sebekq  Dołączył: 10 Lip 2009
Konkurs Ursusa
Może kogoś zainteresuje konkurs fotograficzny na zdjęcie traktora makri Ursus. Ciężko będzie znaleźć coś w środku zimy ale może komuś się uda, czego życzę.

Szczegóły na Konkurs
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
sebekq napisał/a:
Może kogoś zainteresuje konkurs fotograficzny na zdjęcie traktora makri Ursus. Ciężko będzie znaleźć coś w środku zimy ale może komuś się uda, czego życzę.

Ciężko? Chyba nie - po gminnych drogach krążą traktory uzbrojone w pługi, choć niewiele z nich to Ursusy...
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Nagroda za wyroznienie jest szczegolnie atrakcyjna :-)
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Właśnie zajrzałem do regulaminu tego konkursu - według mnie jest on dość przejrzysty i sprawiedliwy. Podobają mi się zwłaszcza punkty 9 i 10:
9. Firma Ursus sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do związanego z konkursem "Uchwyć Ursusa" reprodukowania, publikacji w mediach, umieszczenia na własnych stronach internetowych oraz wystawiania do publicznego wglądu wszystkich nadesłanych zdjęć.
10. Jeżeli zdjęcia zostaną zamieszczone w publikacjach komercyjnych na przykład kalendarze, plakaty, ulotki, reklama, to Ursus sp. z o.o. zawrze odrębne umowy z autorami.
W innych konkursach zazwyczaj chcą pełnego prawa do wykorzystania fotek w każdym możliwym przypadku.
 

sebekq  Dołączył: 10 Lip 2009
No trza z aparatem na Uniwersytet Rolniczy lecieć i może się uda coś ciekawego złapać ;-) a jak nie to pozostaje jakiś wypad za miasto, ale czasu trochę jest :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach