bard  Dołączył: 23 Maj 2010
nafty do zapalniczek nie bylo, ale znalazlem cos takiego
http://img411.imageshack.us/f/p7070563.jpg/
moze byc?
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
A jaki jest skład chemiczny? Wygląda mi na to jakiegoś składaka.
 
bard  Dołączył: 23 Maj 2010
no wlasnie chodzi o to, ze nie jest podany. napisali tylko, ze nadaje sie do grila, lamp, pochodni i ze jest antykomarowy
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
To pewnie jakiś szajs z podpałką. Kupże zwykłą benzynę/naftę do zapalniczek, przecież to wszędzie leży :)
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Ja polecam tylko spirytus do czyszczenia.
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Swoją drogą, będę rozstawał się ze swoim Hexarem, bo właśnie za psie pieniądze wciągnąłem Contaxa G2 z Planarem 45. Hell yeah. Żegnajcie, filtry ND. Witaj ponownie, ukochane 1600 iso. :D
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wyluzuj, zatesknisz jeszcze za cisza... Wloz do szuflady lepiej.
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Nie mogę, na dwa mnie nie stać. Za ciszą nie zatęsknię, bo i tak w ciszy nie robię. Poza tym wkurzało mnie 35mm - trochę mi za wąsko na moje wygibasy. A tu se mogę wymienić...

I jednak, wiesz co, w codziennym używaniu ta migawka to naprawdę wielki, wielki feler.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
wojtekk napisał/a:
Nie mogę, na dwa mnie nie stać.


Nie zartuj prosze :-P

wojtekk napisał/a:
Za ciszą nie zatęsknię, bo i tak w ciszy nie robię.


Ba-ba-ba. Pogadamy za pol roku, jak ci entuzjazmik przygasnie :-P
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
alkos napisał/a:
Nie zartuj prosze :-P


Nie żartuję. :)

wojtekk napisał/a:
Ba-ba-ba. Pogadamy za pol roku, jak ci entuzjazmik przygasnie :-P


Za pół roku to mi entuzjazm do każdego sprzętu przygasa. Jakbym miał tak rozumować, to bym się już w ogóle fotografią nie zajmował :D

Wiesz, zawsze mogę z powrotem wymienić go na Hexara i jeszcze na tym zarobić. To w czym problem... :)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
A w niczym. Mi by sie tylko nie chcialo juz tak motac. Sprzedac-kupic-wymienic... Mam teraz stadko 3 aparatow o roznych wlasciwosciach (AF, MF i dalmierz) i uzywam w zaleznosci od sytuacji. Dawno nic nie nabylem...
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Ja wiem, Aleczku, ale teraz tak se na siebie popatrz i zastanów się, ile się miotałeś... ;)

Ja bym tego aparatu naprawdę nie kupował, ale aż głupio było przepuścić za taką kasę. W sumie zawsze mi się podobał, tylko narzekałem, że za drogi... No a tu bęc. I co było robić... :)
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
wojtekk napisał/a:


Ja bym tego aparatu naprawdę nie kupował, ale aż głupio było przepuścić za taką kasę. W sumie zawsze mi się podobał, tylko narzekałem, że za drogi... No a tu bęc. I co było robić... :)


Daj znac jak bedziesz sprzedawal :-)

A ja mam dylemat, pozostac przy cyfrowym nikonie i w to pakowac kase, czy moze kupic porzadny dalmierz (canonet ma jednak ograniczenia). Dzieki alkosowi pol slaska uzywa G2 :->
Ale to dyskusja na inny watek :)
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Przyszedł Contax G2. Zepsuty ma wyświetlacz w wizjerze. Odlatuje z powrotem. Hexar zostaje. :)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
No to sie dlugo nie pocieszyles :-P Niestety, G2 to chyba najbardziej upakowana funkcjami puszka analogowa jaka znam. DO tego to raczej efemeryda, a nie potomek dlugiej lini, dlatego te aparaty sa bardzo podatne na rozne kiksy. Tesknie za planarem jak nie wiem co, ale poza nielicznymi wyjatkami, samego aparatu jakos mi nie brakuje.
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
No właśnie. Kto wie, może to znak, że tak naprawdę nie był mi potrzebny, ha ha.
 
bard  Dołączył: 23 Maj 2010
wojtekk napisał/a:
To pewnie jakiś szajs z podpałką. Kupże zwykłą benzynę/naftę do zapalniczek, przecież to wszędzie leży :)

wyczyscilem spirytem :)
musze przyznac, ze operacja jest calekiem prosta. zajmuje jakies 20 min.
przy odginaniu tej blaszki nalezy wlozyc troche sily :)
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
No, to teraz kokodżambo i do przodu ;D
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
dzerry napisał/a:
Tesknie za planarem jak nie wiem co
jakas firma w USA przerabia szkła G na bagnet M, ale cenowo taki planar wyjdzie wtedy jak summicron ;-)
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
wojtekk napisał/a:
No właśnie. Kto wie, może to znak, że tak naprawdę nie był mi potrzebny, ha ha.

Mowilem, hehe :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach