Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
Agnieszka walczy o stypendium
Moi drodzy,
Agnieszka walczy o stypendium sportowe w akcji "W swoim żywiole". Jest d zdobycia 10 stypendiów po 10 000 zl. Aga chce je przeznaczyć na trening sportowy i kolejne złote medale 📷.
Wygrywają zgłoszenia z największą ilością głosów. Dlatego nieśmiało proszę o wejście na stronę:
https://www.wswoimzywiole...awa&send=Szukaj
i zagłosowanie.
Znajomych i rodzinę też możecie poprosić. Wiem, namolny jestem, sam nie przepadam za takimi akcjami, ale skoro to tak zostało pomyślane...
Tak o sobie pisze (tekst na stronie - szczegóły):
"Nazywam się Agnieszka Bauer. Urodziłam się z Zespołem Downa, a więc z dodatkowym chromosomem, który „utrudnia życie”. Sport na początku też nie był łatwy. Treningi nie są lekkie, ale ćwiczę codziennie. Od dwóch lat trenuję w klubie ParaSportowi skok w dal i biegi. Wywalczyłam złoty medal w skoku w dal w Mistrzostwach Polski w LA „Sprawni Razem” 2020. Ale moja pasja to narciarstwo alpejskie, choć jeszcze nie na medal w Mistrzostwach Polski (4-5 miejsce). Uwielbiam szusować po śniegu, daje mi to radość i niezależność. Chciałabym być tak szybka jak alpejki, które oglądam w TV. W Warszawie ciężko jest trenować narciarstwo zjazdowe, chciałabym mieć możliwość częstych wyjazdów do Zakopanego i trenować tam na stokach i śniegu. Sport to mój sposób na życie z niepełnosprawnością intelektualną."
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Tomek B., nie mam konta na FB, żeby móc zagłosować :-(
A śledząc karierę sportową Agnieszki: w tym roku olimpiada w Turcji chyba nie wypaliła z przyczyn pandemii, czy się odbyła?
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Tomek B., też nie mam konta na fejsie. Szkoda. :-(
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Zagłosowane.
Pisałem już że córka kuzynki jest trenerką w Parasportowych?
Świat jest mały ;-)
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
Tak, pisałeś :-) . Mały, ale to w sumie fajne :-)
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
Kytutr napisał/a:
Tomek B., nie mam konta na FB, żeby móc zagłosować :-(
A śledząc karierę sportową Agnieszki: w tym roku olimpiada w Turcji chyba nie wypaliła z przyczyn pandemii, czy się odbyła?

Nie odbyła się. Anulowali, ma być za 4 lata.
A co do FB, to też mnie wkurza, i to nie tylko teraz, myślenie że cały świat MUSI mieć FB.
I tak dziękuję wszystkim za dobre chęci :-) .
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Tomek B., tak mi się coś wydawało. Ale skleroza postępuje :-D
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Ta sama sytuacja. Wiem że jest trochę wartościowych inicjatyw, ale nie przekona mnie to do uczestnictwa w mordoksiążce
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Gotowe!
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zagłosowałem, tylko ja bo Ela nie ma fb.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Mam FB i nie zawahałem się go użyć :-)
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Ja również.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Głos oddany.
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
Miło mi to czytać, dziękujemy wszystkim. Też się długo broniłem przed mordoksiążką, a moja żona jeszcze dłużej, ale trenerzy Agnieszki komunikują się przez FB, przesyłają linki do treningów on-line i poddaliśmy się :-D
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Oczywiście również zagłosowałem.
 

kwantus  Dołączył: 08 Lip 2008
Zagłosowane
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Tomek B. napisał/a:
Też się długo broniłem przed mordoksiążką,

Ja też. Od 4lat jestem.
I to jest tak, są grupy, które są ideowo fajne, ale ludzie już nie (np tatromaniacy, beskdomaniacy itp), są wrzucane niesprawdzone informacje, często o np porwaniu dzieci (a jak w chodzisz w profil osoby "niby" ojca, matki tego dziecka, to on/ona pełni szczęścia itp, a link kieruje do jakiegoś wirusa). Ale są też dodatnie strony, np niektóre grupy tematyczne (ot pentax giełda ;) ), czy o cukrzycy. Ja np na grupie o cukrzycy odkupiłem sensory do pompy, dzieci osoby sprzedającej przechodziły na inny system pomiarów glikemii, więc sprzedawała te sensory po cenie refundacji (są refundowane dla osób do 26r żucia), czyli 45zł za sztukę, gdy ja je kupuje po 150zł. Od lipca do stycznia mam zapas. Taki przykład.
 
PiotrK.  Dołączył: 30 Maj 2017
ryjospis wreszcie się do czegoś przydał, zagłosowane!
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Mam FB tylko dlatego, że przedszkole informuje na bieżąco na FB właśnie. :roll:

A przy okazji mogę zagłosować. :->

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach