pikolo  Dołączył: 06 Gru 2006
Nowy standard pamięci CF
Kalifornijska firma Super Talent (producent pamięci flaszowych i DRAM) , poinformowała o nowej technologii CFast™ która zostanie zastosowana w kartach pamięci . Technologia ta będzie pozwalać na transmisję danych na poziomie 375MB/s który będzie 4x szybszy od obecnie najszybszego ( mnożnik 600x (90MB/s) )

więcej na http://www.imaging-resour...1259948184.html
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Co już gdzieś o tym pisałem... I tak sobie od razu pomyślałem,... ciekawe jaką pojemność będą miały takie katy, bo chyba nie 1GB?! Może 1TB...
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Ale co się dziwić. W nowej "piątce" jedno zdjęcie zajmuje mi 25MB. Cyknę zaledwie 20 zdjęć i CD do zapisu. A z wybiegu 3 DVD do archiwizacji. :shock: To mnie przerasta. :-(
 
pawel1967 Dołączył: 03 Maj 2006
Mam Sandiska CF 4 i przepływ 45mb/s . Co z tego kiedy ponoć najszybszy Nikon D300s wyciąga tylko 25mb/s i nie chce więcej . To samo jest z aparatami konkurencji . W testach D300s ta 90tka powinna pozwolić na zapis bez przerywania rawów nawet 14 bitowych a tak nie jest . W testach oceniaja że najszybszy Nikon tak mówią specyfikacje nie dochodzi z zapisem nawet do połowy tej predkości . Trzeba też przyznać że bufor pamieci też nie jest silnym punktem Nikona

[ Dodano: 2009-12-05, 12:23 ]
A co tu mówić o rawach z D3H

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach