robert.g  Dołączył: 30 Sty 2010
casio ex fh20
witam. szukalem wszedzie i nic. czy ktos z forumowiczow mial ten aparat w reku i moze cos o nim powiedziec. przymierzam sie do zakupu. pozdrawiam.
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
jakie masz pytania? mam w zasięgu ten aparat :)
 
robert.g  Dołączył: 30 Sty 2010
Witam. Ogolnie chce kupic cos mniejszego i lzejszego od lustra i wypatrzylem tego casio(matryca cmos, raw) cena ok 1tys nie wiem tylko jak sprawdza sie optycznie bo firma kojarzy sie glownie z zegarkami i kalkulatorami.pozdr.
 

kacperAs  Dołączył: 01 Mar 2010
dobrze ci sie kojarzy 8-)
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
robert.g, kacperAs,
macie coś sony, panasonica, samsunga, canona, olympusa? no więc...

robert.g, kiedyś w Casio siedziały szkła pentaksa, teraz PODOBNO też, aczkolwiek nie jest to nigdzie napisane.
w fh20 jest fajne, jasne, szerokokątne szkiełko ;)
 
robert.g  Dołączył: 30 Sty 2010
Witm, pomacalem go troche dzisiaj w MM i sprawia calkiem fajne wrazenie chociaz wpadl mi rowniez w oko pentax x70(aczkolwiek czytalem kilka negatywnych opini) W tym tygodniu podejme decyzje. pozdrawiam :-B
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
robert.g, casio obraz daje lepszy. Pentax wiekszy zoom...
 
robert.g  Dołączył: 30 Sty 2010
Nie powiem kusi mnie zoom x24 ale wole lepsze fotki. Czy casio ma ustawienia manualne czy tylko auto?pozdrawiam
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
ma manual. Ukryty w menu, ale jest :)
 
robert.g  Dołączył: 30 Sty 2010
Witam, decyzja juz podjeta, bedzie casio tylko zeby mieli jeszcze na stanie bo czekam na pieniazki. Po niedzieli powinny byc. Pochwale sie wrazeniami po zakupie. Pozdrawiam i dziekuje Kapar.

[ Dodano: 2010-03-29, 20:10 ]
Witam, mam go juz od prawie 2 tygodni ale dopiero w ten weekend moglem sie troche nim pobawic. To jednak nie lustro, ale mam nadzieje, ze sie przyzwyczaje. Jak bardziej go ogarne to wrzuce jakies fotki. Pozdrawiam.
 
marcin0400  Dołączył: 29 Mar 2010
 
posiadam ten aparacik i niewiem jednej rzeczy,czemu w BS wybierajac "cyfrowa panoreme"wyskakuje mi "błąd REC" i niemoge zrobic zdjecia?Probowalem zmieniac ustawienia i nic.Pomozecie?
 
robert.g  Dołączył: 30 Sty 2010
Ja tego problemu nie mam. Pokazuje sie blad REC ale zdjecie zrobic moge. Nie mozna natomiast uzyc w tym trybie lampy. Chyba jeszcze go nie rozgryzlem a instrukcja jest baaardzo uboga.
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
robert.g, na płycie powinieneś mieć pełną instrukcję w pedofilu ;)
 
robert.g  Dołączył: 30 Sty 2010
Witam, masz racje Kapar wszystko jest na plytce. Tylko, albo moje kupione w promocji razem z ladowarka akumulatorki sa slabe albo jest on bardzo pradozerny :-( . pozdr
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
robert.g, co kupiłeś?
Ustaw tryb pracy LCD na auto lub auto 2 ;)
 
robert.g  Dołączył: 30 Sty 2010
Kupilem energizery 2000 mAh 4szt + 2szt AAA 850 mAh + ladowarka = 49,99zl . Przelaczylem na auto2 do tej pory mialem na 0. Roznicy w jasnosci wyswietlacza nie widze no ale zobacze. pozdr
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
robert.g, na 0 masz cały czas taką samą siłę świecenia, na auto aparat sam dobiera odpowiednią jasność LCD (w słońcu mocniej, w pomieszczeniu ciemniej)
 
robert.g  Dołączył: 30 Sty 2010
Witam, byc moze to moje akumulatory byly jakies zlezale bo nic ta zmiana nie dala. Kupie drugie(juz moze nie w promocji) i zobacze. pozdrawiam
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
robert.g, najlepiej ENELOOPy ;)
 
robert.g  Dołączył: 30 Sty 2010
Witam, troszke mnie tu nie bylo.Kapar czy lepsza ladowarka cos pomoze? Zawsze mialem doczynienia z dedykowanymi akumulatorami a co do paluchow to slyszalem, ze musza byc rozladowywane i ladowane kazde ogniwo odzielnie. Moze w tym tkwi przyczyna ich slabego dzialania.pozdr.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach