skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Karteczki to obowiazek, faktycznie chyba kazdy je dostaje :)
Origami nie dostalem jeszcze ani razu albo przeoczylem :D

pz
 

sasic  Dołączył: 30 Lip 2009
A tych zakupów od Japończyków to gdzie dokonujecie?
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
http://stores.ebay.com/wonderful-japan-camera

znajomy kupuje sporo sprzetu z zupelnie innej bajki na aukcjach na stronie http://www.jauce.com

pz
 

spb  Dołączył: 28 Lip 2009
Zerknijcie proszę - to chyba niezła okazja, prawda?
http://olx.pl/i2/oferta/p...99-IDeJEdP.html
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
spb, okazja niezła, ale ten sam aparat wisi na allegro i jakoś nie schodzi. IMO Podejrzane. Już z tydzień temu widziałem. Też szukam k3.

Przy okazji pytanie. Niektórzy pisali o aparatach bezpośrednio z Apollo. Jak, gdzie i za ile? :)
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
 

spb  Dołączył: 28 Lip 2009
negocjatorek napisał/a:
spb, okazja niezła, ale ten sam aparat wisi na allegro i jakoś nie schodzi. IMO Podejrzane. Już z tydzień temu widziałem. Też szukam k3.

Przy okazji pytanie. Niektórzy pisali o aparatach bezpośrednio z Apollo. Jak, gdzie i za ile? :)


Może wszyscy się boją :)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
negocjatorek napisał/a:
Niektórzy pisali o aparatach bezpośrednio z Apollo. Jak, gdzie i za ile?

Apollo było wyłącznie dystrybutorem, nie prowadziło sprzedaży bezpośredniej.
 

Limonit  Dołączył: 29 Sty 2009
KS-1 z DA 50/1.8 za 240 funtów na brytyjskim Amazonie - wychodzi z 1450PLN - przyzwoita oferta, jak ktoś KS-1 szuka:

http://www.amazon.co.uk/P...1&keywords=ks-1

Ja już jeden wziąłem.
 
sparkzi  Dołączył: 11 Sty 2011
Czy ktoś z forumowiczów ostatnio może rozglądał się za K-3 i byłby w stanie powiedzieć jakie ceny można uznać za atrakcyjne? Od paru dni rozglądam się po różnych stronach i albo słaby ze mnie łowca okazji, albo nastała mała stagnacja. Z tego co widzę w naszym kraju cena nowego k-3 utrzymuje się na poziomie ok 3500zł. Kupno np w Niemczech to jakieś 3000zł.
Jeżeli ktoś ostatnio natknął się na jakąś dobrą ceną to byłby wdzięczny za informację.
 

rey  Dołączył: 12 Paź 2009
Jak ktoś szuka prawdziwej gwiazdki Pentaxa FA*300/2.8 pojawiła się właśniena znanym portalu aukcyjnym ;-)
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
espresso, myślę, że Ricoh wyjdzie naprzeciw entuzjastom marki i wyda limitowaną wersję K-1
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
rey napisał/a:
Jak ktoś szuka prawdziwej gwiazdki Pentaxa FA*300/2.8 pojawiła się właśniena znanym portalu aukcyjnym ;-)


Chyba nadaje się do wątku o śmiesznych akcjach. Ceny z ebay-a są nie w zł tylko w tys zł.
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
espresso napisał/a:
Ale urok straci jak go podepniesz pod czarny korpus (np. K1)
To już zaczyna być nudne. Wiemy że koniecznie musisz mieć srebrnego K-1. Wszyscy to już wiedzą nie musisz tego ciągle ogłaszać gdzie popadnie. :-x
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Z innej beczki: kilka dni temu wlazłem do EURO- AGD w Gdańsku na Matarni a tam szok! Stoją sobie na półeczce, w towarzystwie NiC oraz S, dwa Pentaxy: K-3 i K-50. Pomyślałem, że czas już rozejrzeć się za innym "niszowym" systemem, bo wkrótce pentaksiarze będą spotykani na każdym kroku i człowiek niczym nie będzie się wyróżniał z tłumu. A tak na serio to miałem nadzieję, że Ricoch jakoś poważniej potraktuje dystrybucję w Polsce i chociaż sprzęt będzie gdzie pomacać. Wczoraj byłem w Euro na Zaspie i tam już było "normalnie"...
 

rey  Dołączył: 12 Paź 2009
RPM napisał/a:

Chyba nadaje się do wątku o śmiesznych akcjach. Ceny z ebay-a są nie w zł tylko w tys zł.

Chyba się nie wyspałem, bo nie mogę jakoś zrozumieć składni tej wypowiedzi 8-)

Tutaj cena sugerowana:
http://www.pentaxforums.c...-F2.8-Lens.html

Czy ktoś na alledrogo liczy, że będzie walka o to szkło?
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
espresso napisał/a:
Zdaje się iż kolor w fotografii to jedna z podstaw do udanej fotografii... ;-)
To co napisałeś, w kontekście Twojego wymarzonego srebrnego korpusu świadczy tylko o tym że osiągnąłeś w fotografii poziom jakiego mi nigdy nie będzie dane poznać.
espresso napisał/a:
Ps.
Acha, nie muszę mieć K1. Mogę.
Pewnie Cię źle zrozumiałem więc napiszę: musisz mieć "coś" srebrnego. Ale czy ja muszę o tym "czymś" srebrnym ciągle czytać?
espresso napisał/a:
Aczkolwiek dostępność wersji srebrnej lub eventualnie grafit była by dodatkową motywacją.
Nie wnikam w Twoją motywację, możesz mieć każdą dowolną takie masz prawo. Jednak musisz w końcu zrozumieć że nie każdego to interesuje i inni też mają prawo do tego żeby nie musieć ciągle czytać o tym srebrnym "czymś".
espresso napisał/a:
Kluczowy parametr dla mnie to jakość obrazka w okolicach najniższego ISO.
Nie ma odpowiedniej emotki więc napiszę tak: ROTFL :lol:
 
maderos  Dołączył: 07 Lis 2013
Srebrny, taki "espressowy" fetysz? Gorsze rzeczy się widziało :D
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
W "targowej" promocji parę książek (ebooki) w dobrych cenach:
- "Adobe Photoshop CS6/CS6 PL. Oficjalny podręcznik" (25zl) TU; "Adobe Photoshop CC/CC PL. Oficjalny podręcznik" (31zl) TU; "Adobe Photoshop Lightroom CC i Lightroom 6. Podręcznik dla fotografów" (49zl) TU i na niefotograficznym marginesie "Boże igrzysko" Davies`a za dychę ( !!!) [tylko do rana ] TU

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach