Które zdjęcia zasługują na miano zdjęcia lutego? Możesz wybrać trzy zdjęcia.
1
3% Complete
16 (3%)
2
5% Complete
26 (5%)
3
0% Complete
3 (0%)
4
5% Complete
30 (5%)
5
4% Complete
22 (4%)
6
2% Complete
15 (2%)
7
0% Complete
2 (0%)
8
0% Complete
2 (0%)
9
0% Complete
4 (0%)
10
3% Complete
16 (3%)
11
6% Complete
35 (6%)
12
0% Complete
2 (0%)
13
1% Complete
8 (1%)
14
7% Complete
40 (7%)
15
2% Complete
13 (2%)
16
0% Complete
2 (0%)
17
0% Complete
1 (0%)
18
3% Complete
18 (3%)
19
0% Complete
5 (0%)
20
0% Complete
2 (0%)
21
0% Complete
1 (0%)
22
1% Complete
6 (1%)
23
0% Complete
0 (0%)
24
0% Complete
2 (0%)
25
0% Complete
1 (0%)
26
6% Complete
33 (6%)
27
2% Complete
11 (2%)
28
1% Complete
7 (1%)
29
0% Complete
2 (0%)
30
1% Complete
7 (1%)
31
0% Complete
2 (0%)
32
2% Complete
15 (2%)
33
0% Complete
3 (0%)
34
6% Complete
33 (6%)
35
0% Complete
2 (0%)
36
0% Complete
2 (0%)
37
0% Complete
2 (0%)
38
1% Complete
9 (1%)
39
0% Complete
3 (0%)
40
0% Complete
1 (0%)
41
0% Complete
1 (0%)
42
1% Complete
8 (1%)
43
0% Complete
3 (0%)
44
3% Complete
17 (3%)
45
1% Complete
6 (1%)
46
0% Complete
0 (0%)
47
0% Complete
0 (0%)
48
0% Complete
0 (0%)
49
0% Complete
1 (0%)
50
4% Complete
21 (4%)
51
3% Complete
20 (3%)
52
3% Complete
19 (3%)
53
0% Complete
2 (0%)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
matth napisał/a:
może tylko dla mnie to znaczy 2-3 miesiące temu, względem bieżącej edycji
Zapewniam, nie tylko dla Ciebie. Z resztą z tego powodu nie wysłałam zdjęcia do, bodajże, drugiej edycji - było już wg regulaminu "za stare". Po raz kolejny okazuje się, że przepisy muszą być jednoznaczne do granic możliwości, bo inaczej znajdzie się ktoś, kto będzie udawał, że nie rozumie :evil:
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Myślę że dobre zdjęcie obroni się samo, ale faktem jest że trochę nieswojo się czuję widząc foty na 100% starsze. Sam mógłbym wystawić coś starszego i lepszego, ale szanuję i regulamin i innych forumowiczów. Ale co człowiek to opinia...
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
wyrzykus, też tym razem nic nie wysłałem, bo nie miałem nic godnego wysłania z tego miesiąca, a z poprzedniego wysyłałem ostatnio.
 
mecius  Dołączył: 01 Sie 2008
Iza napisał/a:
Po raz kolejny okazuje się, że przepisy muszą być jednoznaczne do granic możliwości, bo inaczej znajdzie się ktoś, kto będzie udawał, że nie rozumie


Tak Iza przepisy muszą być jednoznaczne przynajmniej na P@PL, w odróżnieniu np. od polskiego prawa ;-)
Wysłałem zdjęcie z sierpnia, mogłem wysłać ze stycznia 2008 i nikt by się nawet nie zorientował a skąd się to wzięło ... po pierwsze, z niejasnego regulaminu, po drugie z tego że ja byłem przekonany że edycja nr 5 dotyczy maja, hehe

Jak ja lubię to forum :evilsmile:

Widzę rozsądne podejście do tematu:
dzerry napisał/a:
Prosze nie sugerowac sie miesiacami kalendarzowymi. Kolejnosc zdjec w kalendarzu nie jest pod zadnym wzgledem zwiazana z kolejnymi edycjami konkursu.


Wrzućta na luz Panie i Panowie, tak naprawdę to nie powinno być tematu...chyba że niektórzy w ten sposób wykorzystują szansę i "nabijają" licznik postów.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
mecius, jeśli nie łapiesz idei konkursu to może w ogóle nic nie wysyłaj?
 
mecius  Dołączył: 01 Sie 2008
matth napisał/a:
mecius, jeśli nie łapiesz idei konkursu to może w ogóle nic nie wysyłaj?

matth, bez urazy, ale chyba wstałeś dzisiaj lewą nogą.

Nie masz ochoty, to nie głosuj na zdjęcia na których nie widać śniegu ;-) .
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Regulamin nie jest dla regulaminu. Zapis o 3 miesiacach pojawil sie tylko i wylacznie po to, zeby konkurs byl do pewnego stopnia odzwierciedleniem tego co robia na biezaco uzytkownicy forum. Przynaje, ze faktycznie mozna to bylo napisac jednoznaczniej. Bedzie to poprawione.

Drugi problem to polaczenie swiezosci zdjec z kalendarzem. Zeby moc w ogole wydac kalendarz, musielismy zaczac konkursy w pazdzierniku, a to w polaczeniu z wymogiem 3 miesiecy, powoduje, ze mamy półroczne opoznienie w stosunku do pór roku. To chyba rowniez musi byc jasno wytlumaczone - o ostatecznym wygladzie kalendarza, w tym o kolejnosci zdjec, bedzie decydowal projektant. Kolejnosc zdjec nie ma zadnego zwiazku z kolejnoscia edycji. Co wiecej, nikt nie powiedzial, ze projektant musi ograniczyc sie do zdjec z pierwszych miejsc. Te dwanascie zdjec z pierwszych miejsc ma pewne miejsce w kalendarzu. Jesli to bedzie mozliwe, projektant nie zawaha sie siegnac po zdjecia z nastepnych miejsc :-)
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
wiesz co mecius? miałem sobie licznik postów nabić jakąś merytoryczną uwagą, ale po twojej argumentacji widzę, że i tak nie miałoby to sensu, dlatego wyrażę swoją dezaprobatę dla twojej postawy w sposób zupełnie niekonstruktywny i byle jaki...

edit:
o dzerry był minutę szybszy i niepotrzebnie się tłumaczy, ale tym większa mu chwała...
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Jak rozpatrujemy pojęcie 'wykonanie zdjęcia'? Jako cały proces? Czy po prostu chodzi w zamyśle o szanowanie się wzajemne i nie wklejanie zdjęć, które były pokazywane w 10 innych miejscach?

Wiem, że pytanie niezbyt mądre, ale pytam serio, bo mam jeszcze niewywołane filmy od pół roku :oops:
*puf*

 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Moim zdaniem sama nazwa "zdjęcie miesiąca" powinna obligować do wysyłania zdjęć robionych w danym miesiącu, jak się nie udało nic ciekawego zrobić, to nie wysyłać, aż
tak niektórym zależy żeby zaistnieć w kalendarzu, że wolą popsuć całą zabawę? :->
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
mecius napisał/a:
matth napisał/a:
mecius, jeśli nie łapiesz idei konkursu to może w ogóle nic nie wysyłaj?

matth, bez urazy, ale chyba wstałeś dzisiaj lewą nogą.

Nie masz ochoty, to nie głosuj na zdjęcia na których nie widać śniegu ;-) .


No tak. Może wstawanie lewą nogą wspomaga umiejętność czytania ze zrozumieniem i interpretacji prostych zapisów.. Polecam spróbować.
 
mecius  Dołączył: 01 Sie 2008
tatsuo_ki potwierdza się moja opinia że na forum jest więcej malkontentów i ludzi którzy mają zbyt mało dystansu do życia a jeszcze mniej do siebie samego :evilsmile:

bez odbioru, i bez urazy co poniektórzy przecież wiosna idzie a zachowujecie się jak ludzie w depresji
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
mecius napisał/a:
zachowujecie się jak ludzie w depresji

ja inaczej nie umiem...
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
mecius, to nie chodzi o urazę ani żadne depresje. Konkurs to zabawa, polega na wysyłaniu zdjęć, które zrobiło się najlepiej w tym bieżącym miesiącu (pewnie trudno to połączyć z nazwą konkursu) choć ze względu na to, że wiele osób robi na negatywach i slajdach to proces trwa i można go trochę rozciągnąć - tu pomysłodawca zaproponował luźno 2-3 miesiące. I teraz przychodzisz Ty i na jana wrzucasz starocie dorabiając do tego swoją ideologię. Psujesz zabawę i tyle.
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
mecius, zawsze można podeptać rabatki, przeleźć komuś przez podwórko, władować się bez kolejki, itd... ale żeby się od razu takimi p.i.e.r.d.o.ł.a.m.i przejmować. Prawda mecius, ? Jakoś mało "luzu" w narodzie się ostatnio porobiło...
Tylko taki "luz" mocno mnie wpienia!
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Proponuje zakonczyc dyskusje. Mecius znalazl ewidentna niescislosc w regulaminie i chwala mu za to. Tym bardziej, ze otwarcie przyznal sie, iz wyslal "nieregulaminowe" zdjecie. Ktos kto nie sledzi konkursu od poczatku, faktycznie moze odniesc mylne wrazenie.

Pare osob zaczelo sie obawiac o niekalendarzowosc zwycieskich zdjec, dlatego zaczalem podkreslac kontekst kalendarza w ogloszeniach konkursowych i w dyskusjach. Teraz widze, ze popelnilem blad - powinienem byl sie trzymac pierwotnego zamyslu. Poczatkowa koncepcja byla prosta, jednoznaczna i nierozmyta - najlepsze aktualne zdjecia na forum. Kalendarz mial byc tylko naturalna pochodna konkursu. Nie chcialem jednak organizowac konkursu na zdjecie do kalendarza, bo to wprowadza niepotrzebne ograniczenia.

Jeszcze raz podkresle. Do kalendarza trafia najlepsze zdjecia wg naszego glosowania. Kalendarz najprawdopodobniej zmiesci wiecej niz 12 zdjec. Dlatego, jesli pomijacie w glosowaniu niektore zdjecia, tylko i wylacznie dlatego, ze nie pasowalyby do kalendarza, albo snieg nie pasuje w maju, to nie robcie tego. Glosujcie zgodnie z waszym gustem i sumieniem. O kalendarz bedziemy sie martwic w pazdzierniku, a nie teraz.
 

GeloPa  Dołączył: 26 Mar 2008
jasne teraz wszyscy krzyczą, że jak nie ma śniegu to fota stara i z ostatniego miesiąca należało fotki dawać

a w 4 edycji wszyscy narzekali że od śniegu już ich na wymioty zbiera :mrgreen:

jeśli data jest nieprecyzyjna to nie krzyżujcie autora tylko zgłoście postulat o zmiany w regulaminie


p.s. dla jasności moja fota jest z grudnia
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
GeloPa napisał/a:
dla jasności moja fota jest z grudnia

Nie patrzyłem która fota z kiedy tylko które mi się podobają a na Twoją głosowałem :mrgreen:
 

GeloPa  Dołączył: 26 Mar 2008
plwk napisał/a:
a na Twoją głosowałem

masz świetny gust :mrgreen:
 

daro  Dołączył: 20 Kwi 2006
a bierzecie pod uwagę, że ludzie jeżdżą w "ciepłe kraje" w lutym? I co maja nie dawać zdjęcia bo w Egipcie śniegu nie było?
Żeby nie było żem święty - regulaminu nie doczytałem i dałem zdjęcie starsze niż 3 miesiące - i...wstyd mi z tego powodu :oops: . Następne będą już regulaminowe
plwk napisał/a:
Nie patrzyłem która fota z kiedy tylko które mi się podobają
.
Też myślałem, że to oto w tym wszystkim chodzi....

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach