Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Apocalypse, a może ta dziewczynka właśnie po to chodzi z tym canonem, coby chłopaki do niej podbiegali – o tym nie pomyślałeś? 8-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Samp napisał/a:
a może ta dziewczynka właśnie po to chodzi z tym canonem, coby chłopaki do niej podbiegali


Zamiast dekoltu i krótkiej spódniczki?

Pomyśleć, że pewnie nie brakuje facetów, którzy też czasem przywdziewają spódniczki i odkrywają moher na klacie szyję obwieszając swoimi klamotami :-)
 

TomaSzSz  Dołączył: 04 Lip 2007
Pentagram, wiesz, różnie w życiu bywa, zestaw Ciężki ale od czego jest pasek ;-) .
Apocalypse, Polacy to dość anonimowe społeczeństwo ;-) . Jak by podeszło kilku dresów to też byłbym zaniepokojony :-) .
 
Apocalypse  Dołączył: 19 Kwi 2008
14 lat to wg. zbyt wcześnie na chłopaków itd..
I zbyt wcześnie na paradowanie z takim sprzętem po ulicy.. bez opieki dorosłego. Polska... jest tylko (i aż) Polską..
 
adamszmu  Dołączył: 17 Lut 2008
Troszkę odświeże temat.

Mam nieużywany k20d pomyślałem ze jak ma leżeć to oddam siostrzenowi - 12 lat - może dzięki temu chłopak się zainteresuje fotografią zamiast myśleć o głupotach. Mieszka na wsi to ma wiele pięknych miejsc do fotografowania.

Zastanawiam się tylko czy to nie za wcześnie na taki aparat
Ja w jego wieku pstrykalem smieną ale miałem kółko fotograficzne w szkole .

Czy 12 latek jest w stanie już zrozumieć jak to wszystko działa i czy nie osiągnę odwrotnego efektu czyli go nie zniechęce.

Co o tym myślicie ?
 

puch24  Dołączył: 03 Sie 2013
Moją przygodę z fotografią zaczynałem w wieku lat 13 od Zorki 4K, za jedyną pomoc mając instrukcję obsługi aparatu w języku rosyjskim, bo nikt w najbliższej rodzinie nie miał bladego pojęcia o fotografowaniu. Nawet sam początek był pod górkę, bo nie można było wtedy kupić błony 135 w kasecie - musiałem zadowolić się błoną typu 635 i samodzielnie ją załadować do kasety, wyproszonej w jakimś zakładzie fotograficznym. I dałem radę (choć oczywiście nie od razu, i metodą prób i błędów)
Więc jeśli ten 12-latek jest czytaty, pisaty i ogólnie kumaty, to powinien dać radę, mając kogoś (Ciebie), kto mu podpowie, instrukcje obsługi w języku krajowym, i wszelkie możliwe poradniki, czasopisma, Internet i fora, itd.
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
adamszmu, na początek jest tryb Auto i P, jak zobaczy jakość z DSLRa powinien złapać bakcyla ;-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
ukazs 14 lat to jest wiek w którym dasz jej najbardziej skomplikowany aparat i rozkmini go w tri miga :-D
Antek daje radę ze wszystkimi sprzętami, włącznie z ręcznym naciągiem i ze zmianą obiektywów, a ma 2.5 roku :-)
Fakt, obserwuje ojca nieustannie i naśladuje, więc w sumie nic dziwnego.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach