matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Kalendarz Adwentowy AD 2009
Może ktoś jeszcze pamięta, że taki konkurs był i w ogóle i na przykład czaka na zdjęcia, na głosowanie, na wyniki. I w ogóle.
No więc ogłaszam, że nic z tego. A to dlatego, że osoby, które się zapisały nie przesłały swoich zdjęć w ustalonym terminie, ani nawet jeden dzień dłużej.
Prawdę mówiąc to jedna (z pięciu) osób swoją pracę przysłała. Ale zdecydowałem, że nie ma sensu jej pokazywać. Jak się zdecyduje pokazać efekty (oj! widać że to masakra była!!) to może pokaże. A jak nie, to nie.

I to by było tyle w temacie Kalendarzy Adwentowych.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
matb napisał/a:
Może ktoś jeszcze pamięta, że taki konkurs był i w ogóle i na przykład czaka na zdjęcia, na głosowanie, na wyniki. I w ogóle.

Ktoś czekał.
:-|
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
thrackan, było kilku takich, co chcieli na własną rękę, poza konkursem. Może pokażą.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Ja też czekałem. Matb może wymyśl taki konkurs by więcej osób mogło wziąć udział. Sądzę, że w czymś takim chodzi raczej o zabawę i wysilanie mózgownicy, a nie o tak graniczne warunki sprzętowe jakie narzuciłeś, co mnie np. od razu zlikwidowało :-B
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Cytat
thrackan, było kilku takich, co chcieli na własną rękę, poza konkursem. Może pokażą.

Khem, ja też deklarowałem chyba pozakonkursowe uczestnictwo. Ale jednak zapalenie płuc i 39,7 na termometrze skłoniły mnie do rezygnacji. :roll:
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
W sumie mnie się przypomniało że adwent był jak zobaczyłem matb.
A potem jakieś narzekania na forum.
White, tu chodziło organizatorowi żeby wszyscy mieli takie same szanse (względnie bez kosztów tak naprawdę). Forma zależała od użycia aparatu i w zasadzie miał każdy taki sam.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Bix no wiem. Ale ja np. nie robię zdjęć bez filtrów praktycznie i jak mam nakręcić ND400 albo polar, albo połówkę na takie coś :-)
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
White napisał/a:
i jak mam nakręcić ND400 albo polar, albo połówkę na takie coś :-)

Uprzednio doklejając redukcję filtrową w rozmiarze większości Twoich filtrów ;-)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
a czas np 3 min też dałoby radę uzyskać?
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Cytat
a czas np 3 min też dałoby radę uzyskać?

Hmm... A wiesz, że chyba kupię taki aparacik i spróbuję, czy da się śrubokrętem coś wymodzić? :mrgreen:
Krótkie czasy byłyby problemem, ale jakby oprzeć wyzwalanie migawki o jakiś wężyk spustowy...
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
No to jest dobre miejsce i czas, żeby złożyć samokrytykę.
(_._) jestem a nie śmiałek, co bierze udział w konkursie i przesyła zdjęcia na czas.
Co gorsza, film jest nadal w aparacie. O jednej rzeczy zapomniałem zgłaszając się na konkurs, że przełom roku znowu mnie położy na łopatki w sensie organizacyjnym.
Przepraszam wszystkich zawiedzionych, a szczególnie organizatora konkursu.

Zadośćuczynienie oraz pokuta nastąpią wkrótce.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
matb napisał/a:
Może ktoś jeszcze pamięta, że taki konkurs był i w ogóle i na przykład czaka na zdjęcia, na głosowanie, na wyniki.
No ja też pamiętam i czekałam na wyniki, ale skoro sama nie wzięłam udziału, to nie mam co narzekać na innych. matb, może jednak za rok wrócić do poprzedniej formuły?
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Matb, serio myślałem o tym, by wziąć udział. Ale ograniczenia techniczne, które narzuciłeś są/były dla mnie nie do przyjęcia. Ja w dzień powszedni w zimie dnia nie widzę (praca). A w nocy aparacikiem bez lampy i sterowania czasem to cóż można zrobić? Stół podeprzeć jak się kiwa?
Zaraz znów odezwą się głosy, że to konkurs matb i to On ustala regły gry. Tak, zgadza się. Tylko że efekt jest taki jak widać. Niech w końcu ktoś dojdzie do wniosku w Polsce, że urzędy są dla petentów, a nie dla urzędników, i konkursy są dla uczestników, a nie dla organizatora.
Gorzkie słowa, ale co mam żal dusić.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Takim małym aparacikiem trzeba się bardziej wysilić ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
I znowu sie zaczyna. Przypominam wszystkim, ze to nie byl konkurs o zlote gacie i samo uczestnictwo i zmaganie sie z materia jest chyba wazniejsze niz jego efekty. Mialem wielka frajde podczas codziennego szukania kadrow z aparatem, ktorego w zasadzie nie ma w sensie fizycznym - lekki, bez ustawien, miesci sie w kazdej kieszeni. Zly tylko jestem na siebie, ze nie wytrwalem w postanowieniu robienia zdjec w dzien. Podszedlem zbyt optymistycznie do ekspozycji, skutkiem czego na polowie zdjec nie ma nic oprocz ziarna, mimo, ze wywolujac film pchnalem go o dwie dzialki. Wyslalem wszystkie 24 zdjecia do Mateusza, bo do tego sie zobowiazalem.

Gdyby ktos oglosil teraz podobny konkurs, to wchodze w niego jak w dym.

 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
Śledziłem wątek 'adwentowy' i czekałem na wyniki-efekty. Mając jednocześnie pełną świadomość tego, że postawione przed uczestnikami zadania są hiper-trudne.

Teraz chętnie poczytam wrażenia uczestników bo ciekawy jestem co konkretnie ich przybiło do gleby :)
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
DrEwNiAK napisał/a:
Takim małym aparacikiem trzeba się bardziej wysilić ;-)


Jasne, najlepiej urlop wziąć. Tylko po co, przecież to nie konkurs o złote gacie.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
xrog, zawsze sie da. Temat trzeba dopasowac do narzedzia i tyle. Wszystkie zdjecia zrobilem w drodze do/z pracy/sklepu. Gdybym tylko wytrwal przy pierwotnym postanowieniu, to mialbym byc moze, jeden z lepszych filmow w ostatnich miesiacach. Aparatem, ktorego nie ma.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Strasznie przykro, ze sie tak skonczylo :-(
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dziwię się tym co marudzą. matb, określił jasno zasady konkursu i ci którzy się zgłosili a potem, w trakcie trwania, zrezygnowali okazali się po prostu niepoważni.
Projekt z czerwonym i niebieskim aparatem też jest realizowany sprzętem i na materiale dostarczonym przez organizatora a tam jakoś nie słyszę marudzenia.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach