jungli
[Usunięty]
[K-x] Zagadkowy problem junglego
Dobra kiksiarze, powiedzcie mi czy wg Was z obrazem w jpg jest wszystko ok? jestem ciekaw waszych opinii...podpowiem, ze trzeba ogladac w skali 1:1 bedzie prosciej, choc u mnie to widac bez powiekszania....

pozdroofka
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
jungli, coś tajemniczy jesteś? :roll: Rozumiem, że coś Cię zaniepokoiło, tylko ciekawe co to może być skoro nawet apatyczni pochwalili jpg-i. :-)
 
jungli
[Usunięty]
Jak to moja cora mowi: Mysl, mysl, mysl....

No ciekawe czysta sie dopatrzyli czy nie... jeszcze w rawa zajrze, bo mi cos swita, ze tez to bylo widoczne...

hej
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
ojej...
jungli napisał/a:

No ciekawe czysta sie dopatrzyli czy nie... jeszcze w rawa zajrze, bo mi cos swita, ze tez to bylo widoczne...


Jeśli się dopatrzysz, że "opaczni" mieli jednak rację, to... zastąpisz ich miejsce na tym forum (wróg pentapubliczny No1). Czy na pewno tego... chcesz ? :mrgreen:

P.S. Ja na szczęście "nic" nie widzę (znaczy jestem zadowolony ze zdjęć) nawet w mojej poczciwej k100D. Bycie niedzielnym pstrykaczem ma swoje plusy :-) Szczęśliwym ten, kto się testami nie przejmuje ;-)
 
jungli
[Usunięty]
Nie mowie, ze to Problem K100D, to tez swietny aparat, jestem ciekaw czy ktos juz odkryl, co zrobil P w Kiksie i czy Wam sie to podoba, bo mnie nie bardzo....

Na szczescie w Rawie jest w miare ok.

pozdroofka

PS
Nie mieszajcie mnie z tymi tam od lornetek, jam prosty uzyszkodnik i tester...
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
jungli napisał/a:
jestem ciekaw czy ktos juz odkryl, co zrobil P w Kiksie i czy Wam sie to podoba, bo mnie nie bardzo....


Oczywiście. Wszak "lornetkowcy" coś odkryli. Ale nawet ich zdaniem było to tak głęboko schowane, że sami stwierdzili, iż ... tego nie widzą :mrgreen:

A Ty czego się dopatrzyłeś? Pytam wyłącznie z niezdrowej ciekawości, bo ja pewnie i tak tego nie ... zobaczę (normalnie do opacznych się nadaję chyba :-) )
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ja nie powiem, bo sie wstydze :oops:
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
jungli, nawijaj bom ciekaw okrutnie :-B
 
jungli
[Usunięty]
No to jest bardziej taki kwizz, se jaj nie robcie, bo uwazam, ze to uderza w uzytkownika i szczerze nad tym boleje, choc nie ukrywam, ze zaczyna pojawiac sie nagminnie w kazdym systemie...

Dotychczas w P tego nie widzialem, moze slepy jestem ale w Kiksie wrecz mnie to drazni....

pozdroofka
 

arob  Dołączył: 01 Gru 2009
spokojnie
co jednych drażni innych może cieszyć
ale do rzeczy ....
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
jungli, piłeś czy uderzyłeś się w głowę, a może zmęczony jesteś? :roll:
 
jungli
[Usunięty]
Podpowiem, ze jest to problem choc moze firmy chca dobrze, wczesniej zauwazylem go w Panasonicu G1 mikro 4/3, dotyczy szkiel systemowych.....

pozdroofka
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
skoro przy szkłach systemowych i w JPG to by wychodziło że jakiś problem z korektą wad obiektywu (dystorsje, PF) :?:

zbyt zagadkowy jesteś jungli - każesz nam wyszukiwać problem, a sam nie chcesz napisać :roll:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
opiszon, bo to przeciez bardzo zabawne, nie sadzisz?
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Tzn, że to, jakoś wadliwie koryguje abberacje? czy dystorsję? Może koryguje nawet wtedy gdy nie trzeba? Napisz wreszcie o co chodzi bo to chyba najbardziej zagadkowy wątek w historii tego forum ;-)

Sprawa do archiwum X 8-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mygosia, sądzę, sądzę :-P

gdyby to nie jungli napisał, to bym pomyślał że troll :-P
 
PaweleS  Dołączył: 06 Mar 2007
To pewnie prima aprilisowy żart :)
Jungli się rozkręca.Na 1 kwietnia wyjawi tą tajemnicę.
 
spirit  Dołączył: 21 Lip 2007
opiszon napisał/a:

gdyby to nie jungli napisał, to bym pomyślał że troll :-P


A to się jakoś wzajemnie wyklucza?
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
jungli, uruchom licznik w tym wątku :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach