fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Moim roweru (dla purystów - rowerze)? Nic ciekawego.

A wycieczka jaka była, to widać :-)

 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Kiedyś prowadziły do Rzymu, a teraz wszystkie drogi skupiają się w Soczewce? ;-)

[ Dodano: 2020-06-15, 15:13 ]
Muszę nad oponami pomyśleć, bo fabryczne Kendy pod moim ciężarem dostają na bokach nierówności. Przednia miała wadę fabryczną i wywaliła bąbla po paru tygodniach. Druga jest bardziej wytrzymała, ale trzeba obserwować...
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
a mi znowu szprychy strzelają :-(
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Efekt uboczny kwarantanny związany z budowa masy?
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Wiadomo przecież, najpierw masa... ;-)
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
nieee
moja masa pływa w pewnych granicach ale póki co nie przekroczyła maxa.
raczej jakichś dziwnych sposobów jazdy albo kto to tam wie. jakaś klątwa. kolejny rower i kolejne szprychy
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
może za mało naciągnięte,

Jakoś fabrycznie słabo je ciągną. Ja przy masie ca 90 kg od razu zwichrowałem nówki koła, a zwłaszcza tylne. Jak centrowałem, to wyszło jak słabo je naciągneli
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Zazwyczaj to zły zaplot (może być i zbyt luźno i zbyt mocno, to i to nie służy), czasem kiepskie szprychy. Warto oddać koła do dobrego (i koniecznie zaufanego ;-) ) mechanika, który nie boi się użyć tensometru.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
chyba za mocno było - albo szprychy za długie bo urwanej odkręcić nie mogłem. była tak dokręcona w tym nyplu.


a po za tym oczywiście zgłupiałem jak okazało się, że nie wiadomo jak mierzyć długość bo każdy podaje inaczej
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Mnie na roweru poniosło na tereny dotknięte alarmowym stanem wody na Małej Wiśle. Przydał by się kajak.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
rychu napisał/a:
tereny dotknięte alarmowym stanem wody na Małej Wiśle

Gdzie to?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Enzo napisał/a:
Gdzie to?

Wola
A tak we wtorek wyglądała droga z Woli do Góry.
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
fuen napisał/a:
Moim roweru (dla purystów - rowerze)? Nic ciekawego.

Q...e - a gdzie można taką fajną torbę trójkątną nabyć?
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Ta była szyta na zamówienie czy jakoś tak, ale nie dla mnie. Po prostu pasowała rozmiarem. Można zamawiać, można szukać gotowych pod hasłem frame bag.
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Dzięki za linka - pozdrowienia Krzysztof.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Pany i panny! Jakie linki i pancerze do roweru polecacie? Te z Decathlonu stykną, czy lepiej Shimano, a może jeszcze jakieś w złotym oplocie i diamentowym poteflonie?
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
O pancerzach nie mam pojęcia, ale z linków polecam sprawdzić rowertour.com
Zobacz co mają, po ile i jaki czas dostawy. Może po prostu kupisz bez pytania na wszechwiedzącym forum ;-)

[ Dodano: 2020-07-13, 15:29 ]
Enzo napisał/a:
w złotym oplocie i diamentowym poteflonie
W złotym pantalonie to się wsiada na siodełko.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Enzo napisał/a:
Te z Decathlonu stykną, czy lepiej Shimano, a może jeszcze jakieś w złotym oplocie i diamentowym poteflonie

Chcesz się lansować, czy jeździć?
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Z Decathlonu w złotym oplocie wygrzewane z węglem i skrobią (niemodyfikowaną - to ważne).
 
barmiska  Dołączył: 27 Sie 2014
Enzo, wg mnie jakiekolwiek, byle regularnie zmieniane (ale nie regularnie co ćwierć wieku ;-) )
Shimano mogą być, Jagwire też, Decathlon też da radę albo jakieś kolorowe Kellys czy inne.
Tylko zwróć uwagę na przeznaczenie i grubość linek i końcówek - bo np. linka hamulcowa ciężko chodzi w uszczelnianej końcówce pancerza do przerzutki.
Pzdr.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach