opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
W końcu wypuścili firmware poprawiający AF w aparatach starszych niż aktualnie najnowszy z "najlepszym AF"
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Wyłączyli zamrażarkę. To już naprawdę koniec.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Gdyby DL miał szybki i celny EYE AF, odchylany ekranik, stabilizację, drugie kółko sterowania, większy wizjer, sprawny i szybki LV, matrycę z większą dynamiką i szerszym zakresem ISO, dwa dodatkowe przyciski funkcyjne i był bardziej responsywny to fociłbym nim do dzisiaj. Matryca 6MPxl w zupełności wystarczało mi do wszystkiego.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
„Gdyby" to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama
i tak dalej...
Michu napisał/a:
większy wizjer
Było brać DS'a. Z moich cyfranek wizjerowo-matówkowo najlepszy. BTW, jakie wymienne matówki są dzisiaj w ofercie Pentaksa? Do których aparatów?
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Doczytałem trochę o matówkach. Ta dobra z DS'a pasuje do K20D. To mi przypomniało, że dawno nie robiłem zakupów na ebay... ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ja niestety, nie znalazłem żadnej wymiennej matówki do mojego Casio MX-12B. I nie wiem, czy jest sens, ale takie matówki podobno robią pmmmmmpmp ffmmmmpmpfmfppmppf i podnosi to zarówno komfort użytkowania jak i wpływa na jakość zdjęć, zwłaszcza w trudniejszych warunkach oświetleniowych, na przykład fpp Ffpmmmmmpmmfmpp mmfffpffm Mmpmffmppmpmpffppfpppmmfmpp.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Nie czaję żartu, ale nie tłumacz... :oops:
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Mpmppfść ppfmpmpmfmppmfmłmpp mmfffpmmmfmmffm, ffp pfmpffffpffmpmmmppppmpppppfśmmfmffą ppfmpmmfmpffffpmppmmpmmmłmppppm fmppffmmmpppfmmpmfmmmfmpppfpffmmm Pmpmppppppppffm.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach