emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Dwukit kasetka za 2899,- to chyba dobra cena?
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
emigrant, IMO świetna. Ostatnimi czasy chodziło po >3k
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
W dniu dzisiejszym odwiedziłem ElectroWorld w Gdańku-Matarni. Stoi tam w gablotce Pentax K100D, przy przekreślonej cenie 2499 jest nowa 1999 złotych za aparat z kitem.
Wydaje mi się, że jest to dobra cena, zwłaszcza, że w sklepie dla "kretonów" nadal trzymają 2599. Taniej w Trójmieście chyba nie uświadczysz . . . .
Mam nadzieję, że ta informacja będzie dla kogoś przydatna - Pozdrówka.
 
darco  Dołączył: 14 Lut 2007
Witam
Czy w Electroworldzie w Łodzi są te same ceny czy każdy sklep ma swoje promocje a może w Łódzkim MM jest promocja na k100
pozdrawiam darco
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
darco, Zasadniczo każdy market prowadzi swoją politykę odnośnie wyprzedaży itp. Jednakże ElectroWorld chyba ma jednakowe ceny w całej Polsce.
Kuszelas napisał/a:
w sklepie dla "kretonów" nadal trzymają 2599

Nie wszędzie, napisałem wyżej, że jest wyprzedaż na K100D +18-55 +50-200 za 2899,-. Ale tylko w 1 MM.

[ Dodano: 2007-04-14, 23:00 ]
A w Auchan Wałbrzych leży K100D+18-55 za 1995,- :-)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Kuszelas napisał/a:
W dniu dzisiejszym odwiedziłem ElectroWorld w Gdańku-Matarni. Stoi tam w gablotce Pentax K100D, przy przekreślonej cenie 2499 jest nowa 1999 złotych za aparat z kitem.
Wydaje mi się, że jest to dobra cena, zwłaszcza, że w sklepie dla "kretonów" nadal trzymają 2599. Taniej w Trójmieście chyba nie uświadczysz . . . .
Mam nadzieję, że ta informacja będzie dla kogoś przydatna - Pozdrówka.


Byłęm w Electro w sobotę.. cholera.. w gablocie pusto :/ to mi ktoś zamiótł sprzęt..
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Tym razem dobra cena na Samsung GX 10 z Krakowa sklep FotoPlus ul. Studencka 6
Dzisiaj byłem w tym sklepie i GX - 10 leży w gablocie - dumnie, sexownie i bez jaj ale za to z ponętnym otworem bagnetowymi i z wrażliwymi guziczkami reagującymi na Twoje najdelikatniejsze muśnięcie
 
Apollyon  Dołączył: 19 Kwi 2007
Witam,

Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem kasetki. Od dłuższego czasu czytałem forum i to wasze opinie pomogły mi podjąc decyzje.

Aparat kupiony w hipermarkiecie Auchan za 1995 zł razem z obiektywem 18-55. IMHO dobra cena :).
 
Tomasz  Dołączył: 20 Lis 2006
A czy ktos kupowal na eBay?
no np takie cos-?
http://cgi.ebay.co.uk/Pen...1QQcmdZViewItem

Cena wyglada zachecajaco no i dodatki.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Tomasz, No i raczej + cło + brytyjski VAT, o czym informuje sprzedający.
 
Tomasz  Dołączył: 20 Lis 2006
No niby tak ale i cena tez dobra z takim zestawem- a moze sie myle?
£644.99 aparacik
£60 clo
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Tomasz napisał/a:
£60 clo
To przecież nie cło, tylko koszty wysyłki. Cło (ponad 4%) oraz VAT (chyba 13%) musisz zapłacić swoim urzędnikom (od całości), co czyni ofertę zupełnie nieopłacalną.
 
Tomasz  Dołączył: 20 Lis 2006
Cos chyba nie tak za duzo sobie liczycie.
do ceny aparatu i kosztu wysylki doliczony jest tylko jeszcze tax ok 13% i nic wiecej
 
a.d.a.m  Dołączył: 15 Sty 2007
hmm..W Pixmania Pentax k10d + 18-55 za 3 602 PLN (z vat). Szkoda tylko, ze sklep wszedzie ma bardzo negatywne opinie. Ale moze to dobry zwiaston spadku cen?
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
jack napisał/a:
Jest taka aukcja na allegro, którą się na razie nikt nie interesuje, chociaż może dobrze bo do końca jeszcze 4 dni, a korpusy K10D są 2.



aukcja


3100 za sam korpus, gdy w usa za $1000 masz z obiektywem, pamięcią, torbą i dwoma statywami? A po przywiezieniu z 2 lat gwarancji robi się jedna?
Ja w takiej sytuacji poczekałbym na cenę body w Polsce w okolicach 3000 i wtedy kupuję - najwyżej nie kupię od razu nowych obiektywów i popracuję na tym co mam.
 
BAN corso  Dołączył: 15 Kwi 2007
a tutaj porownanie cen na rynku:
http://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/109599

 

oryszard  Dołączył: 14 Gru 2006
Tylko nie w Photoandmore.pl ...nie kupujcie wielki balagan :-(
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Z tym zakupem i to nie tylko aparatów jest jeszcze jedna sprawa.
Nie wiem czy dzieje się tak jeszcze teraz ale zdarzało się, że taki sam towar kupowany w tzw. starych krajach Unii np. Niemcy był lepszy jakościowo. Znam kilka przykładów takich różnic.
 
BAN corso  Dołączył: 15 Kwi 2007
Aparat najlepiej kupywać osobiście, ewentualnie kurierem na terenie polski - bo jeśli Np kupujemy go z USA, to nie dość ze mogą,/ale nie musza - dowalic nam cło i dość duże koszta wysyłki to jeszcze aparat wędruje ponad 10.000Km, wiec pewnie nie raz i nie dwa ktoś naszym aparatem rzuci tu i tam.. A po dotarciu wcale bym się nie zdziwił gdyby aparat w pierwszej kolejności musiał odwiedzić serwis - amerykańska gwarancja nie jest ważna w europie wiec z własnej kieszeni trzeba za naprawę zapłacić i tym samym cena końcowa clo+wysylka+koszta ewentualnej naprawy (nie wspominając o długim czasie oczekiwania na paczkę) są zbliżone do kosztów zakupu aparatu w Polsce, czasami nie warto oszczędzać
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
corso napisał/a:
amerykańska gwarancja nie jest ważna w europie
Ktoś tu pisał, ze jednak ważna. Trzeba mieć tylko kartę gwarancyjną i paragon.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach