fanmario  Dołączył: 22.10.2007
Kursy walut stoją w miejscu?
500+ po europejsku to było ok 114€ a dziś?
Kursy się zmieniają, mieliśmy niezły kurs po wyjściu UK z EU ale i tu się urwało.
Na wyspach było tanio ale nie trwało to długo.
Też podnoszę ceny w zł.
Muszę bo rosną koszty a sam sprowadzam co nie co.
To nie jest miłe, bo jeden klient na kilku zrozumie, a wielu nie.
Chciałbym mieć stałe ceny.

iwasherebefore  Dołączył: 30.10.2016
Regulamin Pentax 3lata GW

Jak ktoś zapomniał - Jest tutaj istotny punkt, by oprócz rejestracji wysłać dodatkowego maila.

Cytat
c) Przesłanie po pomyślnie zakończonej rejestracji na adres e-mailowy gwarancjapentax@ricoh.pl wiadomości o tytule „IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA” (np. Jan Kowalski) z dołączonym skanem dowodu zakupu urządzenia objętego Promocją (faktura, rachunek lub paragon z kasy fiskalnej). Uczestnik powinien zachować oryginalny dowód nabycia urządzenia oraz kartę gwarancyjną i udostępnić je Ricoh na żądanie, w celu ewentualnej weryfikacji spełnienia warunków udziału w Promocji.

Janes  Dołączył: 26.12.2006
fanmario napisał/a:
Kursy walut stoją w miejscu?
500+ po europejsku to było ok 114€ a dziś?
Kursy się zmieniają, mieliśmy niezły kurs po wyjściu UK z EU ale i tu się urwało.
Na wyspach było tanio ale nie trwało to długo.
Też podnoszę ceny w zł.
Muszę bo rosną koszty a sam sprowadzam co nie co.
To nie jest miłe, bo jeden klient na kilku zrozumie, a wielu nie.
Chciałbym mieć stałe ceny.

Dziwnie tylko zbiegło się z promocją i podrożało pi razy drzwi o wartość gratisowego obiektywu....(jeśli chodzi o K-3II)

Zawsze znadzie sie powód by podnieść ceny.
Co z tego, że dolar tani, jak ropa droga/co z tego, że ropa tania, - jak dolar drogi i tak trzeba podwyższyć koszta benzyny. :-)

blade74  Dołączył: 25.02.2009
W pewnym sklepie gdzie są "codziennie niskie ceny"między innymi książkami znalazłem następujące pozycje z wydawnictwa Galaktyka:
"Fotografia żywności od kuchni"
"Reportaż ślubny w praktyce".
Ww. pozycje po 7,99zł.

dybon  Dołączył: 05.12.2007
Sprawdzę. :-B

blade74 napisał/a:
W pewnym sklepie gdzie są "codziennie niskie ceny"między innymi książkami znalazłem następujące pozycje z wydawnictwa Galaktyka:
"Fotografia żywności od kuchni"
"Reportaż ślubny w praktyce".
Ww. pozycje po 7,99zł.

Sprawdzilem pare "tych" sklepow. Poza pozycjami "harry potter" i innych dla dzieci, - wspomnianych przez Ciebie nie bylo.

blade74  Dołączył: 25.02.2009
Byłem dzisiaj rano. Zostały tylko 2 egzemplarze "Reportaż ślubny w praktyce". Tego nie było w ofercie, to zapewne jakieś pozostałości tylko nie kojarzę aby były kiedykolwiek w normalnej cenie. Skąd się tam wzięły, nie wiem :shock: . Mogę jutro zajrzeć i kupić jak będą i byłby tą pozycją zainteresowany ktoś z Łodzi i okolic i mógłby odebrać w Łodzi aby nie ponosić kosztów przesyłki, ponieważ się nie opłaca.

rafb  Dołączył: 01.06.2015
Były jakiś czas temu te książki. Sam zakupiłem obie, tylko nie pamiętam czy w takiej cenie. Długo już jednak nie widziałem nic z galaktyki.

przemoo  Dołączył: 03.11.2009
http://www.fotoplus.pl/of...tyw-w-prezencie
Cytat

Wraz z Pentax / Ricoh Imaging przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę.

Przy zakupie body Pentax 645Z otrzymacie Państwo w prezencie jeden z poniższych obiektywów:

HD PENTAX D FA 645Z 35mm f/3.5 AL (IF) W/C o wartości 6949zł

SMC PENTAX D FA 645Z 55mm f2.8 (IF) SDM AW o wartości 6359zł

SMC PENTAX FA 645 150mm f/2.8 o wartości 4999zł

Oferta obejmuje zakupy dokonane w okresie 1 – 31 grudnia 2016 w salonach FotoPlus lub na fotoplus.pl

Wybrany obiektyw zostanie dostarczony do 31 stycznia 2017r.

645z 34999zl

Zbyszek_  Dołączył: 07.05.2007
Dzisiaj, jeszcze przez parę godzin, można upolować za dobrą cenę, przyzwoity jeśli nie powiedzieć bardzo dobry ultrabok Kruger&Matz EXPLORE 1402 : https://proline.pl/

Zbyszek_ napisał/a:
Dzisiaj, jeszcze przez parę godzin, można upolować za dobrą cenę, przyzwoity jeśli nie powiedzieć bardzo dobry ultrabok Kruger&Matz EXPLORE 1402 : https://proline.pl/

5% taniej to nie jest okazja. Zwł. jak się patrzy na taką tandetę typu overmax, kruger matz czy manta.
Atom na w10, też dobry zart. ;-)

fuen  Dołączył: 13.11.2012
Te cosie mają bardzo podłe wyświetlacze.

dsk  Dołączył: 19.03.2008
Przede wszystkim to nie Pentax ani obiektyw do Pentaksa, nie nadaje się do tego wątku.

Panowie, mam do Was pytanie, czy dostaliście potwierdzenie 3-letniej gwarancji?
Wysłałem formularz, maila i dalej żadnej odpowiedzi.

SNECZKU  Dołączył: 21.04.2006
Dostałem po 2-3 dniach.

olejx  Dołączył: 25.09.2013
Ja mam problem z podaniem 6 cyfrowego numeru seryjnego bo na moim aparacie jest 7 cyfrowy! Czy ktoś ma podobnie?

SNECZKU napisał/a:
Dostałem po 2-3 dniach.

Dzięki za informacje. Będę pisał do skutku.

- Ja również mam 7-mio cyfrowy numer. Pewnie ta 6-cyfrowa pula została wyczerpana. ;-)

olejx  Dołączył: 25.09.2013
Też tak pomyślałem, że to jakiś błąd. Ale zastanawiałem się jeszcze którą pominąć he he he.

p14c3k  Dołączył: 06.01.2014
K-S1 za 299ojro (przesylka do PL kolejne 29)
https://www.amazon.de/gp/...=A131NVYMI7D7LR

Skocz do: