szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jakaranda, bardzo proszę. Zastanawiam się, czy nie mam jeszcze gdzieś nasion, może udałoby się to powtórzyć.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Znalazłem w sieci 5 nasion za 2,50 zł.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
plwk, wiem, że są. Mnie chodziło o własnoręcznie zebrane w ciepłym kraju.
 

badworm  Dołączył: 21 Lut 2009
Gwiazdor napisał/a:
Widziałem na demotach o ołowiu, matematykę (gdzie pani minus razy plus daje plus) i Austrię w Australii (w końcu to prawie to samo :roll: ).
Dramat to mało powiedziane. Można wybaczyć tremę czy pomyłki, ale takie głupoty...

;-)
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Ja nawet rozumiem tremę tych pań, nienawykłych do występowania przed kamerą, ale ktoś chyba akceptuje materiał przed wyemitowaniem. I pewnych pomyłek jednak nie rozumiem.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Żarty żartami, ale jeśli to rzeczywiście prawdziwe nauczycielki, to na miejscu rodziców z ich szkoły ustawiłbym się z dyrektorem by takie osoby nie nauczały moich dzieci, bo więcej głupot do głowy nałożą, niż jakby nie uczyły.

Poza tym trema przed kamerą nie zwalnia całego sztabu ludzi, którzy to akceptują. To nie program na żywo, by nie dało się ogarnąć tak żenująco podstawowych błędów merytorycznych. Jeszcze jedna wpadka byłaby do przełknięcia, ale ja już nawet nie klikam w kolejne urywki, które krążą po sieci, bo to wygląda jak jakiś wyścig ile blamażów per program są wstanie wyciągnąć.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Marooned, już ładnych parę lat temu były badania kompetencji nauczycieli nauczania początkowego. Powszechna była nieznajomość dodawania. Także mnie to nie dziwi.
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
galex, czy mam przejrzeć Twoje posty? :evilsmile:
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
mygosia Oczywiście!
Serdecznie zapraszam, miłego oglądania.
Oglądania, bo jeśli odpuścisz sobie Zabawę w skojarzenia, zostaną gównie zdjęcia.
 
KasiaMagda
[Usunięty]
galex napisał/a:
gównie


To celowo czy specjalnie, bo nie wiem czy mam grać ? :mrgreen:
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
🍹 za poczucie humoru, który wielu z nas opuścił.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
galex, poprawiłeś błęda jednego! :mrgreen:
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Wracając do lekcji w TVP - polecam muzykę dla klas 6. Dla odmiany dobrze poprowadzona lekcja. Tyle że przez zawodowego muzyka.
https://vod.tvp.pl/video/szkola-z-tvp-klasa-6,muzyka-2042020-lekcja-1,47345761
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Netflix udostępnił na YT film o brytyjskim portreciście Antoniou Platonie. Chyba każdy z nas widział jego zdjęcia...
https://www.youtube.com/w...A&index=29&t=0s
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Dzięki za cynk. Oglądam :-)
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Dołączam! :-)
 
alejandro  Dołączył: 27 Maj 2020
Michu napisał/a:
Netflix udostępnił na YT film o brytyjskim portreciście Antoniou Platonie. Chyba każdy z nas widział jego zdjęcia...
https://www.youtube.com/w...A&index=29&t=0s


Dzięki za link, właśnie obejrzałem. Robi wrażenie
 
MichałG  Dołączył: 25 Cze 2016
Zapraszam na mojego bloga. Dodałem dzisiaj post o fotografii. Może dzięki wam zyskam jakieś uwagi jak poprawić swoje zdjęcia gwiazd.
https://bolistnieniablog.blogspot.com/
Piszę też o filmach i przyrodzie więc jeśli ktoś jest zainteresowany to będzie mi miło.
PS. Główne zdjęcie na blogu jest rozmazane/nieostre i jest to zabieg celowy :)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Wracam z urlopu, przewracam stronę w pentaksowym kalendarzu, patrzę na nazwę miesiąca zapisaną alfabetem Braille'a i coś mi nie pasuje… Poniżej nazwy miesięcy w języku Braille-Pentax:

Styczeń - styczeń
Luty - lkty
Marzec - marzec
Kwiecień - kwiecień
Maj - maj
Czerwiec - czerwiec
Lipiec - lipiec
Sierpień - wiahpień
Wrzesień - wrzaiień
Październik - fasdziernik
Listopad - listopad
Grudzień - frądz,eń

;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach