mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
Jednak to był Jowisz.
Sprawdziłem daty na zdjęciach z komórki. A dałbym sobie głowę uciąć, że 1 listopada mnie to zastanawiało... Z drugiej strony ten Saturn 2 listopada to był widoczny o 7:28 a to raczej nie jest pora, w której chodziłbym po cmentarzu.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
klechu napisał/a:
Merkury to ta kropeczka po lewej:
Merkury albo paproch na matrycy. :mrgreen:
(żartowałem)
 

klechu  Dołączył: 16 Sty 2016
PiotrR napisał/a:
klechu napisał/a:
Merkury to ta kropeczka po lewej:
Merkury albo paproch na matrycy. :mrgreen:
(żartowałem)

Specjalnie czyściłem wcześniej :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Co sądzicie o Trabantach. To wciąż dobra inwestycja?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu, dizajnerskie mydelniczki zawsze były w cenie, więc na pewno nie stracisz.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Michu napisał/a:
Co sądzicie o Trabantach. To wciąż dobra inwestycja?
to w temacie obserwacji astronomicznych? Myślałem że pierwszy sztuczny satelita Ziemi już dawno spadł i nie da się go obserwować...
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie, nie to bardziej w innym temacie. Aczkolwiek pojawiła się myśl, by Trabanta przerobić na limuzynę - z mini barkiem, mini basenem, mini zawieszeniem i w wersji kabriolet.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
A kto byłby szoferem? Mini Me z Austina Powersa?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Być może ten Trabant będzie przedsięwzięciem forumowym. Ale bardziej w większej skali - pojawiła się myśl, by w ten stosunkowo tani sposób zbudować całą flotę takich trabantowych minilimuzyn i wypożyczać je na imprezy typu studniówka, wieczór panieński, rocznica wstąpienia do unii... taki Uber imprezowy. To w ramach finansowania naszego serwera. Tref prowadzi kalkulacje.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Jak forumowy to powinien mieć tapicerkę z owczego futra


Albo karoserię
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Taka ma być ta flotylla ? :-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tak. Uważam, że to jest Trabant na jakiego zasłużyliśmy.
Prawdę powiedziawszy wciąż nie mogę zrozumieć, dlaczego George Miller nie wykorzystał tego potencjału w Mad Maksie.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Michu napisał/a:
wciąż nie mogę zrozumieć, dlaczego George Miller nie wykorzystał tego potencjału w Mad Maksie

To podobno w założeniu miał być film z Tomem Cruise o wyścigach NASCAR. Lśniące samochody, piękne kobiety, wielkomiejskie lokalizacje... i wtedy pojawił się jakiś laweciarz z Bydgoszczy.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Michu napisał/a:
z mini barkiem, mini basenem, mini zawieszeniem
Zastanawia mnie to zawieszenie. Zawieszać, wieszać, wisieć... hmm... Czy kluczem do tej zagadki jest może Twój awatar, Michu?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
... z drugiej strony, ze względu na masę, do Trabanta można podłączyć ze dwa wiatraki/wentylatory i zyskalibyśmy małym nakładem finansowym latające samochody niczym w Blade Runerze.
Nie Ryszard, ja tylko wyglądam jak przepity kat, do samej profesji mi daleko.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Menadżer od strategii produktów Canon EMEA - Richard Shepard zapowiedział, że firma nie będzie już opracowywać i prezentować obiektywów z bagnetem EF.

Od teraz 100% rozwoju dotyczyć będzie bagnetu RF, czyli do bezlusterkowców.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
tref napisał/a:
100% rozwoju dotyczyć będzie bagnetu RF, czyli do bezlusterkowców

No niestety. Minęła pewna epoka i myślę, że w ciągu kilku (może kilkunastu) lat produkcja lustrzanek zaniknie.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Na razie jednak Canon pokazał EOSa 1D X Mk III, który miażdży i zamiata pod dywan (czyli taki młotek połączony z Roombą) i sądzę, że jeszcze przez wiele wiele lat lustra będą miały się dobrze, zważywszy na fakt, że do dziś patologiczne osobniki fotografują na kliszy...
Jak by powiedział to patron tego wątku: "Aby nosić okulary, nie wystarczy być mądrym, trzeba jeszcze mieć słaby wzrok".
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
tref napisał/a:
Richard Shepard zapowiedział, że firma nie będzie już opracowywać i prezentować obiektywów z bagnetem EF

Sporo osób kupiło Canona ze względu na szkła, które już w tym systemie są, a nie dla roadmapy. Więc raczej luźna gumka. Jeśli Nikon zrobi podobny ruch też nikt nie będzie płakał.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Michu napisał/a:
EOS 1D X Mk III
To im się jeszcze mieści na obudowie? Dla bezlusterek powinni pójść w krótsze nazwy, albo będzie jak z tymi autobusami w Wąchocku, gdzie każdy chciał siedzieć koło kierowcy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach