Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Nie spytam, gdzie siedział :-D
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
W biurze...
W sumie mogłem odpalić streama na TVP Sport na komputerze służbowym...

Głupi ja.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
opiszon, rozumiem że wspieranie się powiodło i dotrwał do rana :evilsmile:
Iza, i jak Ci się podobał :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Żyje, ale w strachu. Siedzimy sobie razem w biurze odcięci od reszty domu :-/
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
opiszon, a czemu wy się tak izolujecie? :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Żałujesz im tych chwil intymności?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Ja się nie izoluję. Kot się izoluje w nowym miejscu ze strachu i staram mu się towarzyszyć (zresztą jak jestem w pracy to logiczne że siedzę w biurze).
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
koralik napisał/a:
Iza, i jak Ci się podobał
Chyba bardziej przeżywałam niż Michał, chociaż jakimś specjalnym kibicem nie jestem. No ale się działo - to się docenia :-D
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Iza, ja tez nie jestem jakimś wielkim fanem, ale lubię oglądać mistrzostwa :mrgreen: najczęściej w pracy z dzieciakami oglądam :lol:
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
A jak słuchacz mieszkający w Paryżu cieszył się na antenie 357 dziś rano, że może w pracy "drzeć łacha" z satysfakcją z kolegów kibicujących drużynie Francji i odwdzięczyć sięza to co przeżył za Naszych Biało Czerwonych Husarzy :evilsmile:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
"Co zrobić z idiotami. I jak samemu nie wyjść na idiotę" Rovere Maxime
Cytat

"Główny problem jaki napotyka dyskurs z idiotami jest fakt, że zakłada istnienie choćby minimalnej wspólnej płaszczyzny, na której dałoby się dyskutować i oceniać własne zachowania. W przeciwieństwie jednak do dzieci i w ogóle do wszystkich tych, z którmi łączy nas bliska więź, idioci nie mają żadnych powodów, by przyjmować nasz system wartości ani wysilić się, żeby go zrozumieć, a później ewentualnie zakwestionować. Kiedy konfrontujemy się z kimś, kto nawet nie chce ustanowić z nami wspólnych reguł gry, zrozumienie staje się niemożliwe. Wszyscy doświadczają zatem ogromnej bezsilności. Dlaczego idioci nie chcą negocjować? Dlatego, że nie widzą w tobie żadnego autorytetu"


A komentarz w temacie i więcej cytatów -> https://www.youtube.com/watch?v=8ywq-THkrlo
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Jeszcze nie ma 12.00 a ja już proszę Boga o cierpliwość :evilsmile:
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
sołtys napisał/a:
Chociaż w sumie lubię niespodzianki

Fmmppfłfmpffmfmm, pppmffmpp pfmmffmpppfmpffffp, fmpffmpmfpmpppf pfmppfpmmmmmfpp fmmmffę pppmmm pmmmmmpmpmffmpppmmś mffppmpfmpffmppffpmffmpp fppffmpmmmmmffpmpmppffppmpppmm. Pfmppfffpmpmpffppffppmffmpppppmffmmm Pmppffffpffmfmmffpfmpppfmpf :-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Mff pppmffmppmmfmfp pfmpffffpffmfppmffmppffpmffmpp ffpmpp fmmppfmmpą Fmpppfppmmppmmfpmpmffmppmfmppf mff Mpmppfpmmmmmpffpmpmmm.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Dyskusja kolegów jest zaskakująca :roll: :evilsmile:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
zipzip, Pppppf fmpppf ppmmmmppm pppmffmpp pfmmffmpppfmpffffpffmć mmfffpffm pfmpffffpffmpmmmppmmfmfpmmmć? Pmmmppmpmpppppf mpmpfffmfmfmmffmpp fppffmpmppmffmfmmfffpmmm ...

Michu, pppmffmpp ppmmmmppm fmpmmmpmp mpmfmfżmppmfmppf mmmfmffmpppfmmpfmffmmfmf
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
koralik napisał/a:
Dyskusja kolegów jest zaskakująca

Zaciskają zęby z radości.
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
ppm to wiem, ale reszta?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
sołtys, Ffpmmmfppfmmffpmpp ppmppfżpppmmm mmmfmffmpppfmmpfmffmm ppffmmppfmmppppppf mff mpmppfpmmmmmpffpmpę ppffmmppfmmppppppf
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Sołtys - Mmm ppmffmśpmfmmmłmppś, mmpffm mffmmfmfp fmmpfmmmmpmpppffppmmmć FfpMffPfmmppppm?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach