tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Uważacie, że zwracanie się do swej sympatii per Pierdzioszku w towarzystwie jest OKO?
podobnie jak Mamuciku, Prosiaczku i Małpko ...




... zależy w jakim się jest zoo
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Chwila, chwila. Nie wiecie jednego: to się jej nie podoba!
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
No już miałem zapytać, czy lubej to pasuje. Bo jeśli tak - ot, takie tam dziwactewko :-) Ale jeśli nie pasuje, to jest to conajmniej... eeee... niemiłe.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Pantoflarze...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
...z certyfikatem :evilsmile:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Pierdzioszku w towarzystwie


1. Zależy od lubej [skoro powiedziałeś, że jej się to nie podoba, to nie ryzykowałabym = można czymś ciężkim dostać w głowę, albo mieć szlaban na długi czas]

[pamiętam jak taki jeden nazywał mnie kiedyś Margolcią - cudem go nie zabiłam]

2. Zależy od towarzystwa - np. część moich znajomych byłaby zniesmaczona. Natomiast większa część by uważała, że to rewelacja. Niestety.

3. Zależy od kontekstu.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Chwila, chwila. Nie wiecie jednego: to się jej nie podoba!

Nie ryzykowałbym, raz, że mogłoby sie to skończyć ostrą zagrywką ze strony lubej, dwa, że jeśli towarzystwu też by się to nie podobało, to mogłoby się skończyć towarzyskim ostracyzmem.
 

TomekS  Dołączył: 05 Mar 2007
Kto dziś oglądał prognozę pogody po faktach o 19? Zubilewicz chwalił sie cyfrą, lustrem, zachęcając jednocześnie do robienia zdjęć. Kto oglądał? Kto wie jaki aparat miał w ręku? Ha! Ja chyba wiem, pomimo że dobrze ukryli napis na pasku i na korpusie.

Pozdro!
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
i co to było za cudo?
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
TomekS, k10D? :P
 

TomekS  Dołączył: 05 Mar 2007
Sony Alfa, pewnie z fotobasi 8-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
kawa bo zasypiam, a roboty mam masę jeszcze
kawy wołam...
a w kuchni nawet mysz nie skrzypnie - czy podłoga taka stabilna, czy myszy lekkie :roll:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tref napisał/a:
a w kuchni nawet mysz nie skrzypnie - czy podłoga taka stabilna, czy myszy lekkie


... ty sie moze lepiej wyspij... :shock: :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
zorzyk napisał/a:
Bo jak włączam maszynkę z rana (pisałem, że mam urlop :evilsmile: ) i się zaloguję do Forum, to włączam w Operze automatyczne odświeżanie co 5 minut i przez to cały dzień siedzę na Forum :mrgreen:

Ta, jasssne. Ja tez zawsze pije alkohol po posilku, bo pomaga na trawienie ;-)

dz.

[ Dodano: 2007-05-10, 01:36 ]
tref napisał/a:
kawa bo zasypiam, a roboty mam masę jeszcze

kawa, phi... ty wierzysz w te miejskie legendy, bo ja sie juz dawno wyleczylem. Poloz sie spac, rano na pewno jakas wymowke wymyslisz ;-)

dz.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Chciałem jutro pofocić. No i akurat bateria mi padła w Z1p. I nie wiem, czy dam radę do jutra kupić 2CR5 na żywo w sklepie... ech...
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarku a może Ci pożyczyć, zajdź do mnie rano na kawę to się obada problem ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ja akurat mam 2CR5 zapasową - przezorny byłem ostatnio. Tylko że pewnie mailem nie przejdzie...
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu napisał/a:
tylko że pewnie mailem nie przejdzie...

mailem jak najbardziej :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
zajdź do mnie rano na kawę
o której?
Michu napisał/a:
pewnie mailem nie przejdzie...
próbowałem kiedyś wysyłać mailem baterię prysznicową i sie nie udało, ale taka do aparatu jest mniejsza...
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ty, Jarek, ale jest problem. Od godziny leżę pod monitorem (kompa już sprawdziłem) i nie wiem, gdzie mam ją wetknąć, by załączyć do maila.
Jutro postaram się zeskanować - najwyżej dostaniesz wersję instant: po wydrukowaniu dolej wody.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach