plwk  Dołączył: 21.04.2006
To skoro nie jest 18% szary, rezygnuję z tapetowania ścian.

dlugas1982  Dołączył: 07.11.2008
A co.
Tak sobie napiszę pierwszy raz od "jakiegoś"bliżej nieokreślonego czasu.
witam ponownie
lecz pewnie tylko na chwilę

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
Serwisant kotła c.o. do mnie przyszedł:
- Ja bym to Panie inaczej zrobił. (Cenna i bardzo pożądana uwaga dla kogoś kto wydał równowartość K-1 na instalację).
- Mówię jak jest.(W końcu po co mówić jak było? Pentax tylko tak gada).
- Wie Pan o co chodzi. (Ni w ząb nie rozumiem. Ale jak nie przytaknę to mi jeszcze coś doliczy).
Z fachowców to już wolę Friedmana z Koftą.

Iza  Dołączyła: 01.10.2007
Enzo napisał/a:
Wie Pan o co chodzi.
A to Afroamerykanin był?

Iza napisał/a:
A to Afroamerykanin był?

Wrocławianin z kocimi ruchami.

szybkiparowoz  Dołączył: 20.02.2011
Nic dziwnego, we Wrocławiu jest polskie zagłębie besserwisserów.
W sprawie kotła c.o. trzeba było dzwonić do mojej matki, na tym pewnie też się zna.

Zbynio  Dołączył: 07.05.2007
szybkiparowoz napisał/a:
W sprawie kotła c.o. trzeba było dzwonić do mojej matki, na tym pewnie też się zna.
To może nieśmiało zapytam w którą spółkę giełdową inwestować? :mrgreen:

szybkiparowoz  Dołączył: 20.02.2011
Zapytam. Dam znać.

tref  Dołączył: 05.09.2006
Ale dajcie Jej coś powiedzieć!

...z przykrością stwierdzam, ze nieuczestnicy zlotów ni w ząb nie rozumieją podtekstów związanych z hasłami. Ba, nawet nie wiedzą, ile ich omija

Kytutr  Dołączył: 20.02.2007
tref napisał/a:
...z przykrością stwierdzam, ze nieuczestnicy zlotów ni w ząb nie rozumieją podtekstów związanych z hasłami. Ba, nawet nie wiedzą, ile ich omija
Ależ niejeżdżenie i nieuczestniczenie ma same zalety: nie trzeba myć zębów, nie trzeba mówić "dzień dobry", oszczędza się benzynę, oszczędza się wątrobę i w ogóle się oszczędza, a dobrze się bawić, to można i na Facebooku, oraz od biedy na naszym shoutboksie. Poza tym nieuczestniczenie ma same wady :evilsmile:

mBank do mnie dzwonił. Oferują karty kredytowe, ale nie wolno im wypowiadać słowa kredytowa. Zarząd lubi Monty Pythona.

Marooned  Dołączył: 14.10.2006
No, nakrętka z dziurkami.

tref  Dołączył: 05.09.2006
Enzo napisał/a:
. Oferują karty kredytowe, ale nie wolno im wypowiadać słowa kredytowa
trzeba wprowadzić u nich zakaz wypowiadania słów: "oferujemy" oraz "państwa środki". Pierwszego na pewno nie zastąpią słowem "dajemy", a drugie na pewno zastąpią stwierdzeniem "nasze pieniądze".

iwasherebefore  Dołączył: 30.10.2016
Panowie jak to jest z ładowaniem sprzętu.
Szybciej naładuje tablet ładowarka quick charge 5v 2a, czy zwykła "nie fast, bez technologii Qualcomm" 5v 3a?

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Czy procesor tabletu obsługuje technologię szybkiego ładowania?
http://www.benchmark.pl/t...echnologie.html
http://www.komputerswiat....-ladowanie.aspx

plwk napisał/a:
Czy procesor tabletu obsługuje technologię szybkiego ładowania?
http://www.benchmark.pl/t...echnologie.html
http://www.komputerswiat....-ladowanie.aspx

Tak. Tablet wspiera szybkie ładowanie.
Czytałem już o tym artykuły, ale nie rozumiem, czy w praktyce ładowarki słabsze 2a certyfikowane przez Qualcomm, są szybsze niż no name 3a.
U mnie ładowarka zwykła 2a nie ładuje tabletu, ale stara od samsunga 1,2a już naładuje (zajmuje to wprawdzie kilka godzin, ale jest pełna).
Kupiłem więc ładowarkę bez QC od chińczyka 3a, ale zastanawiam się, czy rzeczywiście ten amper więcej będzie odczuwalny.

Marooned  Dołączył: 14.10.2006
Ładowarka może umieć dawać 100A, to nie oznacza, że odbiornik (telefon) tyle pociągnie. Więc jeśli ładowarka i odbiornik nie obsługują dodatkowego standardu w stylu szybkiego ładowania, to będą działać w standardzie USB, czyli "normalne" ładowanie.

Dlatego No Name 666A będzie ładować wolniej niż 2A z obsługą szybkiego ładowania z podpiętym urządzeniem, które się z nią dogada "hej, dawaj mi solidnego kopa, bo umiem sobie z tym poradzić".

Dziękuję za odpowiedz. ;-)
Nie liczę na cuda, ale może ta 3a nie będzie zła, - w każdym razie następnym razem pomyśle o QC

Skocz do: