Crudo  Dołączyła: 09 Kwi 2007
dgim napisał/a:
jak cena się utrzyma w maju to zakupie w koncu K100D


...również pożądliwie zerkam na ten model,myślę jednak, że cena jeszcze spadnie, co prawda
dzisiaj na Giełdzie oferowano mi za 2390 :-D

Pozdrawiam
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Crudo, dgim, Przecież w Auchanie był niedawno z kitem 18-55 za 1995,- Dlatego cenę ok. 2300 uważam za zawyżoną.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tereferek, proszę obudź się ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
tomecki, widzialem, ale jak widać szukając dobrej ceny na Pentaksa można znaleźć także przechodzonego forda, refabra [re:farbę?] sklepową i odkryć ukryte wady żony. Cóż, wszechstronna firma.

[ Dodano: 2007-04-30, 16:14 ]
przedwczoraj skasowałem z 20 psotów [tfu postów] :mrgreen:

[ Dodano: 2007-04-30, 16:18 ]
poleciały już, zaraz polecą i mój i Twój [no może za godzinkę] :evilsmile:
 
visual  Dołączył: 01 Maj 2007
Witam, czy może ktoś podać jakies info gdzie we WROCŁAWIU można TANIO dostać k10d ?
I obecnie jakie sa ceny we wrocku, np. w media, itd. Prosze o adresy sklepów rownież gdzie jest jakas możliwość wyboru.

Wybieram sie jutro więc proszę o odpowiedzi :)

Pozdrawiam
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
visual napisał/a:
jakie sa ceny we wrocku, np. w media
A nie szybciej zadzwonić ? :shock:
 
porys  Dołączył: 30 Kwi 2007
3777 pln + 18-55 mm w Fotozakupy.pl
http://www.fotozakupy.pl/...ct/product/6089
:lol:
 

dgim  Dołączył: 05 Lis 2006
juz sensowniej http://www.allegro.pl/ite...taniej_k10.html i dokupic kita za ~400zl, albo - umowic sie z kims, zeby kupil z kitem k100d chocby - roznica przy k100d z kitem i bez jest niewielka, rzedu ~200zl - doplacic roznice, postawic :-B i wsio
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
dgim napisał/a:
juz sensowniej
Tylko to jest importowany K10D, poza tym mozna już kupić Samsunga GX-10 z kitem za 3200. Różnica 300-350 złotych w stosunku do K10D z gwarancją krajową nie skłoniłaby mnie do tego zakupu.
 

dgim  Dołączył: 05 Lis 2006
za szybko wklepalem info, faktycznie z USA, gwarancja tylko roczna niby miedzynarodowa.
samsung w ostatnim czasie mocno podskoczyl w jakosci prezentowanych przez siebie produktach - chocby dyski twarde 3.5'' - moj spisuje sie lepiej z serii JJ od caviara czy seagate'a ktore mialem poprzednio - jak to samo tyczy sie luster to moze i nie warto dokladac do k10 - choc sa niuansiki, niestety na minus w stosunku do pentaxa, optycznie jest kopia, wykonanie juz nie,
z reszta ja na swojego K100D raptem czaje sie z miejmy nadzieje niedlugim finiszem, K10/GX-10 dla mnie to poki co abstrakcja finansowa, i po prostu za wysoki do potrzeb, sprzet
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
Zła cena na Pentaxa.
W poniedziałek i dziś objeździłem parę marketów na Śląsku. k10d - brak. k100d z kitem w Saturnie kosztuje już 2700!!! A było tak pięknie (2100 i okolice). O MediaMarkt to nawet szkoda gadać... W pozostałych marketach o Pentaksie nawet chyba nie słyszeli ;). Tylko "oszołoma" nie zaliczyłem i ciekaw jestem czy tam pentak jest do dostania?
 

REMIK  Dołączył: 26 Kwi 2007
Ja zdążyłem i zakupiłem k100d +kit w Saturnie za 2130. Chociaż miałem przez chwile stresa gdy sprzedawczyni poinformowła mnie że to ostatni egz. z wystawy:( nalegałem aby miła pani sprawdziła czy nie zachował sie jeszcze jeden, ku mojej radości oznajmiła że: " przed chwilą dowieźli jeszcze 4 szt" . Tak wiec mam k100d. :-)
 

dgim  Dołączył: 05 Lis 2006
mozesz powiedziec w ktorym saturnie kupiles ? doslownie na dniach chce kupic rowniez K100D, rowniez w saturnie, arkadia czy zlote tarasy ?
choc skoro 2130 to pewnie zlote tarasy, w arkadii jakas koncowke glupia widzialem 35gr czy cos
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
promocja obowiązywała do konca weekendu. Obcinali VAT z ceny. teraz pewnie będzie drozej
 

dgim  Dołączył: 05 Lis 2006
w sumie tez slyszalem, ze do konca kwietnia mialy tak stac.......no coz, zobaczymy, jak nie wszystkie im zeszly to kto wie, w sumie za 2.5k czy ile tam bylo z VAT'em znow beda stac na polce kolejne pol roku - choc w zasadzie czy im to przeszkadza :-/ ...
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Myśle, że nie będzie tak źle - bez wyraźnej przyczyny (duża inflacja itd) ceny będą raczej spadać - trzeba poczekać (jak kto może). Różnica cenowa między 6, a 10 Mpix też szybko maleje (Canon, Nikon), a Pentax k10 ... też chyba spadnie z ceny tylko wolniej. Uważam, że utrzymywanie się wysokich cen na Pentaxy spowodowali sami użytkownicy bo dość mocno je ostatnio chwalą :-? , co nakręciło popyt a przecież gdy popyt przewyższa podaż to cena rośnie.
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
Czy ja wiem? Czy te ceny na Pentaxa są takie wysokie? IMO patrząc na pozycjonowanie danego modelu, to nie jest z tym źle. Są w cenie porównywalnej do konkurencji lub lepszej dla nas, czyli odbiorców.

No i trzeba spojrzeć na to, że takiego Amerykańca/Brytyjczyka/Francuza/Szwajcara* z jednej pensji stac na zakup K10D i jeszcze szkiełka i lampy. My odkładamy miesiącami. Niestety, z punktu widzenia zasobności portfela jestesmy fotograficznym trzecim światem. Ale to nie pod nas są ustawiane ceny.

*) niepotrzebne skreślić
 

REMIK  Dołączył: 26 Kwi 2007
Kasetkę plus kit kupiłem w sobotę 28 kwietnia w saturnie w Arkadi za 2130,33gr
 
a.d.a.m  Dołączył: 15 Sty 2007
Chmarski napisał/a:
[...]
No i trzeba spojrzeć na to, że takiego Amerykańca/Brytyjczyka/Francuza/Szwajcara* z jednej pensji stac na zakup K10D i jeszcze szkiełka i lampy. My odkładamy miesiącami. Niestety, z punktu widzenia zasobności portfela jestesmy fotograficznym trzecim światem. Ale to nie pod nas są ustawiane ceny.


Chmarksi...jak to mówią "albo rybki albo akwarium". Dopóki "naród" będzie wierzył w darmowe szkolnctwo, opiekę medyczną oraz tolerował emerytury dla górników itp. dopóty z Twojej pensji zabierane będzie prawie połowa na zusy, świadczenia i inne takie, będziesz płacił do 42% pdaktu od dochodu oraz 22%Vat ... ergo nie będzie Cię stać na sprzęt.

Nie mam pojęcia jak się takiemu Saturnowi/MM opłacają te akcje typu "cena bez VAT" ale na tym przykładzie widać bardzo wyraźnie jak wyglądać mógłby rynek gdyby ludzie raz na 4 lata myśleli głową a nie .... wystarczy żeby pomyśleli.

Pozostatje mieć nadzieję, że MM i Saturn (wszak to jeden właściciel) będą powtarzać takie akcje. Szkoda tylko, że nie mają w ofercie szkieł do Pentaxa :-(
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
a.d.a.m napisał/a:
Dopóki "naród" będzie wierzył w darmowe szkolnctwo, opiekę medyczną oraz tolerował emerytury dla górników itp. dopóty z Twojej pensji zabierane będzie prawie połowa na zusy, świadczenia i inne takie, będziesz płacił do 42% pdaktu od dochodu oraz 22%Vat ...

Będzie wierzył i będzie sie domagał. Ci co pamiętają jak to było wcześniej łatwo nie ustąpią. Młodsi widzą, że taka możliwość jest i będą się starali to utrzymać. Ech... Balcerowicz nie powinien był odejść.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach