DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Aż zaczął przypominać Toma Henksa w Cast Away po 4 latach siedzenia na wyspie :-)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
autoakt nr 1
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
dzerry napisał/a:
Mam do wszystkich prosbe. Czy moglibyscie wskazac zdjecia innych uzytkownikow forum, ktore zapadly wam w pamieci, wywarly bardzo duze wrazenie, zainspirowaly lub po prostu sa dla was bardzo wazne? Czyli "zdjecia ikony" naszego forum. Kryje sie za tym pewien plan, ale o tym dopiero za jakis czas. Jesli nie potraficie znalezc tych zdjec, mozecie je po prostu opisac, podajac autora.

kurczę na pewno jest jakies zdjęcie, tylko muszę poszperać
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Karmazynielowa zebra na zebrach koniecznie tu powinna być.

Koteki:
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Kosmo
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
fotostopowicz, zawsze czegoś mi brakowało w tym zdjęciu.. Jest bardzo wporzo, ale jakby ta karuzela się kręciła.. To byłby czad. :-)
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
matth napisał/a:
fotostopowicz, zawsze czegoś mi brakowało w tym zdjęciu.. Jest bardzo wporzo, ale jakby ta karuzela się kręciła.. To byłby czad. :-)

dla mnie zapadło w pamięci :-)
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
alkos

 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Ex3 napisał/a:
Karmazynielowa zebra na zebrach koniecznie tu powinna być.

mówisz i masz ;-)
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Ta zebra robi furorę.
Kilku znajomych zrobiło sobie zdjęcie kartki kalendarza z tą zebrą na zebrze :)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
A ja sobie tak myślę, czy te pokazane zdjęcia faktycznie są "ikonami" forum? Autorów, których się tu cytuje jest raptem kilku, może kilkunastu. A użytkowników forum jakby więcej. I co tu mówić - takie zdjęcia na forum pokazywane są incydentalnie, czasem wcale. W albumie - który podobno miał być "wizytówką" forum - nie znajdziemy ich wcale, w fotoprezentacjach czy wątkach do oceny - z rzadka. Czy wobec tego rzeczywiście takie wyjątki mają symbolizować to, co w sensie fotograficznym dominuje na forum? Czy może jednak na miano ikony bardziej zasługuje zdjęcie, które rzeczywiście odzwierciedla typową jakość fotografii uprawianej przez użytkowników forum :?:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
matb, ekhm... sugerujesz że bardziej adekwatne jest odejście od poziomu nazwijmy go "Pegaz" na rzecz...."szymon majewski szoł"? (specjalnie trochę przesadziłem)
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Fafniak, nie, sugeruje, że byłoby ekstra. Lewa część kadru taka smutna trochę, przydałoby się rozruszać kaczora, krokodyla czy co to w ogóle jest ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Fafniak, nie. Sugeruję tylko, że pokazane zdjęcia są mało reprezentatywne dla tego, co zobaczyć można na tym forum. I zastanawiam się, jak ten fakt ma się do "bycia ikoną".
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
matb chodzi o zdjęcia, które się zapamiętało na dłużej. Jak utkwiły ci inne, to śmiało - wrzucaj!
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
matb, ale tu chodzi o ikonę w sensie reprezentacji, rozpoznawalnego symbolu, a nie w sensie uśrednienia.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
jitt, żadne z tamtej strony, ale możliwe, że z tego wątku.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
matb, mają być perełki, petardy, zdjęcia, których się nie zapomina - taki jest cel tego wątku :-D
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Tak w ogóle wydaje mi się, że "wertykalny horyzont" jak taki całkiem "nasz" :-B
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tryptyk Eldreda 20 - 50 - 85


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach