rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
irek83, za wysoko znaczy kierownica, to pozostaje wkład i sakwa bagażnika. Znienawidzisz to rozwiązanie. Ja w powyższej dwie lustrzanki mieściłem. Oczywiście na prawdziwe wertepy toto się nie nadaje. Jednak jest uniwersalne, demontowalne jednym palcem i bezpieczne. Do tego mapnik.
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
rychu, przemyśle sprawę, najbardziej pasuje mi w tym miejscu na kierownicy, ale trochę niżej byłoby lepiej.
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
Siemka,
Melduję się i potwierdzam, że Trek był strzałem w dziesiątkę, bardzo przyjmy rower na drogi utwardzone jak i leśne ścieżki i szutrowe trakty. Miałem z nim mały problem a mianowicie kaseta po 40 km zaczęła falować na boki, sklep zamienił całe koło na nowe i śmigam sobie dalej :-)
Kilka fotek z dzisiejszego poranka,
Pozdrawiam











 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
irek83, ładne fotki, ładny rower, no i selfik - klasa ;-)

[ Dodano: 2019-04-07, 22:27 ]
Ja sobie w ten weekend odpowiedziałem na pytanie "jaki rower na wiosnę?" - otóż prosty. W jedno sobotnie popołudnie obleciałem serwisowo sprzęt całej rodziny i teraz możemy jeździć. Ale nie mam zdjęć, niestety :oops: Powinienem zrobić, póki rower czysty :-P
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Ryszard, rower czysty - znaczy nie jeździ. Diehard powinien o tym wiedzieć ;-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Color, mój jest biały. Widać na nim nawet pył z klocków hamulcowych :lol:

[ Dodano: 2019-04-07, 22:46 ]
Color napisał/a:
Diehard powinien o tym wiedzieć
Diehard nie robi wiosennych przeglądów, diehard jeździ cały rok bez przerwy ;-)
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
Ryszard, dzięki :) pogoda powoli się poprawia to i wczoraj udało się wyskoczyć z Maksem do lasu na krótką jazdę
[

 

wallace  Dołączył: 08 Maj 2010
pszczołowaty napisał/a:
Polecam convoya s2+ z gearbesta, dobierz odpowiedni tint, załóż nosek wycięty choćby z puszki po piwie ;)

Pszczołowaty ... Yyy, jaki nosek? Jakby połowa rurki przeciętej wzdłuż osi od góry na światełko nałożona ?
 

Stokrotka  Dołączyła: 31 Maj 2018
Ja też mam nowy rower. :-)

 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
Stokrotka, brawo Ty :-) dużo przyjemności z jazdy :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Przede wszystkim masz fajny kask :-)
Światełko, dzwonek. Wszystko jak trzeba, a całość w trzech kolorach. Spójne i ładne. Udanej jazdy i dużo radości z jednośladu. Teraz czas na kartę rowerową :-)

[ Dodano: 2019-04-08, 08:12 ]
Chyba też się zmobilizuję i przejrzę rowery na wiosnę żeby ruszyć w jakąś przejażdżkę.
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
W tym roku już jeździliśmy się kąpać :-)
W styczniu:
Styczniowe plażowanie by syn_szklarza, on Flickr

I w lutym:

Lutowe plażowanie by syn_szklarza, on Flickr
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
:-B
Tak mi się przypomniało. Byliśmy wczoraj z Elą na spacerze nad jeziorem Czarnym i Włocławskie Morsy miały tam gorący piknik.
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
Przydałby się Wam, jak mniemam, dział "Jaki rower wodny na zimę" :shock:
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
tref napisał/a:
Chyba też się zmobilizuję i przejrzę rowery na wiosnę żeby ruszyć w jakąś przejażdżkę.
Nie rób tego! Pamiętaj: Sobota W Samochodzie! ;-)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Ale na dach samochodu (albo za kuprem) można doczepić stosowny bagażnik a na bagażnik postawić rower. Wtedy spędzasz Sobotę W Samochodzie, a wszyscy myślą, że jesteś aktywny i wysportowany.
(Przed powrotem z takiej eskapady warto uwalać trochę rower błotem, żeby się co wnikliwsi obserwatorzy nie połapali).
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Imitacja błota dostępna w sprayu.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Stokrotka, też pomału wyciągamy swoje rowery, tylko ja będę się musiał chyba rozgladać za takim bez tej poziomej rury ! Mało zdartych kolan i łokci życzymy Tobie z "ciocią" Wieśką. :mrgreen: :-) :mrgreen:
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Gdzie drogi w miarę gładkie a górki niezbyt forsowne, tam można śmignąć takim jednośladem:
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Z takim zardzewiałym łańcuchem?
:-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach