wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Hexar AF - ktoś miał/ma?
Se kupiłem i zakochałem się od pierwszego wejrzenia, ale chcę zadać parę pytań, bo mimo internetu i instrukcji (co to w ogóle nie powinna być nazywana instrukcją :) parę rzeczy jest dla mnie niejasnych.

Dzięki!
W
 

Palacz  Dołączył: 12 Gru 2008
no to super że parę rzeczy dla Ciebie jest nie jasnych tylko szkoda że my nie wiemy jakie to sprawy więc jak ktoś ma Ci pomóc ?? ;-)
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
:D

Nie chciałem zajmować czasu komuś, kto nie miał, ale jeśli tak, to proszę: oto pierwsza wątpliwość, mój arcygrzeczny i niezwykle uprzejmy interlokutorze. Otóż - według niektórych źródeł internetowych, blokada af działa po wciśnięciu spustu do połowy. Instrukcja podaje jakieś zawoalowane wygibasy z wykorzystaniem guzika MF. Kto ma rację? Organoleptycznie nie mogę jakoś stwierdzić, choć przychylam się do pierwszej opcji, bo guzika MF wcisnąć jednocześnie trzymając paluch na spuście nie sposób...

Dziękuję :)

W

[ Dodano: 2009-11-23, 15:25 ]
Ha! Poniekąd odpowiadam sobie sam, ale już wiem, o co z tym chodzi. MF nie blokuje systemu AF, tylko blokuje fokus na określonym dystansie, czyli permanentnie wyłącza system automatycznego ostrzenia z blokadą w zadanym zakresie. Jezu. Coś jakby M switch, tylko bezsensownie wyjaśnione... :)
 

Palacz  Dołączył: 12 Gru 2008
no i problem rozwiązany :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach