tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
nie no ja rozumiem, tylko mi się nie chciało tłumaczyć na PL, niech ktoś inny całość machnie, ja muszę wkuć na egzamin trochę wiedzy.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
tref napisał/a:
PENTAX Imaging Company is an innovative leader in the production of digital SLR and compact cameras, lenses, flash units, binoculars, scopes, eyepieces and mobile printers and scanners. For more than 80 years, PENTAX technology has developed durable, reliable products that meet the needs of consumers and businesses.

From Michu Translator:
Pentax Imadło Kompania jest wegetatywnie liderem w produkcji cyfrowych lustrzanek oraz kompasów do kamer i obiektywów, dając po oczach i okularach i dokładając do pieca, aby szybciej jeździły drukarki i skanery. Być może już za 80 lat zaczniemy produkować grabie i mielonkę na potrzeby biznesowe.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Grabie z napisem Pentax to można juz załatwić :mrgreen: :mrgreen:
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
"kurdem" kompas w aparacie to dobrza rzecz :) taki aparat/camera nigdy się nie zgubi i zwsze wróci do domku na czas.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Być może już za 80 lat zaczniemy produkować grabie
Grabie by się przydały do przeczesywania forum.
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
Jarek Dabrowski napisał/a:
Grabie by się przydały do przeczesywania forum.


ta można by było przegrabic te wredne OT :( normalnie pełno ich, gdzie nie patrzeć tam się czai jakiś OT :(

Ale kompas do forum też by się nadał
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
TomiTom napisał/a:
ta można by było przegrabic te wredne OT
sam jesteś wredny

i masz wszy
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
sam jesteś wredny
i masz wszy
hehe
ROTFL
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
sam jesteś wredny

i masz wszy
Dlatego jest wredny


Bo ma wszy :-P
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
nie jestem wredny, jestem miły aż do bólu (bólu innych nie mojego)
Co do wszy to nie zaobserwowałem takowych a jakbym miał to nie Twój interes bo to by były moje wszy , na moim pępku i tyle.

Dobra nie róbmy już OT lepiej pogadac o pogodnie bo chyba o tym był temat nie?
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
A ja tylko napisze to:
1. 645D w tym roku
2. Moze spelni sie moje marzenie o FF w lustrzance? I nie tylko? :mrgreen: :mrgreen: Pisalem to juz w innym watku. Ale mnie wysmiano, ale to tylko moje marzenie.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
PiotrB., skąd wiesz takie rzeczy? czy to są marzenia tylko?
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
645D bankowo nie będzie cenowo osiąglany dla zwykłego zjadacza chleba, dostępność w RP też będzie kulała :D dlatego pocieszne będzie to że nie zobaczymy swojego sąsiada z takim sprzętem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
prawda że nei jestem wredny??
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tref, przy okazji gratulacje pelne nienawisci za sprzecior!!!! Wiesz ja sobie tylko marze, a ze czasami mi spelniaja........ :-P
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
PiotrB., ty coś wiesz :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Możemy przyjmować zakłady - wg mnie 645D będzie w klasie cenowej Canona 5D (~3k USD). I to dopiero będzie rewolucja na rynku, a nie jakieś tam kadyszki.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
mnie tez się wydaje, że 3kUSD to odpowiednia cena do namieszania na rynku, tylko nadal nie wiem nic o terminach pokazania się tego cuda, a co mówić o cenie. Na razie czekam na szkła USM i to tylko po to, żeby ktoś stąd sobie kupił i dał pomacać. Korusu z USM nie mam, a i kasy na DFA stałkę też mi chyba nie starczy.
Poczekam, popatrzę, dowiem się więcej i wtedy wreszcie sam, też włączę się do akcji.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
Na razie czekam na szkła USM
Takze na nie czekam. Na razie tylko popatrzeć, potestować w sklepie, ocenić, czy rzeczywiście będą szybsze. Ech, jeszcze parę miesięcy, by to dotarło do Polski.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
No - gdyby było w cenie Canona 400D, to jeszcze bardziej by namieszało niż jakieś tam Kadyszki.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
No - gdyby było w cenie Canona 400D, to jeszcze bardziej by namieszało niż jakieś tam Kadyszki.
Takiego drogiego aparatu nikt nie kupi.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach