Soosa  Dołączył: 10 Kwi 2009
i tu pojawia się pytanie o to, jak Pentax wyceni nową puszkę.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Zapewne absurdalnie drogo :-/ Czy nie mogliby się dorabiać na kserokopiarkach, a foto wyceniać z umiarem? Przecież my na tym nie zarabiamy... :cry:
 
WaldekW  Dołączył: 28 Paź 2007
Greentrek, niby dlaczego tylko na kserokopiarkach mieli by się dorabiać? Jeżeli na czymś się nie dorabia to likwiduje się ten business. Takie są zasady. Nie wiem czy ta likwidacja nie nastąpi bo wielu to wróży.
 
Soosa  Dołączył: 10 Kwi 2009
@powalos, swoją drogą D750 w październiku na niemieckim Amazonie był za 3,5 kPLN.
@WaldekW - powiedz to Amazonowi, który od zawsze Kindla sprzedaje prawie po kosztach ;)
 
WaldekW  Dołączył: 28 Paź 2007
Jest jeszcze dumping, ale wiadomo może to robić Amazon, ale nie Pentax.
 
Soosa  Dołączył: 10 Kwi 2009
WaldekW napisał/a:
Jest jeszcze dumping, ale wiadomo może to robić Amazon, ale nie Pentax.
W tym wypadku nie mówimy o dumpingu tylko o zarabianiu na usługach powiązanych z urządzeniem co w końcowym efekcie przynosi oczekiwany efekt w formie zysku na całej działalności. Tak więc nie wyrokowałbym jednoznacznie, jakie podejście do produktu i klienta wyszłoby Pentaxowi lepiej na zdrowie, jest parę rynkowych przykładów gdzie działanie prokonsumenckie pozwoliło wejść/wrócić na rynek a tego Pentaxowi w tej chwili najbardziej brakuje.
Proponuję zakończenie OT lub przeniesienie dyskusji do innego wątku, bo chyba za daleko od dobrej ceny już odeszliśmy.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Żyją na świecie źli ludzie, którzy kupili Kindle'a i ani jednej książki z Amazona... ;-)
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Ryszard napisał/a:
Żyją na świecie źli ludzie, którzy kupili Kindle'a i ani jednej książki z Amazona... ;-)

Dzień dobry. :evilsmile:
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
+1
:evilsmile:
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Noo... :evilsmile:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Ryszard napisał/a:
Żyją na świecie źli ludzie, którzy kupili Kindle'a i ani jednej książki z Amazona... ;-)

Wcale sie nie czuje złym
 
Soosa  Dołączył: 10 Kwi 2009
Szczęśliwcy, którzy na niemieckim Amazonie zdobyli kupon dla Nikonów, mogą w tej chwili kupić Nikona D750 za niespełna 3,3 kPLN.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Soosa napisał/a:
mogą w tej chwili kupić Nikona D750

Albo zbierać na D780, lub Z6. W tym szkopuł - jak nie ma nowych modeli to nie wyprzedaje się starych, więc ceny w JSS są jakie są.
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Enzo napisał/a:
W tym szkopuł - jak nie ma nowych modeli to nie wyprzedaje się starych, więc ceny w JSS są jakie są.


Ja tam rok temu kupiłem pentax'a w baaardzo dobrej cenie...
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Cytat
Soosa napisał/a:
mogą w tej chwili kupić Nikona D750

https://www.fotoplus.pl/a...owe/Nikon-D7500

Zrobiła nam się dobra cena na Nikona :mrgreen:
 

Misztu  Dołączył: 19 Mar 2007
rychu napisał/a:
Zrobiła nam się dobra cena na Nikona :mrgreen:

Soosa pisał o D750, Ty podlinkowałeś D7500.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Misztu napisał/a:
rychu napisał/a:
Zrobiła nam się dobra cena na Nikona :mrgreen:

Soosa pisał o D750, Ty podlinkowałeś D7500.

UPS, myślałem, że to też Nikon 🙃
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Panowie odbiegacie od tematu zaraz Wam skasują posty albo dostaniecie bana, jak to gdzie moderator? , który mnie w tym wątku tak skwapliwie przywołał do pionu? Co się dzieje ? Nowa jakość ?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
idzi napisał/a:
Co się dzieje ?

Wciąż zadaję sobie to pytanie przeglądając ceny niektórych obiektywów Pentaxa.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
A nie zastanawiają Cię ceny szkieł Cosiny z biało-niebieską naklejką Zeissa? Ci to dopiero mają dobre samopoczucie, że już litościwie nie wspomnę o Leice :oops:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach