Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
cypis, - wyluzuj.......ja 90% tego co tutaj pisza nie kapuje :mrgreen: jakies mikrosoczewki interpolacje.....a potem kuzwa nieostre zdjecie :-P bo zbyt duzo :-B :-B :-B bylo :mrgreen:
alkos napisał/a:
Fafniak, dlaczego nie idziesz robic zdjec zamiast się meczyc, czytajac?
- a bo sie psychicznie do rozmowy z bankiem przygotowywalem :-P
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
- a bo się psychicznie do rozmowy z bankiem przygotowywalem :-P

nowe zakupy?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki, .....NIE :evil: - raczej walka o wlasne prawa/sprawy
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
Fafniak napisał/a:
a potem kuzwa nieostre zdjecie :-P bo zbyt duzo :-B :-B :-B bylo :mrgreen:

ale jaka interpolacja :!: z każdym :-B większa ;-)

[ Dodano: 2007-02-16, 13:37 ]
temat ucichł, a skoro już został wywołany to może ktoś jednak zna odpowiedź na pytanie dotyczące aberracji chromatycznych, które faktycznie wydają mi się dużo dotkliwsze w aparatach cyfrowych niż w analogach. Dlaczego tak jest?? Czy to wina wspomianych mikrosoczewek nad matrycą? Czy czego? Na chłopski rozum właśnie w cyfrakach powinno być lepiej, skoro na matrycę pada część obrazu z obiektywu i to ta, teoretycznie najmniej narażona na kiepskie zmiany w jakości? :-/
Oglądałem nawet niedawno stare fotki robione jakimś zupełnie kiepskim analogowym kompaktem samsunga i były to zdjęcia nieostre, fatalne ogólnie, ale aberracje nie kłuły tak w oczy, jak kłują w cyfrówach. Może to też kwestia ich zabarwienia. Dlaczego tak często AC są fioletowe? Widywałem też zielonkawe czy czerwonawe, ale fioletowe są najbardziej upierdliwe... :evil:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach