karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
  Kalendarz siatkarski
Na tą chwilę posiadam limitowaną liczbę kalendarzy, ale jeśli byłoby większe zainteresowanie to dodrukuję więcej. Za zebrane pieniądze planuję stworzyć własną ciemnię z której mogłyby korzystać dzieciaki z osiedla oraz zakup automatycznych aparatów małoobrazkowych dla co poniektórych bystrzaków :-D

Kalendarz jest oczywiście sygnowany przez autora :!:
Rozmiar: 33cm/40cm
Cena już się wyklarowała: 50zł + koszt przesyłki 15zł.
Zamówienia proszę składać na pw.

Kalendarz jest liczony od grudnia 2009 do stycznia 2011 :!:

 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
E tam, myślałem, że to będzie coś w stylu: http://beta.sport.interia...djecie,301601,1 ;-)
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Ha! pomysł super , a konkurencja ... jak to mówią kto pierwszy ten lepszy ;-) myślę że wszystko się zmieści i a kalendarze się nie pogryzą .
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
karmazyniello, co właściwie znaczy to logo z napisem "underground"?
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
matth napisał/a:
co właściwie znaczy to logo z napisem "underground"?


To jest logo pomysłodawcy kalendarza - Konrada Kucharskiego, a zarazem współtwórcy od strony technicznej - od składu po druk i oprawę.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
matth napisał/a:
logo z napisem "underground"?

Odpowiednik PZPS :mrgreen:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
to się można zapisać i zarezerwować?
FAJOWY jest!!!
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
DO WANT :!:

ale poczekam na cenę ;-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
matb napisał/a:
to się można zapisać i zarezerwować?


No ba! Nawet trzeba :mrgreen:
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
karmazyniello napisał/a:
matth napisał/a:
co właściwie znaczy to logo z napisem "underground"?


To jest logo pomysłodawcy kalendarza - Konrada Kucharskiego, a zarazem współtwórcy od strony technicznej - od składu po druk i oprawę.


A dzięki :-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Cena już wstawiona w pierwszym poście.

50zł + przesyłka 15zł
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Jakie są wymiary? Kupię jeden ale dopiero jak przyjdzie pensja czyli na przełomie miesięcy, jeśli jeszcze będzie taka możliwość.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Kalendarze zostały wysłane dziś, więc jutro, max do piątku powinny być u was. Opóźnienie wysyłki z przyczyn nie zależnych ode mnie. Przepraszam wszystkich oczekujących :-B
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dzisiaj dostałem, jest super.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Dopiero dziś :shock: Poczta już ma problemy, to już sobie wyobrażam na kiedy dojdzie paczka do alkosa , którą jutro wysyłam :-/
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Odebrałem z poczty, bo listonosz szczęśliwie nie zdecydował się wcisnąć do skrzynki. Kalendarz jest j**! O takim marzyłem :-)
Mała uwaga - na papierze są jakieś drobne ryski, zmarszczki czy coś takiego. Szczęśliwie widać je dopiero jak się z bliska przygląda, więc nie przeszkadza absolutnie. No, ale skoro już wydawca musiał swoje kobylaste logo umieścić na każdym zdjęciu to mógłby się bardziej postarać przy druku :-P
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Do mnie dotarł 1 XII tylko napisać nie zdążyłem. Poczta niestety trochę go sfatygowała ale sobie już poprostowałem kartki, sprężynkę i wieszak. Aha - mam dwa razy kartkę grudzień/styczeń (ostatnią) - mam nadzieję, że u nikogo nie brakuje!?

Aha - jest gites! :)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Maciek napisał/a:
Aha - mam dwa razy kartkę grudzień/styczeń (ostatnią)


Bo to już zahacza o rok 2011 :D
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Kamil widzę po pierwszych kartkach, że kalendarz jest czadowy :-D
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
karmazyniello napisał/a:
Bo to już zahacza o rok 2011 :D

Hmmmm.... Ale tak, że jest grudzień 2010, potem styczeń 2011 a potem znowu grudzień 2010 i styczeń 2011? To jakiś dwu-miesiąc świstaka się szykuje!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach