Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
A, bo w tych Stanach to anorektyczek na pęczki macie.
A! Właśnie.
Trefelek - może byś tak odpalił swoją wielką, zaoliwioną maszynę losującą i wylosował nadchodzące tematy, by można było kombinować przyszłościowo?
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Mnie jeszcze "swiatlo-cienia" troche meczy to tez temat ktory pozwala na szeroka interpretacje ... na "post" pomysl jest wystarczy zrealizowac ;)
Grzesiek
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dobra dziś jeszcze maszyna zostanie podłączona do prądu, a wraz z rozpoczęciem ankietowania (jutro o północy) wyniki pracy tegoż urządzenia pojawią się w stosownie do tego powołanych wątkach, a także w pierwszym poście obecnie czytanego wątku. Już włączam maszynę... ależ długi kabel potrzebny... to na "siłę" jest, więc także ciężki :mrgreen:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Już wiem, wstawię najgorsze zdjęcie, jakie mam i powiem, że to chodzi o "być dupnym fotografem". Ech... Być, być, być... Myśleć, myśleć, myśleć... <pac, pac, pac>

[ Dodano: 2007-03-13, 00:11 ]
Dobra mam gniota. Takiego dotykającego kwestii bytu i niebytu. Ale tak do głębi, że weź.... :-P

(a tak naprawdę to średno, ale co tam - wyślę. Kurna, jak się zacząłem zastanawiać, to wyszło, że każda fota pasuje - albo każda nie pasuje - jak kto woli. Kurde - to chyba najbardziej rekordowo ciężki do zinterpretowania temat świata, czasownik "być". Nie przychodzi mi do głowy nic innego, co by było trudniejsze)

[ Dodano: 2007-03-13, 00:12 ]
Ale prace mogą być ciekawe...
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Postanowiłem wziąść udział w TKT.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
Postanowiłem wziąść udział w TKT.
O masz, i już pierwsze miejsce mamy obstalowane, a miało być tak fajnie :-P :mrgreen: konkurs miał być, wywiady... :mrgreen:


A poważnie - bardzo się cieszę, im więcej uczestników tym ciekawsza zabawa. Zapraszam pozostałych do wzięcia udziału w kolejnych edycjach. Najbliższa kończy się już dziś o północy, następna za tydzień!
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
tia... lepiej jak jest wiecej ;)
Grzesiek
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
może by coś tego, ale ja umywam ręce...
pięknej koleżance w pięknej sukience... mówię pas,
chwytam kierownicę jak zorro lejce...
numeromania na liczniku,
sam sobie komentuję to co w radioodbiorniku...
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
tref, :) po stopce tak wlasnie myslalem, ze kto jak kto ale ty zalapiesz kontekst ;)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Jak sie odważę to też wezmę udział :oops: . Na ŚWIATŁO-CIENIA ma zdjęcie a na POST pomysł :mrgreen:

cześć
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jak mam rozumieć POST jako -wiadomość w wątku, czy
POST jako czas pokuty, który obowiązuje wiernych przed Świętami?
Mam nadzieję, że interpretacja dowolna. :mrgreen:
Cytat
Cytat:
Cytat
Postanowiłem wziąść udział w TKT.

O masz, i już pierwsze miejsce mamy obstalowane, a miało być tak fajnie :-P :mrgreen: konkurs miał być, wywiady...

Przecież startuje nie po to by przegrać a jak tak piszę , to tak zrobię! :lol:
:lol: :lol:
W zasadzie to juz obstawiłem wszystkie TKT proszę o wylosowanie chociaż do numeru 010 :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
zenza napisał/a:
Jak mam rozumieć POST jako -wiadomość w wątku, czy
POST jako czas pokuty, który obowiązuje wiernych przed Świętami?
Mam nadzieję, że interpretacja dowolna. :mrgreen:
interpretacja dowolna :mrgreen:
zenza napisał/a:

Przecież startuje nie po to by przegrać!
tu nie będzie przegranych :mrgreen: będą tylko zwycięzcy, uczestnicy, wyborcy i lenie nie kwalifikujący się do żadnej z tych kategorii, bo nie robili nic :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ty chyba Tref specjalnie takie tematy wymyślasz, hę?
A!
I chyba lepiej będzie, jak tematy zdeaktualizowane odkleisz.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Nie no "Dwa" - ok, proste. "Działa" - ok, mogą być działa strzelnicze, może być jakiś mechanizm. Ale "zazdroszczę"? Aaaaaaa! A ja myślałem, że "być" to już szczyt szczytów :mrgreen:

[ Dodano: 2007-03-13, 23:16 ]
Dopiero teraz zauważyłem - "zdjęcie". No to padłem - pozamiatane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Tematy są znane aż do ostatniej edycji. Uważam, że ciekawe będą interpretacje [mam taką nadzieję]. Teraz szanowni państwo - do roboty, aparaty w dłonie i do dzieła!

P>S> Niekt nie mówił, że tematy mają być łatwe, te wylosowane dają pole do popisu zarówno Waszym mózgownicom jak i spostrzegawczości [zależy kto co ma lepsze ;-) ]
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
mnie też - oczy na zapałkach, ale czekam :-)

[ Dodano: 2007-03-14, 00:06 ]
oops, coś poleciało
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
bEEf napisał/a:
oczy na zapałkach, ale czekam
mam nadzieję, że tylko na rozpoczęcie ankiety w edycji 003 (to tylko oznacza, że pomysliłeś wątek, bo już jest wystawiona], bo jeśli nie, to oczekiwanie na rozstrzygnięcie edycji 010 może okazać się równoznaczne z wpisem do Księgi Guinessa, za bezsenność przez półtora miesiąca :-P

[ Dodano: 2007-03-14, 00:13 ]
choroba, od dziś nie mam funkcji "nie łącz tego postu", więc musicie ręcznie zajrzeć tu-> LINK, żeby zagłosować w zakończonej edycji TKT_003. Przepraszam za utrudnienie.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Delikanie sugeruję, że punktacja wciąż nie działa. tref, jeśli mam poczekać, to ok, ale napisz, kiedy się spodziewać, bo klikam i klikam :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
bEEf, aaaa złapałeś się. Co do punktacji, to się zastanawiam, czy ją ujawniać, czy nie... oczywiście podliczona została już dawno (w piątek w nocy tuż po zakończeniu ankiety), ale może jednak lepiej pozosawić to anonimowo... hmm do jutra przemysle :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref napisał/a:
ale może jednak lepiej pozosawić to anonimowo...
Skoro wiadomo kto zajął które miejsce, to w jaki sposób punktacja może byc anonimowa?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach