinen, mam twoje zdjecie. Pewnie twoja poczta zakwalifikowala potwierdzenie jako spam ;-)
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Spam sprawdzam równie często co zwykłą skrzynkę, nic nie dostałem albo byłem bardzo zmęczony i przypadkiem usunąłem ;-)
 

kubiq  Dołączył: 06 Cze 2009
zdjecie wyslane :)
czyli, kiedy oczekiwane rozpoczęcie?(odsłonięcie prac)
 

sebekq  Dołączył: 10 Lip 2009
No to poszło, może jakiś głos się znajdzie ;-)
 

Wiesiek W  Dołączył: 28 Lis 2008
Wysłałem zdjęcie. Może i na moje zdjęcie ktoś zagłosuje :?: :roll: ;-)
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Gdy teraz powstały działy tematyczne, najlepszym sposobem motywacji do robienia i wklejania zdjęć była by możliwość udziału w konkursie.
Każdy użytkownik mógłby nominować zdjęcie drugiego forumowicza, które zostało pokazane na forum w poprzednim miesiącu. Potem zrobiłoby się ankietę.
Wtedy tytuł "Zdjęcie miesiąca" byłby w pełni zasłużony.

Wiem, że jest to cięższe do realizacji. Taki ot pomysł ;-)
 

sebekq  Dołączył: 10 Lip 2009
DrEwNiAK napisał/a:
...
Każdy użytkownik mógłby nominować zdjęcie drugiego forumowicza, które zostało pokazane na forum w poprzednim miesiącu. Potem zrobiłoby się ankietę.
Wtedy tytuł "Zdjęcie miesiąca" byłby w pełni zasłużony.
...


Wydaje mi się, że dokładnie takiemu rozwiązaniu ma służyć konkurs. Jeśli ktoś uważa, że jego zdjęcie się nada to po prostu wysyła zgłoszenie, jak robi to ze zdjęciem, które wcześniej już pokazał i się podobało to ma większą szansę na choćby jeden głos ;-)
Taka moja skromna opinia 8-)
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
Potwierdzenia też są wysyłane w tej edycji ? :)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
triger, tak. Niestety potwierdzenie nie dziala jesli zdjecie wpadnie do skrzynki ze spamem. Ustawilem regule, ktora omija zabezpieczenia spamowe, ale mimo to, potwierdzenie i tak nie wychodzi. Twoje zdjecie doszlo.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach