nimmid  Dołączył: 25 Cze 2006


 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
nimmid, to Skrzyczne, prawda? Na drugim obciął bym samą górę, daleki plan. Fajne panoramki.
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
Color napisał/a:
Lekki i plastikowy Tamron 90/2.8 ;-)


Poglądowo, kolejny przykład lichej ostrości oraz kiepskiego oddania barw :evilsmile:

 
KasiaMagda
[Usunięty]
allthatshewants napisał/a:
kolejny przykład lichej ostrości oraz kiepskiego oddania barw


Sigmy manualnej się pozbyłam, bo mi zalegała w szufladzie, a kolekcjonerem nie jestem, ktoś bardzo się cieszył i z niej korzysta. Ale Hanimeksa 135 f2,8 nie oddam nikomu, jest ciężki, rzadko go biorę gdzieś dalej ale lubię go, daje takie jaskrawe i nasycone kolorki, na wiosnę w sam raz. ;-)

 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
KasiaMagda, prosimy o wiosenne sample! Przekonaj nas do Hanimeksa :-D
 
KasiaMagda
[Usunięty]
allthatshewants, :mrgreen:
Planuję już ustrzelić bzy i jeszcze kilka innych krzaków ;)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
KasiaMagda, ja tak mam z Sonnarem 135
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
bzy, krzaki, krzewy i inne lilaki wszelkiej maści oraz kolorów: kryjcie się! KasiaMagda nadchodzi! :evilsmile:
 
KasiaMagda
[Usunięty]
rychu napisał/a:
ja tak mam z Sonnarem 135

To wrzuć jakiegoś simpelka :)

allthatshewants, a, Tobie co się stało :shock: Po takiej zapowiedzi, to już żadnego zdjęcia nie wstawię ;-)
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
KasiaMagda, nie wziąłem dziś leków. Trochę słabo się czuję. Wszyscy, nie tylko ja czekamy na Twoje zdjęcia ;-)

kwitnące czereśnie + "Łysy" majaczący gdzieś w tle
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Taka trójca - Takumar Bayonet 135mm F2,5, migdałek i rajska jabłoń.





[ Dodano: 2018-04-25, 16:22 ]
allthatshewants - ciekawy pomysł, niebanalny.
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
 
KasiaMagda
[Usunięty]
A, oto moja radosna twórczość ;-)
Hanimex 135 f2,8





 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
KasiaMagda łąka super.
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
KasiaMagda, warto było czekać. Plus za to zdjęcie!
Jakaranda napisał/a:
allthatshewants - ciekawy pomysł, niebanalny.

dziękuję. Jako, że bardzo podchodzą mi kwitnące czereśnie i nasz satelita, teraz zamienimy je rolami. "Łysy" i kwiaty czereśni. :mrgreen:

 
KasiaMagda
[Usunięty]
AChmiel, allthatshewants, dzięki, mi też łąka się podoba :-) Bzy nie wyszły kompozycyjnie, jakieś takie pospolite...dlatego będzie jeszcze jedno podejście. Trudniej mi w kadrze skomponować pionowe elementy, niż poziome.

Z księżycem fajny pomysł, teraz idzie na pełnie, to może wiosnę w pełni nam pokarzesz :-D
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
KasiaMagda napisał/a:
Z księżycem fajny pomysł, teraz idzie na pełnie, to może wiosnę w pełni nam pokarzesz :-D

trochę się wstydzę, ale może spróbuję? Skoro kobieta nalega... Tylko oby wszystko nie przekwitło! :evilsmile:
 
nimmid  Dołączył: 25 Cze 2006
rychu napisał/a:
nimmid, to Skrzyczne, prawda? Na drugim obciął bym samą górę, daleki plan. Fajne panoramki.


Tak ta góra na pierwszym planie z charakterystycznym masztem to Skrzyczne. Dzięki za uwagę co do drugiego zdjęcia.
 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Anno, piękny ten stary sad. W pobliżu mnie jeden taki pójdzie pod topór z powodu budowy trasy S-5. Pzdr.


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach