koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Robert K., temat d..... Jest zawsze bezpieczny :mrgreen:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
koralik, pochwal się zdjęciami
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Rivelv, z chrzcin ?? :shock:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
pozostałych
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009


No na przykład takie coś mam ;-)
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
no i ładne :)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dziś w pracy zająłem się fotoślusarstwem - rozcinałem coś co miało działać jak głowica kulowa do statywu. No i działało przez jakiś rok. Potem to już dyndu-dyndu :evil: Oczywiście nie było możliwości odkręcenia ustrojstwa od reszty. Przynajmniej tak mi się wydawało :mrgreen: Urżnąłem co się dało i zobaczyłem wewnątrz rury nakrętkę, w którą to ustrojstwo było wkręcone... Plan jest taki, żeby zostawić nakrętkę i wkręcić w nią coś, a do tego czegoś bardziej normalną głowicę kulową. Albo cokolwiek, do czego da się mocować aparat. Hehe, najpierw muszę wykręcić resztę ustrojstwa, bo oczywiście odciąłem je na równo z nakrętką. Jest więc okazja, żeby sobie kupić kilka wierteł do metalu :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
koralik napisał/a:
No na przykład takie coś mam

Cudne kolory. Trochę kadrowania, trochę ostrości na temacie i miut malina ;-)
szpajchel, rżnięcie i cięcie - to lubię. Połowę swoich pfototakzwanychustrojstw mam w podobny sposób zmajstrowanych :mrgreen:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
rychu, :-B
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
rychu, gdybym miał jakiś warsztat, to bym namiętnie w ustrojstwach dłubał. Dzisiaj to się za późno za to zabrałem, bo wcześniej to bym pewnie zdobył klucze do naszego mikrowarsztaciku w robocie.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
szpajchel, może trzeba by pomyśleć nad wystruganiem kluczy do giełdy? Wtedy hasło mogą sobie ...... :mrgreen:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
rychu, jak znam życie, to wystarczyłby rozgięty spinacz biurowy.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013


Przypadek?
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Normalnie ślimak przyszedł na Forum, może był głodny, a tu pusta forumowa lodówka - wszystkie piwka rozdane :-D
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Okazało się, że w ustrojstwie nie było nakrętki, tylko sześcioboczny trzpień. Nasz majster elegancko obciął rurę ustrojstwa pod trzepieniem. No teraz faza kombinacji - trza wystrugać trzpień z jednej strony 11 mm, a z drugiej gwint 1/4" UNC.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
szpajchel, wyższa szkoła jazdy :lol: . Ja idę zapolować na smoka 😀
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
koralik napisał/a:
szpajchel, wyższa szkoła jazdy

Jest szansa, że nie będę musiał wyważać otwartych drzwi i będzie trochę mniej roboty.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zdano pobił wczoraj rekord prędkości na trasie Radom - Warszawa.











5.5h
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja pierdziu ! Niczym błyskawica. :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Leciał samolotem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach