zy  Dołączył: 29 Lis 2006
  Bialy przycisk w ME/ME Super
Mam nastepujacy problem: potrzebuje wydlubac ten maly bialy przycisk ktory nalezy wciasnac zeby zmienic ustawienie na inne niz AUTO (w ME). Czy jest to zabieg prosty i mozliwy do wykonania domowymi narzedziami ? Czy np, trzeba rozebrac pol korpusu zeby sie do niego dostac? Oczywiscie chce go w stanie nienaruszonym.

Bede bardzo wdzieczny za instrukcje.
 
kaes  Dołączył: 23 Wrz 2006
Koło spustu migawki, są takie dwa zagłębienia. Wydaje mi się ze to sluszy do odkrecenia calego ustrojstwa (ale tylko mi sie wydaje bo nigdy nie probowalem) ;)

pozdrawiam
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
kaes napisał/a:
Koło spustu migawki, są takie dwa zagłębienia.


Dokladnie to, krecisz przeciwstawnie do ruchu wskazowek zegara.

UWAGA : badz niesamowicie ostrozny przy manipulacji ustrojstwem. Jest tam MACIUPKA kulka na koncu miniaturowej sprezynki, ktora uwielbia dematerializowac sie w zaglebieniach dywanu ;-)

PS. Raz ja znalazlem, po 20min swiecenia latarka. Drugi raz juz nie.... :shock: :shock: :shock:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
te kuleczki to istna masakra. Też jedną posiałem...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Daj Polakowi dwie kulki, to jedną zepsuje, a drugą zgubi.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
ja swojej nie zgubiłem, tylko posiałem! Rozkręcałem w plenerze (bardzo inteligentnie, baaardzo) i posiałem. Nie wiem jednak czy wykiełkowała, od tamtej pory nie byłem w tym miejscu.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
To zależy, czy trafiła na podatny grunt.
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
dzieki za odpowiedzi. sam sie dorwalem do niego zaraz jak wrocilem do domu. okazuje sie ze ME i ME Super roznia sie systemami mocowania tego pokretla. w ME sa dwie srubki po przekatnej, a w Super jest wlasnie ten pierscien z nacieciami.

a z ta kulka to mnie nie straszcie bo nic takiego nie widzialem, moe wypadlo i nawet nie zauwazylem, hm ... ale wszystko dziala wie chyba jest OK :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach