morosa  Dołączył: 22 Paź 2006
  Koniec filmów Fuji: 160s, 160c, 800z,T64 oraz Neopan 400 120
Tym razem fujifilm: www.matowka.com/pl/outputs-artykul/artykul-57

Najbardziej mi szkoda neopana - ech brak słów.
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
Witam
Tym razem to bardzo zła wiadomość, neopan, wg. mnie to najlepszy film w kategorii 400-tek. Głównie na tym materiale fotografuję. Trzeba kupić kilka rolek w takim razie.
Pozdrawiam
Piotr
 

xneon  Dołączył: 11 Gru 2009
niech to szlag!
kodak wywalił jeden film, a tutaj potężne przetrzebienie
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Chyba jakis zart. 160'ki kolorowe jakos mozna przezyc ale srednie neopany to troche zalamka - poki co to najtansze i najlepsze filmy (obok acrosow).
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
Witam
No nic wyczytałem że mają wycofać Neopana Presto, podobno to japoński odpowiednik neopana 400. Może w Europie zostawią?

Pozdrawiam
Piotr
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Pioter napisał/a:
Witam
No nic wyczytałem że mają wycofać Neopana Presto, podobno to japoński odpowiednik neopana 400. Może w Europie zostawią?

Pozdrawiam
Piotr


Niestety, wydaje się że worlwide..
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
No madafaka! Akurat jak się zacząłem podniecać 160s.

Co jest zamiennikiem? Portry jakieś?
 
Anzelm  Dołączył: 03 Kwi 2008
Mi najbardziej będzie brakować Neopana 400 120, mój podstawowy negatyw, najgorsze że nie za bardzo jest to czym zastąpić ... a może ktoś zna porównywalny materiał?
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Anzelm napisał/a:
Mi najbardziej będzie brakować Neopana 400 120, mój podstawowy negatyw, najgorsze że nie za bardzo jest to czym zastąpić ... a może ktoś zna porównywalny materiał?


Robiłem sporo na Trix 400 w 120, dawał radę. Ale też wolę Neopana :/
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Anzelm napisał/a:
Mi najbardziej będzie brakować Neopana 400 120, mój podstawowy negatyw, najgorsze że nie za bardzo jest to czym zastąpić ... a może ktoś zna porównywalny materiał?


może będzie jakaś akcja żeby zaprostestować etc.? Raz jak mieli zdjąć już 800Z to ludzie pomarudzili i nie zdjeli (chociaż teraz już tak).

Niestety żaden film nie wydaje mi się podobny do Neopana, może tmax troszkę?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Jeśli się nie pospieszę, to nie zdołam nawet posmakować MF, bo kolejne filmy znikną z rynku.

Koloru mi nie szkoda, bo dla mnie analogowy kolor (prócz slajdów) to ślepa uliczka, ale kolejnych filmów BW żal.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
guerilla napisał/a:
może będzie jakaś akcja żeby zaprostestować etc.?
A moze zroimy "Lodowkowa akcje III"? ;-)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
guerilla napisał/a:
może będzie jakaś akcja żeby zaprostestować etc.?
A moze zroimy "Lodowkowa akcje III"? ;-)


Robimy!w adoramie są po 8,5pln sztuka ;-)

swoją drogą wydaje mi się podejrzany ten cały temat - za mało informacji, żadne duże portale tego nie pokazują, na blogach też nic, nie wspominając o braku oficjalnych informacji od Fuji. Mimo że niby wiarygodnie, to jednak coś w tym dziwnego..
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
W jukeju mozna jeszcze kupic Neo 400-120 po 1.69 za sztuke plus przesylka. Teraz zlotowka mocna a funt tani, jakby uzbieralo sie troche chetnych to moge sie tym zajac.

 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
guerilla napisał/a:
Robimy!w adoramie są po 8,5pln sztuka ;-)
This item is currently out of stock and on backorder.
Please not...
Product Rating

W B&H jest pol dolara drozej
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
radekone napisał/a:
W jukeju mozna jeszcze kupic Neo 400-120 po 1.69 za sztuke plus przesylka. Teraz zlotowka mocna a funt tani, jakby uzbieralo sie troche chetnych to moge sie tym zajac.


o, ja jestem chętny. Z 40 rolek bym wziął? Trzeba szybko się zastanawiać, za chwilę już nic nie będzie

@Dzerry - jeszcze rano było in stock.. :-(
 
Leszeg  Dołączył: 25 Wrz 2007
Jestem chętny na UK. Tylko jak z przesyłką? Może ktoś by wracał na święta?
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
No to policzcie sie i zamawiamy. Pozniej wysle to kurierem, mysle ze koszt transportu do Polski to okolo 20 funtow za calosc.

Do ceny rolki trzeba doliczyc wysylke a kasuja sobie odrobine wiecej niz powinni. Laczny koszt powinien wyjsc okolo 2 funciakow, liczac tak pi razy drzwi. Jeszcze maja tam tanie acrosy 120 jakby ktos chcial.

http://www.fujilab.co.uk/...te-c-30_33.html

Leszek, ja moge to przywiezc ale jak sie zrzucimy na bilet na samolot zamiast na kuriera :-P
 
Anzelm  Dołączył: 03 Kwi 2008
przy pięciopakach wychodzi 1.60 za sztukę
http://www.fujilab.co.uk/...pack-p-213.html
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
A ze 135 można by się podłączyć? Tu jest śliczny 10-cio pack: http://www.fujilab.co.uk/...pack-p-215.html

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach