ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Z tego co mi wiadomo to w tym teście nie było specjalnie mowy o błędzie ostrości...
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
No nie wiem, dla mnie to trochę nie możliwe, żeby różnica była tak kolosalna ;-)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Kuźwa. Znowu zacząłem nową stronę... :-/ Zaproponuje doktorkowi jak będzie miał chwilę coby powtórzyć test bezstykowy, o ile konstrukcji nie rozłożył, ale nie rozłożył raczej.

[ Dodano: 2010-03-06, 21:47 ]
pszczołowaty napisał/a:
digitalizację obrazu ww testach


Ja widziałem, jeno w innym kropie, niestety plik został usunięty, ale to była masakra.
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
Jeśli chcecie mogę powtórzyć test, dodatkowo jestem otwarty na wszelkie sugestie (dla optycznych nie pracuje, jeszcze :-P )

[ Dodano: 2010-03-06, 23:31 ]
Jeszcze dodam, że jeśli chcecie mogę całą procedurę sfilmować oraz udostępnić (o ile znajdę drugą SD kartę) :-B
 

Thadeus  Dołączył: 21 Mar 2008
Jeśli dalej chcecie Ciągnąc to proponuje robić zdjęcia w sweet spocie obiektywu co wyeliminuje także mała głębie ostrości i problem z ew nie trafieniem plus tablica testowa chyba w dfv kiedyś była. A ostatecznie wyniki do Imatestu i będziemy mieli naukowo potwierdzony dowód. :)
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
Thadeus napisał/a:
proponuje robić zdjęcia w sweet spocie obiektywu
jak zasłonisz styki w KITowym obiektywie to jak przymkniesz przysłone do SweetSpot'a :?: :idea:
Dlatego robiliśmy testy na pełnej dziurze :mrgreen:
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
Jest jeszcze opcja robienia na najmniejszej dziurze :-P

[ Dodano: 2010-03-07, 14:01 ]
Thadeus, a moje tablice testowe są bardziej profesjonalne :-P :-B
 

Thadeus  Dołączył: 21 Mar 2008
JackDeJack, W sumie tak - z tym że mi bardziej FA50 po głowie chodzi i w sumie zapomniałem z kit nie ma pierścienia przesłon :)

Doktor_Vincent, no ba. I widać jak paskudną beczkę ma Kit - toż to fish normalnie na 4/3 tak wygląda :mrgreen: - A bardziej na serio to miałem na myśli te takie elementy paskowe na których da się określić rozdzielczość i morę etc. Rozwiało by to wątpliwości .

:-B

P.s - po ile udało Ci się wyrwać analogową 5?
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
Zupełnie szczerze to chętnie bym na tablicach test przeprowadził, niestety takowych nie posiadam, ale coś widzę, że zrobię konkurencje dla optycznych i zacznę testy różne robić, tyle że obiektywne i amatorskie (pomożecie :-B ) :-P .

A co do eosa to pm :-B
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
Doktor_Vincent napisał/a:
Zupełnie szczerze to chętnie bym na tablicach test przeprowadził, niestety takowych nie posiadam

http://www.normankoren.com/Tutorials/MTF5.html
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
Nadal nie posiadam, ale już coś więcej wiem, andrusz :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach