Zwycięzcą Pierwszej edycji TKT powinien być autor zdjęcia nr?
1
28% Complete
10 (28%)
2
11% Complete
4 (11%)
3
0% Complete
0 (0%)
4
2% Complete
1 (2%)
5
17% Complete
6 (17%)
6
20% Complete
7 (20%)
7
17% Complete
6 (17%)
8
2% Complete
1 (2%)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
Przypomniał mi się kawał o wielkim tenisie. Dobry.
I adekwatny. To był w miarę wielki tenis - ćwierćfinał US Open 2005. Roger Federer - David Nalbandian. I widzów było więcej, niż w kawale :)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Wiecie co - pewnie znów wyjdę na blondynkę, ale oświećcie mnie moi drodzy - skąd wiadomo, które zdjęcie jest czyje? I które zdjęcie właściwie wygrało?? :-| To było pokazane alfabetycznie, czy jak?

[ Dodano: 2007-03-03, 18:17 ]
Sama sobie odpowiem - wynika z tego, że zdjęcia sa jednak poukładane alfabetycznie. Wydedukowałam po pracach bEEfa, Jarka, no i Micha [równie smutna jak avatarek] - ale jestem zdolna :-)

Czy dalsze edycje też będą alfabetyczne? Bo jeśli tak, to można łatwo odgadnąc, które zdjęcie jest czyje.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Fakt. Trefelek mógłby zamienić cyfry na imiona.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
Wiecie co - pewnie znów wyjdę na blondynkę, ale oświećcie mnie moi drodzy - skąd wiadomo, które zdjęcie jest czyje? I które zdjęcie właściwie wygrało?? :-| To było pokazane alfabetycznie, czy jak?


Organizator zrobił na koniec losowanie
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Skoro było losowanie, to po co było głosowanie? ;-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
Skoro było losowanie, to po co było głosowanie?


Tak dla jaj :?: :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
oj czepiacie się ;-) po prostu zapomniałem o tak mało istotnym fakcie jak podpisanie zdjęć po zakończeniu głosowania :mrgreen: zresztą można sobie podejrzeć w nazwach plików :-P . Zaraz naprawię, przepraszam. Zdjęcia w następnych konkursach będą miały przypadkową kolejność.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
tref, skoro już to napisałeś, to pomyśl jednak o usunięciu tych nazw... One nawet się pokazują na dolnym pasku przeglądarki podczas ładowania :)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
rozmowa przeniesiona do wątku regulamin TKT
LINK

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach