Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Optio E70 w sieci Okay RTV-AGD jest za 299zl - 60-80zl taniej niż w necie.I znalazł się na pierwszej stronie ichniej gazetki :)
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
No proszę jednak można się wyróżnić z tłumu ;-)
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Może nie jakaś rewelka cenowa, ale dla tych co na emigracji za mniejszą wodą, może oferta kusząca

Pentax 50mm F1.4 P-FA SMC ok.1150zł
 
sieman
[Usunięty]
dlugas1982 napisał/a:
Może nie jakaś rewelka cenowa, ale dla tych co na emigracji za mniejszą wodą, może oferta kusząca

Pentax 50mm F1.4 P-FA SMC ok.1150zł


A co będzie jak sie sypnie???.podobno ..z serwisem Pentaxa w kraju... kicha..a jak z importu??

[ Dodano: 2010-01-08, 20:07 ]
...jako nowy..czy ktoś mi ze "starych"wyjaśni ...jaka jest przyczyna niebotycznych ..wcale nie rewelacyjnych lamp do Pentaxa ..np. w porównaniu ze świetnymi palnikami np. do OLEGO???Albo jak ...to jest ,ze na Allegro ceny sprzętu Pentaxa są wyższe niż w necie ..lub nawet w stacjonarnych ...poza kretyńskimi w takim Euro AGD ??może jakiś sprzedawca się przypucuje ...
 

belzebub  Dołączył: 05 Sty 2010
sieman napisał/a:
Albo jak ...to jest ,ze na Allegro ceny sprzętu Pentaxa są wyższe niż w necie ..lub nawet w stacjonarnych ...poza kretyńskimi w takim Euro AGD ??może jakiś sprzedawca się przypucuje ...


Nie zawsze, ale zwykle - sprzedawca płaci alledrogo za cenę minimalna i prowizje z ceny sprzedaży. Wiec musi to doliczyć do ceny sprzedaży.
Po za tym, niektórym licytującym puszczają hamulce, a czasem trafi się ktoś niezorientowany i zapłaci jak za Canomatica.

Co do cen za sprzęt pentaxa - jest ponad dwustupostowy wątek dla wytrwałych :evilsmile:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
sieman, http://www.pentax.pl/gwar.html

a na allegro raz taniej a raz drożej

zycie
 
mdfan  Dołączył: 09 Lis 2008
W Euro RTV AGD przy zamówieniu przez Internet tańsze są Falcony:
- fisiaj po 750 zł
- 85mm po 780 bodajże

Aż sam sobie tego pierwszego sokoła sprawiłem :-)
 

Draca  Dołączyła: 12 Cze 2008
dlugas1982,
to byłaby okazyjna cena jak zamienimy walutę z GBP na USD ;-)
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Draca, http://fotozakupy.pl/oferta/produkt,6840s,382d najtaniej w ceneo na szybkości.

Jak ktoś siedzi w uk to cena zacna moim zdaniem. Nie rewelka, ale już dobra
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
Pomyśleć, że jakiś czas temu płaciłem 1/3 tej ceny... Oczywiście w biednej hameryce ;)
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
mcgyver, nie wywołuj wilka z lasu, ta gadka o cenach :mrgreen:
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
u mnie na osiedlu w sklepiku (BiH) aktualnie wychodzi z podatkiem jakiś 392 $ za 50mm 1.4
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
=1093zł też szału nie ma zatem jak na Jus End Ej

http://www.allegro.pl/ite...50mm_f_1_4.html za 1199zł co prawda nie fumfel nówka, ale w kraju :-)
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
dlugas1982, Z tego co ostatnio pobieznie pogrzebałem w necie, jesli chodzi o ceny Pentaxowego osprzetu, to wyszło mi tak 20-30 % różnicy, po przeliczeniu USD do PLN. Na czymś tańszym nie jest to tak może widoczne ale już na droższych sztukach różnica może być odczuwalna.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
wuzet napisał/a:
wyszło mi tak 20-30 % różnicy, po przeliczeniu USD do PLN

Cło i podatek
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
plwk napisał/a:

Cło i podatek


Jak wieziesz ze soba to raczej nie powinieneś zapłacić ... jak wysłane w paczce przez kogoś prywatnego to różnie może być ... ja przez piec lat wysyłam regularnie paczki z roznymi rzeczami od zabawek, poprzez ciuchy do elektroniki (laptop) i tylko raz naliczyli cło ... za opony zimowe :-) . Byc moze gdyby ktos zamowil bezposrednio w sklepie wysylke do Polski to moglby zaplacic , ale wydaje mi sie ze to jest loteria. Oczywiscie lepiej liczyc ze zaplacisz i miec niespodzianke niz odwrotnie ;-)
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
to se ne vrati?
Cóż... W dobrą cenę P. to ja już wierzyć chyba przestałem :-/ Może za wyjątkiem puszek, ale tej którą mam, póki co nie mam jednak zamiaru zmieniać. Zwłaszcza przez (za) wysokie jak dla mnie ceny szkieł.
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
http://www.us1photo.com/c...roducts_id=8735
Wiecie może, co to za sklep? Cena ciekawa, bardzo ciekawa... 8-)
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
mcgyver, nie kupowalem w nim nigdy ... wygląda to na sklep online tylko (Jest lokalizacj w New Jersey ale nie ma dokładnego adresu) i do tego "koszerny", tak jak i B&H (nieczynny w soboty) . Dla kogos kto chcialby byc "pewniejszy" zakupu k7 w B&H za 1050$ , tyle samo w Adoramie.
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
O puszka już w dobrej cenie, nie powiem, szkoda że tam się nie wybieram w przyszłości :-/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach